Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Üst üste çok video izleyince öyle oluyor.
Bende bir ara engin eraydinla sevgiliydim 🤣
Ayy kuzucum resmen duygusal bağ kuruyoruz🥰🤩😍 bu ara acayip taktım mehmet hocaya 🤤 akşam son videoda da duygulandı gözleri doldu valla üzüldüm 🥺 ben daha da yapamazsam bilmiyorum yani🤗🤭 artık tum hocalara baglanicam birde bunu deneyeyim 🤣

Ayy kuzu çok eğleniyorum ben ama napim🤭🤗🤣 bu yıl çok güzel geçecek 🥰🤩 hadi katil bize çok egleneceguk🤣😄
Ayyy kalkmışken yemegi de yapiyim sonra akşama kadar sizinleyim cistak cistak:KK70: :21:
Youtube da yediiklim zarif yoldaş diye Türkçe öğretmenine denk geldim. Çok hoşuma gitti. Paragraf için napmak gerekiyor anlatıyordu. Ona başlayabilirim, aklıma yatti etkilendim 🥳🤩🥰😍
Ona da bi bakayim gizem reisin videolarını bitireyim de😁

Ayy kuzucum resmen duygusal bağ kuruyoruz🥰🤩😍 bu ara acayip taktım mehmet hocaya 🤤 akşam son videoda da duygulandı gözleri doldu valla üzüldüm 🥺 ben daha da yapamazsam bilmiyorum yani🤗🤭 artık tum hocalara baglanicam birde bunu deneyeyim 🤣
Geçen bir paylaşımı güldürdü beni
Kısmetse olur videoları şu kadar izleniyor, bizim videolar o kadar izlenmiyor, sonra neden matematik yapamıyorum diyorlar diyor 🤣

Kuzu Birol hocanın soru bankasınin cevap anahtarı var mı içinde? Çözüm videoları bazen açmıyor dedin ya ondan soruyorum 🤔
Cevap anahtarı var canım.
Çözüm videoları hepsi açılıyor onda problem yok sadece ses biraz kötüydü.

Bir de benimki mesela 2022 basım kitap olmadığı için sisteme girmeme izin vermiyor. Şifrem de eski telefon numaramla kayıtlıydı ondan dolayı giremedim. Yani sorun benden kaynaklı. Sen şimdi alsan bunları yaşamazsın benimki eski kıtap diye öyle oldu.
Şifreyi yenileyebilsem düzelir miydi bilmiyorum

Cevap anahtarı var canım.
Çözüm videoları hepsi açılıyor onda problem yok sadece ses biraz kötüydü.

Bir de benimki mesela 2022 basım kitap olmadığı için sisteme girmeme izin vermiyor. Şifrem de eski telefon numaramla kayıtlıydı ondan dolayı giremedim. Yani sorun benden kaynaklı. Sen şimdi alsan bunları yaşamazsın benimki eski kıtap diye öyle oldu.
Şifreyi yenileyebilsem düzelir miydi bilmiyorum
Teşekkür ederim canım benim, kitabin güncel fiyatina baktım acayip artmış. 🥺

Kızlar eşyaları toplarken eski not defterlerimi buldum.
Tarih atıp günlük çalışmamı yazmışım
Tam 10 sene öncesinin 🥺
Neler yaşamışım bu yolda.
Hiç kolay olmadı benim sürecim. İnşallah bundan sonra kolay olur.

Eklentiler

• IMG_20230204_151843.jpg
    IMG_20230204_151843.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar eşyaları toplarken eski not defterlerimi buldum.
Tarih atıp günlük çalışmamı yazmışım
Tam 10 sene öncesinin 🥺
Neler yaşamışım bu yolda.
Hiç kolay olmadı benim sürecim. İnşallah bundan sonra kolay olur.
Ayy ben de duygulandım safran 🥺
Rabbim inşallah bundan sonra kolaylıklar nasip etsin🙏

Kuzuu bugün ardışık sayılar bölümünü bitirdim, gece sorularıni çözeceğim. Bocaladim resmen, neden bilmiyorum 🙈 sen napiyosun 🥰🤩😍 şuan hâlâ sadece matematik benim için 💜
Ben de aynı programı yetiştirmeye çalışıyorum türkce çalıştım Bugün biraz aksam da oturup mat cozcem😁
Evet ardışık sayılar biraz sey😁 ben de uyuz oluyorum kendilerine 😂

X