Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar MSÜ kpss dgs ales tyt ösymnin sordugu sinavlarda cikmis mat sorularini toplamis bi kitap var mi bildiğiniz?
Ben de yediiklimin son 12 kpss konularna göre olan var. Bir de karakutu var. O da ikinci cilt sadece.

Karakutu aliyim dedim ama üstünde sadece kpss yaziyor. Önceden karma yapiyorlardi sanki ama.

Bende bunun paragrafini aradım ama bulamadım tüm sınavları kapsayan bir yayın olsa

Bende bunun paragrafini aradım ama bulamadım tüm sınavları kapsayan bir yayın olsa
Sosyalim şimdi baktım. Kapaginda kpss yazması yanılttı beni. Ama diğer sınav sorulari da varmis icinde karakutunun.. benimkinin kapağında tüm sınavlar yaziyor ondan öyle sandım ben.

Paragrafta da öyledir muhtemelen.

Matematik tek kitap olan da son 10 yıl sorular falan varmis daha cok.. yani çok temelden almiyorlarmis. Tam istediğim gibi onu alcam. Ama çok pahalı

İçeriği karma canim.
Üstünde kpss yazıyor. Yani kpss konuları var içinde demek istiyorlar. Yoksa içi karma.

Fotokopi kuzu bende acil matematik ve bilgi sarmalina baktım

Kızlar uzaktan eğitim konusunda ne düşünüyorsunuz? Ben saatlerine uyumam diye pek düşünmüyordum çocuklarla mümkün olmuyor gece calisabiliyorum. Şimdi ramazan ayına özel falan kamplar görüyorum gece olanlar da var. Sizce ise yarar mı yoksa kendi calisma stilimle youtubeden karma hocalarla devam mı edeyim çok kararsız kaldım.

Canım neden bilmiyorum ama ben uzaktan eğitim programlarına sıcak bakmıyorum. Aynı eğitimler youtubeda ücretsiz . İllaki faydası oluyordur tabi.

Soru sayısı baya fazlaymış canim.
Nasıl verimli oldu mu ?
Kuzum zaten bu konu bayağı kolay, yaptığın için mutlu oluyorsun. Ben kitabı çok sevdim. Hoca soru çözümünde bile sadece soruyu çözmüyor, konunun ipuçlarını vererek soruyu çözüyor. O yüzden ilerleyen konularda daha faydalı olacağını düşünüyorum. Birinci adımın video ders anlatımını dinlemedim ama ikinci adımdan itibaren ders anlatımıyla beraber ilerleyeceğim. Çok faydası olacağını umut ediyorum. 2024 sınav yılı olarak düşünürsem hatta geometri konularınada bakarim diye düşünüyorum. Belki onları da mehmet hocadan severek yaparım. Ben işlem ve fonksiyon konusunu da sizin sayenizde çalışmıştım. Ve ne kadar onyargılı olduğumu anladım. severek çalışacağım hiç acele etmeden

İyi canim begenmene sevindim.
Mehmet hoca candır.
Gerçekten önyargılı olmamak gerek.

Canım neden bilmiyorum ama ben uzaktan eğitim programlarına sıcak bakmıyorum. Aynı eğitimler youtubeda ücretsiz . İllaki faydası oluyordur tabi.
Katılıyorum
Ben bugün 7 adımda matematik kitabımın birinci adımını bitirdim. Temel işlem yeteneği 208 soru vardı

İkinci adım bilinmeyenlerde işlemler ve denklem çözümü

Ben de seni
Canim ben çok zor masaya geciyorum ya hiç kafami bosaltamadim bi isteksizim sabrim kalmamış gibi
Ama calismam lazim zaman geciyor iki kez olumsuz sonuçtan alınca ne heves kaldi ne bisey ya
Kuzucum çoğunluk o durumda zaten emin ol,bende bayilmiyorum bak safrani düşün, çok değil ama yeni zam geldi onu düşün birgun buraya ayın onbesi geldi maaşı aldık yazacağız onu düşün ilk maaşı islatmaya gidicez onu düşün ben sadece şuan kendimi matematiğe veriyorum diğerlerini dusunrmiycem

Cok da iyi yapıyorsun canım haklısın mecburuz çalışmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…