Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Koca topikte iki kişi mı kaldık kuzu 🤭🫣🤗🤩😍 safran ayağını sürü 🥰🤩😍🥳 Safransari Safransari
Canim matematikte ben ilk soru bankasi yediiklim ikinci pegem olarak belirlemiştim. Sonra baktım ikisi ayni düzey gibi bir şey.. öyle yapmaktansa Safransari Safransari safranin söylediği bilgi sarmala şöyle bi gozattim gercekten de gayet iyiymis kaliteli sorular var hem de bol soru var. Yeni nesil de var. İkinci kaynak olarak pegem yerine bilgi sarmalı koydum. Tavsiye ederim sana da aklında bulunsun.

Canim matematikte ben ilk soru bankasi yediiklim ikinci pegem olarak belirlemiştim. Sonra baktım ikisi ayni düzey gibi bir şey.. öyle yapmaktansa Safransari Safransari safranin söylediği bilgi sarmala şöyle bi gozattim gercekten de gayet iyiymis kaliteli sorular var hem de bol soru var. Yeni nesil de var. İkinci kaynak olarak pegem yerine bilgi sarmalı koydum. Tavsiye ederim sana da aklında bulunsun.
Bilgi sarmal ve acil matematik 🤩
Kızlar bu kitapları keisnlikle ama kesinlikle çözün. Yeni nesil diye uzak duruyor kpss öğrencileri ama o soru tarzlarını da görmek çok önemli. Yeni nesil sorularda şekil sema var, kpss yeni tarzında da soru yeni nesil ama şekli kafanda planlanması isteniyor. Ve bu sınavda çok avantaj sağlıyor.

Bu iki kitabı video çözümleriyle birlikte götürmeniz kesinlikle tavsiye ederim.
Günde 2 test video çözüm izleyin, ertesi günü de kitaptan siz çözün o testleri. Bu taktiği anlatmıştım, çok başarılı oldu.

Kızlar bu kitapları keisnlikle ama kesinlikle çözün. Yeni nesil diye uzak duruyor kpss öğrencileri ama o soru tarzlarını da görmek çok önemli. Yeni nesil sorularda şekil sema var, kpss yeni tarzında da soru yeni nesil ama şekli kafanda planlanması isteniyor. Ve bu sınavda çok avantaj sağlıyor.

Günde 2 test video çözüm izleyin, ertesi günü de kitaptan siz çözün o testleri. Bu taktiği anlatmıştım, çok başarılı oldu.
Aaa bunun video çözümleri de varmis🤩ben pdf olarak çözümlerini buldum video olarak olduğunu da bilmiyordum şimdi sen söyleyince baktim😘
Çok iyi oldu bu.

Youtube da soru çözüm videoları var. Kitabı almadan ona mı bakacaksın kuzu? Ben öyle düşündüm 🤔

Kitapları alin mi diyorsun kuzu🤔

Kızlar öyle bir rüya gördüm ki anlatılmaz yaşanır 🙈🤗😍🤩🥰

Atanmışim. Hem de bursa sgk ya🤣 olacak iş değil 🥳🤩🥰🫣 bana kalem ve kaşe göndermişler 🥺🤗😍🤩🙈 üzerinde adım yazıyor 🥺 işe gidiyorum, arkadaşlarımla tanışıyorum falan🙈🥺😍🤩 böyle bir heyecan mutluluk sevinc olamaz 🥺🤲🤗😍🤩 tarif bile edemem yani😢🤲 nerem açık kaldı acaba🥺
İnşallah inşallah inşallah

Çok teşekkür ederim canım benim 🥰🤩😍

Şimdi mehmet hocadan sayı basamaklarına başlıyorum 🤗
Kolay gelsin balım ben de obeb okekle boğuşuyorum milli sorunumuz:KK70:

Kızlar öyle bir rüya gördüm ki anlatılmaz yaşanır 🙈🤗😍🤩🥰

Atanmışim. Hem de bursa sgk ya🤣 olacak iş değil 🥳🤩🥰🫣 bana kalem ve kaşe göndermişler 🥺🤗😍🤩🙈 üzerinde adım yazıyor 🥺 işe gidiyorum, arkadaşlarımla tanışıyorum falan🙈🥺😍🤩 böyle bir heyecan mutluluk sevinc olamaz 🥺🤲🤗😍🤩 tarif bile edemem yani😢🤲 nerem açık kaldı acaba🥺
Yaaa duygulandm🥹
İnşallah bire bir aynısını yaşarsın sosyalim 😍
Rüyalarım gerçek oldu dersin, deriz🥹

Bence bi yerin açık kalmadı bunlar olacak inanıyorum ben gelip buraya yazcaz🥳🥳🥳

Kolay gelsin balım ben de obeb okekle boğuşuyorum milli sorunumuz:KK70:

Yaaa duygulandm🥹
İnşallah bire bir aynısını yaşarsın sosyalim 😍
Rüyalarım gerçek oldu dersin, deriz🥹

Bence bi yerin açık kalmadı bunlar olacak inanıyorum ben gelip buraya yazcaz🥳🥳🥳
Ben onlara bakmayacagim, o da olmasin 🤣

Yaa acayip birseydi 🥰🥳 imkansız değil sonuçta amin🤲💜

X