Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Safransari Safransari canım sen calismaya erken baslamistinya. Mesela şu an sınava 2 yıl var neredeyse. Sadece genel yetenek çalışmayı planlıyorum bikac ay ben. Sence mantıklı mi sen nasıl yapmistin?

Bir de 2023 e girerken (genel kültür kısmı icin) mesela tarihte video izlemek yerine notlarimi tekrar edip bol soru cozsem olmaz mı ki? Videoları izle izle sürekli aynı şeyler daha yeni bitirdik sonuçt.. Ya da sadece genel tekrar videosu izlesem?

Safransari Safransari canım sen calismaya erken baslamistinya. Mesela şu an sınava 2 yıl var neredeyse. Sadece genel yetenek çalışmayı planlıyorum bikac ay ben. Sence mantıklı mi sen nasıl yapmistin?

Bir de 2023 e girerken (genel kültür kısmı icin) mesela tarihte video izlemek yerine notlarimi tekrar edip bol soru cozsem olmaz mı ki? Videoları izle izle sürekli aynı şeyler daha yeni bitirdik sonuçt.. Ya da sadece genel tekrar videosu izlesem?
Canım bence matematik matematik matematik...
Sınavda matematiği iyi yapanin bir şekilde sınavı güzel geciyor.
Ben sınavın ertelenmesiyle birlikte 12 ay çalışmış oldum. ilk matematikten başlamıştım, 2-3 ay sadece matematik çalıştım.
Günlük bir testte paragraf.
Sonra bunlara tarih ekledim tarihi bitirdim.
Sonra matematik + tarihe cokrafya ekledim coğrafyayı bitirdim
Sonra matematik + tarih + coğrafyaya anayasayı ekledim.

Tarihten coğrafyada artık resmen alandan 3-4 soru soruyorlar. Çok ayrıntı, bunları kpss kitaplarında bulmak zor.
Sınavlar oldukça güncelleniyor, bence bu sene alan gibi bazı ayrıntılar da eklenir.
Birde sadece not okumak sıkıcı olacaktır, okuyup gecmeyle, videodaki sese odaklanma farklı oluyor.
Ondan bence videoları bırakma.
Hatta 2 tür izle videoları.
Şimdi bir hocadan dinle, seneye bu zamanlar başka bir hocadan.

Ben mesela bir uzun videolarını bir de genel tekrar videolarını bitirmiştim gk derslerinin.
Sen 2 kez uzun videolarını dinleyebilirsin vakit bol gibi.

Ama bence planlamani 2023 sınavı gibi yap, 6 aya sigdirarak tüm videoları bitir. Bol soru çöz. 2023 hedefin +85 olsun.
2024 hedefin +90 inşallah.

Ben sınavın ertelenmesiyle birlikte 12 ay çalışmış oldum. ilk matematikten başlamıştım, 2-3 ay sadece matematik çalıştım.

Tarihten coğrafyada artık resmen alandan 3-4 soru soruyorlar. Çok ayrıntı, bunları kpss kitaplarında bulmak zor.
Sınavlar oldukça güncelleniyor, bence bu sene alan gibi bazı ayrıntılar da eklenir.
Birde sadece not okumak sıkıcı olacaktır, okuyup gecmeyle, videodaki sese odaklanma farklı oluyor.

Ben mesela bir uzun videolarını bir de genel tekrar videolarını bitirmiştim gk derslerinin.

Ama bence planlamani 2023 sınavı gibi yap, 6 aya sigdirarak tüm videoları bitir. Bol soru çöz. 2023 hedefin +85 olsun.
Mantıklı canim benim aklimdan gecen de bu tarz bi planlamaydi😊 videolar konusunda da haklisin aslında..
teşekkür ederim💚

Seninle konuşunca motive oluyorum 😂 peki bi soru daha🤭 videoları mutlaka masabasnda notların onunde açik mi dinliyordun ? Ev islerini yaparken kulaklıkla dinlesem faydası olur mu ki.

Mantıklı canim benim aklimdan gecen de bu tarz bi planlamaydi😊 videolar konusunda da haklisin aslında..
teşekkür ederim💚

Seninle konuşunca motive oluyorum 😂 peki bi soru daha🤭 videoları mutlaka masabasnda notların onunde açik mi dinliyordun ? Ev islerini yaparken kulaklıkla dinlesem faydası olur mu ki.
Canım kulaklıkla iş yaparken dinlemeyi hiç uygun bulmuyorlar öğrenme acısindan🤷‍♀️

Yol arkadaşım beraber yürüyelim, safran kuzusu da bize gaz versin🤭🥰😍🤩🥳

Bam bam bam🥳🥳🥳

Bizi motive et patron🤤🍒🍒🍒🥰😍🤩😘

teşekkür ederim💚

Canim ders masada çalışılır benim görüşüm.
Yemek yaparken felan da dinleyen arkadaşlar vardı belki anlaşılır ama ben ben dersi sadece masada çalıştım.

Birde benim 2020 de ders çalışma grubum vardı 6 kişiydik. Ve kronometre ile çalışırdık gün sonunda herkes kronometresini paylasirdi, haftalık birisi liste tutardı ve haftanın birincisi seçilirdi.
Her neyse o gruptan kronometre ile çalışmaya alışmıştım. Ve ne kadar verimli olduğunu gördüm. Normalde 2 saat masada oturuyorum ama telle oyalanma felan 1 saat çalışıyormuşum.

