Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hiç bir şeyi bu kadar beklememistim🤣🤣 dışarıdan izleyenler eminim aratıyor şuan ne bu kitap diye🤣🤣
Bu ben🤣 kimmiş bu mehmet hoca kitabının adı neymis 😍 ben ilyas güneşten dinlemeyi düşünüyordum onun da taktiklerle.. serisi var ya onunla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Ben bu topikte ders arkadaslarla çalıştım canim.
Benim bölümüm gıda teknolojisi, 2014 te 87 puan alıp bu puanla atanamayinca, açıktan lisans işletme bitirdim.
2 hafta önce 83.4 puanla atandım 🥰
Masallah:nazar::nazar: Allah'ım bize de şu cümleyi kurmayı nasip etsin inşallah 😍🤲🤲

Bu ben🤣 kimmiş bu mehmet hoca kitabının adı neymis 😍 ben ilyas güneşten dinlemeyi düşünüyordum onun da taktiklerle.. serisi var ya onunla ilgili ne düşünüyorsunuz?
Dimi herkes biraz kendini buldu 🤣 canim İlyas hocada çok iyidir,ondan da dinlemiştim. Ama mehmet bilge yıldız hoca anlatimi daha yakın daha samimi olduğu için dahacok sevdim. İlyas hoca çok profesyonel, mehmet hoca sanki evde yanında ders anlatiyor🤩😍🥰 o yüzden bu yıl çıkan yedi adımda matematik ve atölye serisi matematik kitabini tercih ettim. Ins çok faydalı olur. Ben sozelciyim. Bu yüzden sınavda matematik yapmayınca puan artmıyor. Mehmet hocanın iki kitabi da video çözümlü. Yedi adım kitabinin ders videolari da var. Özellikle o yüzden tercih ettim. İkisini de incele 🥳👍🤩😍🥰

Dimi herkes biraz kendini buldu 🤣 canim İlyas hocada çok iyidir,ondan da dinlemiştim. Ama mehmet bilge yıldız hoca anlatimi daha yakın daha samimi olduğu için dahacok sevdim. İlyas hoca çok profesyonel, mehmet hoca sanki evde yanında ders anlatiyor🤩😍🥰 o yüzden bu yıl çıkan yedi adımda matematik ve atölye serisi matematik kitabini tercih ettim. Ins çok faydalı olur. Ben sozelciyim. Bu yüzden sınavda matematik yapmayınca puan artmıyor. Mehmet hocanın iki kitabi da video çözümlü. Yedi adım kitabinin ders videolari da var. Özellikle o yüzden tercih ettim. İkisini de incele 🥳👍🤩😍🥰
İnceleyeceğim canim 😍😍

adilemir adilemir
QuantumPhysics QuantumPhysics
Kızlar sizi çok merak ediyorum 💜🥰😍🤩
canım
merak edilmek de güzelmiş . teşekkür ederim .
yorgunum . hem de çok yorgun.
evde çocuklardan hasta olanlar vardı geçen hafta. sonra eşim hasta oldu. yani aslında çok düşmedi eşim ama bana bulaştı sanıyorum . yorgunluğum ondan . yatıp uyuyasım var . boğazım biraz gıcıklanıyor dünden
önümüzdeki hafta son ders haftası . sonra finaller. bir dönem bitiyor . zaman çok hızlı ama çok yorucu .
sen nasılsın . neler yapıyorsun .
ne hissediyorsun kpss ile ilgili.
atama olur mu bu yıl senin açından .
yaz gelsin istiyorum . bahar hatta. bu havalar hiç benlik deil.
sabah karanlıkta işe geldim.

canım
merak edilmek de güzelmiş . teşekkür ederim .
yorgunum . hem de çok yorgun.
evde çocuklardan hasta olanlar vardı geçen hafta. sonra eşim hasta oldu. yani aslında çok düşmedi eşim ama bana bulaştı sanıyorum . yorgunluğum ondan . yatıp uyuyasım var . boğazım biraz gıcıklanıyor dünden
önümüzdeki hafta son ders haftası . sonra finaller. bir dönem bitiyor . zaman çok hızlı ama çok yorucu .
sen nasılsın . neler yapıyorsun .
ne hissediyorsun kpss ile ilgili.
atama olur mu bu yıl senin açından .
yaz gelsin istiyorum . bahar hatta. bu havalar hiç benlik deil.
sabah karanlıkta işe geldim.
Canım benim hic kolay bir şey yaşamıyorsun, Allah kolaylik güç kuvvet versin inşallah 🤲💜 çok geçmiş olsun, bu salgın geldi mi uzun süre gitmiyor.sanada gelmeye başlamış çok dikkat et🥺 ah keşke yaz gelse en azından okul tatile girer rahat edersin. Bu yorgunluğunun meyvesini iki yıl sonra alırsın inş 🤲💜 bu yıl atama olsa Bile bana uğramaz çünkü puanım yetmez alım az. Ben yine matematik çalışmaya devam 🙈🙄🤔

X