Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Burda da canim gömme dolap yapmışlar. Ama benim dolabin yarı buyuklugunde.

Benim şu an mutfak tezgahımda, kahve makinem, türk kahvesi makinem, hamur yoğurma makinem vs. Var. Bu evde sadece yikadigim bulaşıkları koyabilecegim minik bir tezgah var. Bunları da ne yapacağım hiç bilemiyorum.

Atandigim haberini aldım, ilçeyi duyan herkes orada ev sorunu var dedi, sevinemedim o heyecanımı tam yaşayamadım bile. Bir kaç gün uyuyamadım, eşime dedim gidip bir bakalım, benim kafamda birşeyler netleşmesi gerek dedim.

Gittikki küçük ilçe, memurlar hep merkeze gidiş geliş yapıyor. 2 tane otirulacak ev bulduk ikisi de 70 m²

Neyse rabbim bir yoluna koyar inşallah.
Canım ne yaptın cözebildiniz mi eşya konusunu?

Tedarik edildi gözüküyor ama hala kargoya vermediler. İnş iptal etmezler. Çağrı merkezi de açmıyor 🥺
Tüh ya. Yani ilginçtir benim bi arkadasim sürekli alıyor ordan o çok memnun. Ama ben bi kere denedim böyle oldu bi daha da almadim🥺 anlamadım neye göre değişiyor.

Ben de kitap alcam da. Eski kitapları cozesim yok 2018 kpssye sözde caliscam diye taa o zamandan aldığım kitaplar bile duruyor. Gerçi bu pahalilikta onları bırakıp yeni kitap almak da ne kadar mantıklı bilmiyorum da..

Tüh ya. Yani ilginçtir benim bi arkadasim sürekli alıyor ordan o çok memnun. Ama ben bi kere denedim böyle oldu bi daha da almadim🥺 anlamadım neye göre değişiyor.

Ben de kitap alcam da. Eski kitapları cozesim yok 2018 kpssye sözde caliscam diye taa o zamandan aldığım kitaplar bile duruyor. Gerçi bu pahalilikta onları bırakıp yeni kitap almak da ne kadar mantıklı bilmiyorum da..
Canim bir program yap o kitapları bitir.
Bilgiler çok değişmedi biliyorsun ki yeni kitaplar da alacaksın zamanla.

Bir kere sorunsuz gelmişti, bu sefer uzadı. Iptal de edilmiyor. İnş onlar iptal etmezse gelir kuzum🥺 ben eski kitaplarımı hep ayirdim saticam

Bir kere sorunsuz gelmişti, bu sefer uzadı. Iptal de edilmiyor. İnş onlar iptal etmezse gelir kuzum🥺 ben eski kitaplarımı hep ayirdim saticam
İyi yapmışsın canım online bi yerden mi satıcaksin?
İnşallah gelir bi an önce canım ya.
Bu arada senin dediğin mat kitabını gördüm semra dilekci videosunda bahsetti gerçekten güzelmis🤩

İyi yapmışsın canım online bi yerden mi satıcaksin?
İnşallah gelir bi an önce canım ya.
Bu arada senin dediğin mat kitabını gördüm semra dilekci videosunda bahsetti gerçekten güzelmis🤩
İnş banada faydası olur canım yaa öyle çok istiyorum ki🥺 bkm ye vericem canım,kilosunu 2,5 liraya alıyor.

X