Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

çok teşekkür ederim cevaplar için. İşin gücün rast gitsin inşallah 😇🌸🎈🤲🏼
işletme mezunuyum. Aktif çalışıyorum . Boş pozisyonlara göre bi tercih yapmayı planlıyorum nasipse. henüz hiç ders çalışmadım ama başlarsam ardı gelir biliyorum. bazı kurumlar şart olarak dil ve yaş belirtiyor ben bana uyana göre tercih yapacağım işte. Bu durumda önce KPSS ve sonrasında da YDS girip ona göre tercih yapacağım diye anladım..
Sisteme E devlet ile kayıt oldum. klavuzu da buldum oradan da inceleyeceğim. teşekkür ederim 🤗🌸🌺 sevgiyle kal...
Bende işletme mezunuyum atandım.
Ama YDS şartı arayan ilana denk gelmedim hiç bölümde. Mühendislik alanlarında bazı bölümlerden isteniyor yds

Canim brans sıralamasında merkezi alım ile atananlar düşüyor. Sözleşmeliler düşmüyor. Yani sağlıkçılar ve öğretmenler için kesin sonuç verir ama bizler için kesin sonuç vermez.
Bulup baktim canim🥺 puanım iyi değil zaten de hic bakmamıştım 🙈 kilicdaroglu eğer seçilirse her aile hekimine bir sosyolog projesi vardı,onu gerceklestirecekmış. Sosyal yardımları kaymaklamliklarda olmayacakmış. Dinledim de bi heyecanlandim. O zaman kesin atama çok olur🥺 allahim nolur yaaa bir kişinin aklına geldi sosyologlar 🥺🤲

Bulup baktim canim🥺 puanım iyi değil zaten de hic bakmamıştım 🙈 kilicdaroglu eğer seçilirse her aile hekimine bir sosyolog projesi vardı,onu gerceklestirecekmış. Sosyal yardımları kaymaklamliklarda olmayacakmış. Dinledim de bi heyecanlandim. O zaman kesin atama çok olur🥺 allahim nolur yaaa bir kişinin aklına geldi sosyologlar 🥺🤲
Canim alım az çok demeli puanın her zaman hazır bulunmalı.
Mesela bizim alımda emlak yönetimi diye senelerdir alım olmayan bir bölümden 750 kızı alındı. Puan 64 e kadar düştü.

Bu sene biliyorsun hiç almadıkları kadar tıbbi sekreter alinde 70 e kadar düştü puan.

Mesela bizim alımda emlak yönetimi diye senelerdir alım olmayan bir bölümden 750 kızı alındı. Puan 64 e kadar düştü.

Bu sene biliyorsun hiç almadıkları kadar tıbbi sekreter alinde 70 e kadar düştü puan.
Şuan o kadar umutluyum ki canım anlatamam sana,ins gerçek olur 🥺 bu sinavda puanımı yukseltmeye çalışacağım 🤲🥺 inş olur. Bu bölüm hep gözardı edildi, belki birşeyler olur bilmiyorum. İnş bizim puanlarda bu kadar düşer. Bir şey olsun yeter ki artık 🥺🤲

Şuan o kadar umutluyum ki canım anlatamam sana,ins gerçek olur 🥺 bu sinavda puanımı yukseltmeye çalışacağım 🤲🥺 inş olur. Bu bölüm hep gözardı edildi, belki birşeyler olur bilmiyorum. İnş bizim puanlarda bu kadar düşer. Bir şey olsun yeter ki artık 🥺🤲
İnşallah canim.
Neler yapıyorsun matematik nasıl gidiyor ?

İnşallah canim.
Neler yapıyorsun matematik nasıl gidiyor ?
İyi gidiyor canım, yaparım dediğim konulara baktım. Çıkmış yıl sorularını da izleyip kendim çözmeye çalışıyorum. Şimdi 23 mayis-23 haziran için program oluşturucam. Paragraf çözüyorum zaten. Tarih tekrarı ve Furkan hocanın sorularına bakmayı düşünüyorum. Genel tekrar izlemeyip soru üzerinden bakicam. Cografya engin hocanin genel tekrar videolarını izlicem. Mehmet hocanın genel tekrar konularini trkrar izleyip çözdüğü soruları cozucem. Araya cikmis yil sorularını ekliycem onlarin çözümlerini izliycem, yollari ezberlemem gerekiyor. Mehmet hocanın ve karakuzanin mini denemeleri var onları izliyorum birde. Bu bir ayda bunlari hedefliyorum canım zaten tam iki ay kaldı. 23 haziran sonrasında da vatandaşlık ilave edicem. Ne diyorsun bu plana kuzu? Birde tg alıp hee gün bir tg çözmek istiyorum,daha sipariş vermedim.

İyi gidiyor canım, yaparım dediğim konulara baktım. Çıkmış yıl sorularını da izleyip kendim çözmeye çalışıyorum. Şimdi 23 mayis-23 haziran için program oluşturucam. Paragraf çözüyorum zaten. Tarih tekrarı ve Furkan hocanın sorularına bakmayı düşünüyorum. Genel tekrar izlemeyip soru üzerinden bakicam. Cografya engin hocanin genel tekrar videolarını izlicem. Mehmet hocanın genel tekrar konularini trkrar izleyip çözdüğü soruları cozucem. Araya cikmis yil sorularını ekliycem onlarin çözümlerini izliycem, yollari ezberlemem gerekiyor. Mehmet hocanın ve karakuzanin mini denemeleri var onları izliyorum birde. Bu bir ayda bunlari hedefliyorum canım zaten tam iki ay kaldı. 23 haziran sonrasında da vatandaşlık ilave edicem. Ne diyorsun bu plana kuzu? Birde tg alıp hee gün bir tg çözmek istiyorum,daha sipariş vermedim.

Bu kitaptan 150 video felan kpss konularla ilgiliydi sanırım.
Bu videolardan günde 2 şer tane izle, çözmeye calis. Ben çok memnun kalmıştım bu kitaptan, bu hocanın anlatımından.

Canim problemleri eş geçme.
En çok soru ordan geliyor. Ve orası fark attırıyor.
Bir iki seçici problem oluyor mutlaka ama yapilabilirler de çok oluyor.
Sayı,sayısal mantık sorularıni da izliycem canım. İlk iki sorusu kolay oluyor genelde. Birde mehmet hoca yüzde problemleri diyor. O da kolay galiba 🤔sayı problemleri konuları bayağı çok videolu, bugün başlıyorum onlara 👏

Bu kitaptan 150 video felan kpss konularla ilgiliydi sanırım.
Bu videolardan günde 2 şer tane izle, çözmeye calis. Ben çok memnun kalmıştım bu kitaptan, bu hocanın anlatımından.

Tmm kuzum ,bundan da tekrar videosunda sonra ekleme yapayım. Seçtiğim konulara ve programa ne diyorsun? Çok mu karışık düşünüyorum sence🤔

Sekreter en son 65 ile atanmış canım. Yani dediğin gibi hangi bölümden çok alım olacağını kestiremiyoruz. Sağlıkta da atananlar sıralamadan düşmüyor. Bakanlığın aldığı sayıyı çıkarıyoruz önümüzden. Kaç kişi mezun, kaç kişi öğrenci keşke bunu da ayırsa ÖSYM tablo şeklinde.

X