Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bu hafta çarşamba gidip pazartesi ise baslayacaktim. Mart 1 dede kızın okulu başlayacaktı. Ama bugün okul açılış tarihi o bölgede 27 Mart olarak belirlenmiş.
Benim de o kadar bacaklarım kollarım ağrıyor ki hiç gidip ev duzecek durumda değilim.

Ben önceden ev kiraladigim için eve tasinabildim, ama benimle atanan diğer 14 kişinin 10 tanesi şehir dışından geliyir ve ise baslayinca ev kiralaroz diye düşünmüşler, ise başlamadan da deprem olunca evler ya yıkıldı, ya ağır hasarlı yıkılacak, kiralayacaklari ev yok.

Ondan onları geri memleketlerine gönderdiler, bir kaç hafta sonra gelin duruma bakalım olmadı kalacaginiz konteynır ayarlarız dediler.

Onlar bir kaç hafta sonra başlayacak olunca bende bir hafta daha erteledim başlangıcınizi.
Önümüzdeki hafta içi gider, hafta sonuna kadar evi düzenler diğer hafta başlarım ise.

O evi duzenlemekte şu an gözümde o kadar çok büyüyor ki.
Allah yardımcınız olsun canım benim, atanmayı o kadar isteyip de başımıza bunların gelmesi 🥺 allahim sen büyüksün 🥺🤲

Napiyim sosyalim yeniden derse adapte olmaya çalışıyorum zaman geçiyor.. mecburen..
Sen napiyorsun canım sen de başla bak keşke elimizden bir şey gelse ama boş boş bekleyerek de elimize bir şey geçmiyor ki sadece dua 😔
Kuzu yapamıyorum yaa,konsantrasyon 0 🥺

Allah işlerinizi kolaylaştırsın safran 🤲

Allah yardımcınız olsun canım benim, atanmayı o kadar isteyip de başımıza bunların gelmesi 🥺 allahim sen büyüksün 🥺🤲
Sağolun kizlar.
Buraya yazdıktan sonra mesaj geldi ki yarın görev yerlerinize dönün diye.
Üstüne de Hatay depremi oldu, Kayseri'den bile hissettik herkes sokaklara döküldü. Eve giremedim daha.
Bende arayıp pazartesiye kadar müsade isteyecem bakalım.

Herşeyin hayırlısı. Benim işler çok karıştı. Rabbim yoluna koysun inşallah.

Sağolun kizlar.
Buraya yazdıktan sonra mesaj geldi ki yarın görev yerlerinize dönün diye.
Üstüne de Hatay depremi oldu, Kayseri'den bile hissettik herkes sokaklara döküldü. Eve giremedim daha.
Bende arayıp pazartesiye kadar müsade isteyecem bakalım.

Herşeyin hayırlısı. Benim işler çok karıştı. Rabbim yoluna koysun inşallah.
Canım benim yaaa noluyor böyle 🥺 Allah yardim etsin inş 🤲 inş izin verirler 🤲💜

Napiyim sosyalim yürüyüş yaptım geldim sen napiyorsun?

Canlı ders mi canım?yok görmedim ben diğer videolarını izliyorum hep instagram derslerine falan bakmıyorum da.
Bende yürüdüm, bomboş vakit geçiyor. Icimden gelmiyor 🥺 evet canlı dersleri. Ben zaten izleyemiyorum da dün açıklamasını diniedim

Kpss bile çok boş geliyor şuan kuzu ya🥺

Keşke gidip bizzat kazıp kurtarabilsek hepsini ama olmuyor işte. İlk zamanlar çok kahroldum çok ağladım sabahlara kadar. Ama hep aynı işte. Elimden dua etmek ve maddi yardım yapmaktan başka bir şey gelmiyor. Hayat devam ediyor bizim için de maalesef😔

Düşündükçe ben de boğuluyorum nasıl toparlanacak o şehirler o insanlar.. Bilmiyorum..

