Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Evet kuzu 20224 ölmez sağ kalırsak artık matematiği halletmem gerek. Yoksa o puanları almam zor. Üç atamadir sosyoloji ilana çıkmıyor, sen düşün artık imkansızlığı kuzu
ah kuzum . inşallah canım . matematiği halledecek zamanın da var artık .
lütfen onu da hallet .
3 atamadır yok mu sosyoloji. belki 2024 e açılır . belli mi olur . seni bekliyordur kadron

Safranim rehber matematik 49 günde matematik kitabıni nasıl bitirdin? Sen matematikte çok daha iyisin ama onda da ders videoları ile birlikte mi ilerledin? Simdi ben bu kitapları bitirince rehber matematik alsam yine onun videolarını izlemek gerekir mi? Soru çözümlerini hoca kendisi mi yapiyor Safransari daha başlamadan sorduğum soruya bak dimi

Canim rehber matematik şu şekildeydi.
Konuyu anlatıyordu, konuyla ilgili örnek sorular cozuyordu. Sonra 7. Gün sorularını çözün diyordu video sonunda.
Zaten videoyu izleyip konu anlatımını ve örnek sorulardan sonra kitaptaki sorular da rahatlıkla cozuluyordu.

Ben acil matematik, bilgi sarmal kitaplari da bitirdim. Onlar da direk kitaptaki soruları cozuyordu.
Onları da şöyle yapiyordum, mesela 17. Testin soru çözümünü izliyordum, bir gün sonra ben 17. Testi cozuyordum. Soru çözümünü bir gün önce izlesemde ertesi gün cozmedegim soru varsa yine o videoda o soru çözüm kısmı izleyip öğreniyordum.

Waaoww süper canim

2023 e hazırlanacak gibi hazırlan canim.
Sonrası zaten 12 ay olacak.
2023 teki eksikleri kapatmaya yeter.
Son 3 ay coğrafyayı dahil et, son 2 ay anayasayı.

Doğru söylüyorsun canim nolur nolmaz erken hazirlanmakta fayda var..
Öyle yapayım sağ ol

canim ben bu hocayı sınav ertelenince keşfettim, ve o arada hep videolarını dinledim.
Kendisi MEB de tarih öğretmeni ve çok güzel sorular hazırlıyor MEB i kaynak alarak.
Soru çözümlerini anlatış tarzı da çok iyi.
Mutalak dinlemeni tavsiye ederim.

Evet bu hocayi sen söyleyince bende dinlemiştim canimcim, çok sade ve temiz bir anlatım

Süpersin kuzu,bende matematiğe başladım. Tabi temel konular kolay gidiyor

Evet bu hocayı çok dinliyordum canim ben de. yemek yaparken ev temizlerken canim ders calismak istemeyince otururken tvden aciyordum
mebde öğretmen olduğunu bilmiyordum ama
Süpersin kuzu,bende matematiğe başladım. Tabi temel konular kolay gidiyor
Allah sonumuzu hayir etsin sosyalim
Şaka maka 2023e de az kalmis he. Dun program yaparken resmen aydınlanma yaşadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…