Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Selam arkadaslar ozel bi diyaliz merkezinde calısıyorum yasım 35 . ama gercekten buranın adaletsızlıgınden bıktım aldıgım maas 9,450 .. Lisans işletme mezunuyum 2024 kpss ye hazırlanmak istiyorum .. nasıl yapayım sımdeıden nereden baslayayım yardımcı olur musunuz

Selam arkadaslar ozel bi diyaliz merkezinde calısıyorum yasım 35 . ama gercekten buranın adaletsızlıgınden bıktım aldıgım maas 9,450 .. Lisans işletme mezunuyum 2024 kpss ye hazırlanmak istiyorum .. nasıl yapayım sımdeıden nereden baslayayım yardımcı olur musunuz
Çalışmaya devam edecekseniz şimdiden baslayin mutlaka. Hatta devam etmeyeceksiniz de şimdiden baslayin.

Evli misiniz, çocuk var mı, zaman ne kadar ayrabilirsiniz çalışmaya bilmiyirum ama ilk sikilmamak için 1 saatle başlayın. Her ay çalışma saatinizi artırarak devam etmenizi öneririm.

Bende işletmeden 3 ay önce atandım 🙏

Eem aysun Eem aysun canim atama sonuçları açıklandı, neresi kısmet oldu sana ?
Canım Kayseri Pınarbaşı açılmıştı elektrik öğretmeni için birinci tercihe yazdım orası geldi.
Kayseri başka hiç bir ilçesi açılmadı😊
Biz Kocasinandayız git gel yapacağım nasıl olacak bilmiyorum ☺️

Canım Kayseri Pınarbaşı açılmıştı elektrik öğretmeni için birinci tercihe yazdım orası geldi.
Gözün aydın canim, elbet bir yok bulunur. Sen zor olanı başardın, gerisi iplik gibi 🤩🥰🍒🍒💜😘

Çok sevindim. 1. Tercihin gelmiş çok şükür.
Yol 1.5 saat sürecektir evden.
Ama haftada 2 gün ders alırsın en fazla, onda da bir şekilde katlanilir.
Gönlünce olsun herşey 💞

Çalışmaya devam edecekseniz şimdiden baslayin mutlaka. Hatta devam etmeyeceksiniz de şimdiden baslayin.

Evli misiniz, çocuk var mı, zaman ne kadar ayrabilirsiniz çalışmaya bilmiyirum ama ilk sikilmamak için 1 saatle başlayın. Her ay çalışma saatinizi artırarak devam etmenizi öneririm.

Bende işletmeden 3 ay önce atandım 🙏
A aa ne guzel hayırlı olsun . Bekarım aslında suan avantaj gıbı duruyo :)

merhabalar ben genel kültür lisanstan başvurdum.ilk girişim olacak . KK da çok aandım ama kitap tavsiyesi bulamadım. Bana yardımcı olabilecek arkadaş varsa memnum olurum duacısı olurum.
bir de yaş sınırı var mı ?
ayrıca ana dilim gibi ingilizce biliyorum. YDS KPSS den sonra mı girilmesi gerekiyor?

Baş vuru kitapçığına ulaşamadım. Çok acemiyim anca çözüyorum. Ondan soruyorum.
Peşinen teşekkürler 🌸🌸🙋🏻‍♀️

merhabalar ben genel kültür lisanstan başvurdum.ilk girişim olacak . KK da çok aandım ama kitap tavsiyesi bulamadım. Bana yardımcı olabilecek arkadaş varsa memnum olurum duacısı olurum.
bir de yaş sınırı var mı ?
ayrıca ana dilim gibi ingilizce biliyorum. YDS KPSS den sonra mı girilmesi gerekiyor?

Baş vuru kitapçığına ulaşamadım. Çok acemiyim anca çözüyorum. Ondan soruyorum.
Peşinen teşekkürler 🌸🌸🙋🏻‍♀️
Yediiklim
Pegem
Hoca wepte
Benim hocam
Bu yayınları kullanabilirsin.
YDS bazı bölümler alımlarda şart koşuyor. Hangi bölüm mezunusun ?
YDS sınav takvimine ÖSYM sitesinden bakabilirsin.