Canım naptin gelişmeler noldu🥺🤲
Canim evi düzenlemeye çalışıyorum.
Daha doğrusu tikistiriyorum 😓
Ev çok küçük.
Eşyaların bir kısmını getirmeme rağmen zor sığıyor.
Perşembe il müdürlüğüne başlangıç yaptığımi söyledim, burdaki memur da idare etti gitmedim dün bugün ise.
Pazartesi başlayacağım inşallah.

Canim evi düzenlemeye çalışıyorum.
Daha doğrusu tikistiriyorum 😓
Ev çok küçük.
Eşyaların bir kısmını getirmeme rağmen zor sığıyor.
Perşembe il müdürlüğüne başlangıç yaptığımi söyledim, burdaki memur da idare etti gitmedim dün bugün ise.
Pazartesi başlayacağım inşallah.
Kuzu evin içine girip yerleştirmeye baslamayinca anlamak çok zor 🙄 o yüzden sıkma canını. Bak iş içinde zaman kazanmış oldun, hep dinlenmeye bak. Pazartesiye kadar moralini yüksek tut, güzel motivasyon ile başla 🤩😍🥰

Kuzu evin içine girip yerleştirmeye baslamayinca anlamak çok zor 🙄 o yüzden sıkma canını. Bak iş içinde zaman kazanmış oldun, hep dinlenmeye bak. Pazartesiye kadar moralini yüksek tut, güzel motivasyon ile başla 🤩😍🥰
Pazartesiyi iple çekiyorum, ise gidip dinlenicem inşallah 😊 evde sürekli iş var çünkü.

Biz 2 kısi atandık bu ilçeye. Oradaki memur bize masa sandalye bilgisayar talep etmiş.
Ama deprem dolayısıyla askıya alınmış şimdi.
İşe başlıyoruz ama çalışacak bilgisayar yok.
Bir de sisteme giriş için şifremiz olması gerekiyor, bakanlık onu oluşturmadi daha.

Bizim bakanlık deprem dolayısıyla şu an en yoğun bakanlık. Ondan taleplerimiz hemen karsilanmayacak gibi, nasıl iş ogrenecegiz bilmiyorum. (Bizim bakanlık dedim, hemen bemimsemisim 🥰)

Neyse kızlar çalışın atanin ne olur.
O.kadar kötü şey yasasamda içimde çalışmaya başlayacak olmanın bir heyecanı var. Atanmak güzel şeymis yani. Bu süreçte evde olsam çok daha ağır atlatirdim. Şükür bunun heyecanı var içimde.

Pazartesiyi iple çekiyorum, ise gidip dinlenicem inşallah 😊 evde sürekli iş var çünkü.

Biz 2 kısi atandık bu ilçeye. Oradaki memur bize masa sandalye bilgisayar talep etmiş.
Ama deprem dolayısıyla askıya alınmış şimdi.
İşe başlıyoruz ama çalışacak bilgisayar yok.
Bir de sisteme giriş için şifremiz olması gerekiyor, bakanlık onu oluşturmadi daha.

Bizim bakanlık deprem dolayısıyla şu an en yoğun bakanlık. Ondan taleplerimiz hemen karsilanmayacak gibi, nasıl iş ogrenecegiz bilmiyorum. (Bizim bakanlık dedim, hemen bemimsemisim 🥰)

Neyse kızlar çalışın atanin ne olur.
O.kadar kötü şey yasasamda içimde çalışmaya başlayacak olmanın bir heyecanı var. Atanmak güzel şeymis yani. Bu süreçte evde olsam çok daha ağır atlatirdim. Şükür bunun heyecanı var içimde.
Maşallah canım sana, evet işe gidince herşey değişecek. İlk gün hep ozeldir, bilgisayar olmasa bile yinede farklı olacaktır 👍🤩😍🥰 senin bakanlik doğru dedin 🤗🥳🙈 ahhh inş bize de nasip olur canimcim 🤲💜🥰🤗😘

X