2022 de de kronometreyle çalıştım. Gün sonunda da günlük planimin altına yazıyordum kaç saat calistiysam.
İlk günler 2 saat sonra 3-4-5 saate kadar çıkmıştı çalışma saatlerim.

Size de kesinlikle kronometre ile calismanizi öneririm.

2020 çalışan grubum

Birini sen biliyordun sanırım fizyoterpis kpssannesi ydi.
Bir fisyoterapist daha
Bir mutehercim
Bir bilgisayar mühendisi
Bir art ci
Bir de ben vardım.

Bir tanesi bekar, diğerleri evliydik.
Ben ve bilgisayar mühendisi hariç hepsi atandı. Mühendisin eşiyle ilgili sıkıntıları vardı boşanma surecine girdiler bir dönem felan odaklanmadi son zamanlar, yoksa o da güzel bir puan alırdı. Şimdi özelde devletten daha iyi bir işi var.

Bana da şükürler olsun bu sene kısmet oldu atanmak.
Kpss surecinde psikolojikte aşılması gereken bir süreç, bu süreçte sana yoldaşlık edenleri unutamıyorsun. Grubumuzda hala sohbet ediyoruz, artık konustugunuz konuslar değişti tabi, memur zamları felan konuşuluyor 😁

Canım kulaklıkla iş yaparken dinlemeyi hiç uygun bulmuyorlar öğrenme acısindan🤷‍♀️

Yol arkadaşım beraber yürüyelim, safran kuzusu da bize gaz versin🤭🥰😍🤩🥳
Aynen balım artık basaralim 💚💚💚
Canim ders masada çalışılır benim görüşüm.
Yemek yaparken felan da dinleyen arkadaşlar vardı belki anlaşılır ama ben ben dersi sadece masada çalıştım.

Birde benim 2020 de ders çalışma grubum vardı 6 kişiydik. Ve kronometre ile çalışırdık gün sonunda herkes kronometresini paylasirdi, haftalık birisi liste tutardı ve haftanın birincisi seçilirdi.
Her neyse o gruptan kronometre ile çalışmaya alışmıştım. Ve ne kadar verimli olduğunu gördüm. Normalde 2 saat masada oturuyorum ama telle oyalanma felan 1 saat çalışıyormuşum.

2022 de de kronometreyle çalıştım. Gün sonunda da günlük planimin altına yazıyordum kaç saat calistiysam.
İlk günler 2 saat sonra 3-4-5 saate kadar çıkmıştı çalışma saatlerim.

Size de kesinlikle kronometre ile calismanizi öneririm.
Kızlar ben de aynı şeyi düşünüyorum. Kulaklıkla dinlerken kaçırdığı çok şey oluyor insanin. Ben de hep masada dinledim.

Sadece öyle is yaparken de bos durmuyum diye soru cozm videolari falan dinliyordum öylesine.

Safran canim kronometre ben de surekli tutuyorum tutmayınca içim rahat etmiyor alışmışım 😁

Tüm şartları sagliyoruz o zaman şu an 😂 geriye bir tek atanmak kaliyor😁 Lütfen olsun🙏

Psikolojik mi bilmiyorum derslerde bayagi ilerlemisim güzel temel atmışım gibi hissediyorum inşallah kendimi kandirmiyorumdur😑

2020 çalışan grubum

Birini sen biliyordun sanırım fizyoterpis kpssannesi ydi.
Bir fisyoterapist daha
Bir mutehercim
Bir bilgisayar mühendisi
Bir art ci
Bir de ben vardım.

Bir tanesi bekar, diğerleri evliydik.
Ben ve bilgisayar mühendisi hariç hepsi atandı. Mühendisin eşiyle ilgili sıkıntıları vardı boşanma surecine girdiler bir dönem felan odaklanmadi son zamanlar, yoksa o da güzel bir puan alırdı. Şimdi özelde devletten daha iyi bir işi var.

Bana da şükürler olsun bu sene kısmet oldu atanmak.
Kpss surecinde psikolojikte aşılması gereken bir süreç, bu süreçte sana yoldaşlık edenleri unutamıyorsun. Grubumuzda hala sohbet ediyoruz, artık konustugunuz konuslar değişti tabi, memur zamları felan konuşuluyor 😁
Allahim sen konuyu biliyorsun cok amin😁🤲🤲

Safran sende de oluyor muydu ya bi korku var yanlış mı çalışıyorum diye. Aslinda 2022de de güzel calistim ama sinavi yönetemedim. Nerde yanlis yaptigimi anlamamak beni korkutuyor.

Sosyalim ben geçenlerde Mat için program yaptım mat ve paragraf beraber. 5 ya da 6 hafta olması lazım. Mat bitecek video ive2 soru bankasindan soru çözerek ilerlicem.
Bizim bol soru çözmemiz lazim elimize ne geçerse cozelim😁
Paragraf için fotokopi alicam kuzu ama şuan sadece mat için ilerleyeceğiz. Ben çok kötüyüm. Elimde yedi adım matematik, merhaba tyt ve Mehmet hocanın soru bankası olacak. Birde karma üslü, köklü sorular var. Onları bitirirsem iyice ki inş faydası olur. Vaka kitaba geçerim. Hedef 2024, bu yıl ki sınav için kendimi strese sokmayacagim. Girsem bile görmek icin🙈 bu matematik çok duvar örüyor 🥺 diğer dersleri şuan bilemedim 🥺

X