Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bende dün bulup girdim de. Bir sürü pdf var. Onlar canlı yayında çözdüğü soruların pdf si mi? Onu merak ettim. İndirmemiz gerekir mi? Sen indiriyor musun kuzum?
Ahh sosyalim sen hiç gruba bakiyor musun diye sorsana🙈
Öyle girdim ama hiç bakmadım. Ama evet galiba çözdüğü soruların pdf i. Ben hiç indirmedim canlı derslerine de katilmadim

Ahh sosyalim sen hiç gruba bakiyor musun diye sorsana🙈
Öyle girdim ama hiç bakmadım. Ama evet galiba çözdüğü soruların pdf i. Ben hiç indirmedim canlı derslerine de katilmadim
Canlı dersleri youtube atıyor. Oradan da izlemeyi düşünüyorum. Oradaki sorular da pekistirir sanırım. Şu bitiremediğim sayılar konusu biterse 🥺🫣

Kolay gelsin balım benim devreler kapandı artık birazdan uyurum😄
İnşallah yarın bugünden verimli gecsin ikimiz için de🙏

İnşallah sosyalim ya regl dönemindeyim ondan biraz duygusalim bu ara🥺
Tabi ki cikcaz bu döngüden biz sonuna kadar hakediyoruz.
Bende yeni oturdum kuzucum, kafamı vermeye çalışıyorum. İdare ediyorum diyelim, yoksa kolay değil 🫣 biz hallederiz, önce kendimize gelelim. Vicdan yapıp kendini suçlama. Sonuçta önce toparlanmak gerekiyor yoksa masada Boşuna vakit geçirmenin faydası olmaz ki👍🤲🙏💜

Tarih için en son hangi hocaya karar vermiştik, ben unuttum gitti🥺 geriye de gidesim yok hic🤷‍♀️ hatırlayan var mı canikolar🥺
Sosyalim ben aydın yüceyi yine dinliyim dedim yok gitmiyor gitmedi. Ramazan yetgin demişti safran yanlış hatirlamiyorsam.

Ben şöyle bi plan yaptım genel tekrar videolarını izliyorum şu an Ahmet uğur karakuzanin. Çünkü her şeyi hatırlıyorum baştan uzun videolar zaman kaybı olacak (2023 için konusuyorum). Kaldı sınava 4 ay zaten.. Genel tekrar videosunu izleyip notumdan çalışıp bol soruyla gitcem. Genel tekrarlar bitince yeniden başa soru kampı tekrar kampı. Bana bu iyi geliyor böyle yapcam yani şimdi Ahmet uğur karakuzayi dinliyorum.

Açıkçası hoca da bi yere kadar bence canım ya en önemli nokta bol soru ve soru cozum videosu izlemek.

Bende yeni oturdum kuzucum, kafamı vermeye çalışıyorum. İdare ediyorum diyelim, yoksa kolay değil 🫣 biz hallederiz, önce kendimize gelelim. Vicdan yapıp kendini suçlama. Sonuçta önce toparlanmak gerekiyor yoksa masada Boşuna vakit geçirmenin faydası olmaz ki👍🤲🙏💜
Öyle canım doğru söylüyorsun verim almadiktan sonra bi anlamı kalmıyor..

X