Yediiklim
Pegem
Hoca wepte
Benim hocam
Bu yayınları kullanabilirsin.
YDS bazı bölümler alımlarda şart koşuyor. Hangi bölüm mezunusun ?
YDS sınav takvimine ÖSYM sitesinden bakabilirsin.
çok teşekkür ederim cevaplar için. İşin gücün rast gitsin inşallah 😇🌸🎈🤲🏼
işletme mezunuyum. Aktif çalışıyorum . Boş pozisyonlara göre bi tercih yapmayı planlıyorum nasipse. henüz hiç ders çalışmadım ama başlarsam ardı gelir biliyorum. bazı kurumlar şart olarak dil ve yaş belirtiyor ben bana uyana göre tercih yapacağım işte. Bu durumda önce KPSS ve sonrasında da YDS girip ona göre tercih yapacağım diye anladım..
Sisteme E devlet ile kayıt oldum. klavuzu da buldum oradan da inceleyeceğim. teşekkür ederim 🤗🌸🌺 sevgiyle kal...

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim cevaplar için. İşin gücün rast gitsin inşallah 😇🌸🎈🤲🏼
işletme mezunuyum. Aktif çalışıyorum . Boş pozisyonlara göre bi tercih yapmayı planlıyorum nasipse. henüz hiç ders çalışmadım ama başlarsam ardı gelir biliyorum. bazı kurumlar şart olarak dil ve yaş belirtiyor ben bana uyana göre tercih yapacağım işte. Bu durumda önce KPSS ve sonrasında da YDS girip ona göre tercih yapacağım diye anladım..
Sisteme E devlet ile kayıt oldum. klavuzu da buldum oradan da inceleyeceğim. teşekkür ederim 🤗🌸🌺 sevgiyle kal...
Canım kpss ye göre yds daha sık oluyor diye biliyorum. Bence kpss temmuzda o zamana kadar yds varsa ona başvurup gir. Aradan çıkar. Kpss için youtube da harika videolar var. Kitap olarak benim hocam, yediiklim, pegem, hocawebde, yargı arastirabilirsin 🍒

Canım kpss ye göre yds daha sık oluyor diye biliyorum. Bence kpss temmuzda o zamana kadar yds varsa ona başvurup gir. Aradan çıkar. Kpss için youtube da harika videolar var. Kitap olarak benim hocam, yediiklim, pegem, hocawebde, yargı arastirabilirsin 🍒
Çok teşekkkürler. Baktım nisanda olmuş YDS. Takipte kalayım yaz sonu belki gene olur. Bir de kendim araştırırken Pegemi görmüştüm. Sen de yazdığına göre iyidir diye düşünüyorum. hayırlısı olsun inşallah 🤗🌺🌸✌🏻

Çok teşekkkürler. Baktım nisanda olmuş YDS. Takipte kalayım yaz sonu belki gene olur. Bir de kendim araştırırken Pegemi görmüştüm. Sen de yazdığına göre iyidir diye düşünüyorum. hayırlısı olsun inşallah 🤗🌺🌸✌🏻
Bu yazdiklarimiz cok iyi yayınlar canım, youtube da hocalar muhteşem anlatıyor. Onlarda bak mutlaka 👍🥳🍒

Hangi sehirdesin bilmiyorum canım ama yokdil sınavı da 23 ağustostaymis.

Hangi sehirdesin bilmiyorum canım ama yokdil sınavı da 23 ağustostaymis.
İzmirdeyim. yokdil'i duymamıştım ona da bakayım. ona da kpps sonrası çalışırım nasipse. kitabı da sipariş ettim. youtube izlemeye yetecek vaktim olur mu bilemiyorum. işe gidip gelirken dinleyebilirim sanırım.

X