Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İnanılmaz zam gelmis Mehmet hocanın temel matematik kitabini istiyordum,birde İsmail hocanın tarih soru bankasını ama bilmiyorum

İnanılmaz zam gelmis Mehmet hocanın temel matematik kitabini istiyordum,birde İsmail hocanın tarih soru bankasını ama bilmiyorum
Ben daha bakmadım ama tahmin edebiliyorum işte böyle olunca pdf e mahkum oluyoruz maalesef 1 kitap 100 liradan başlıyordu en son şimdi ne kadar bilmiyorum 5 kitap alsan 500 o da en az..
Eski Kitaplarımı da bu Sefer elden gecircem ben ya. Sırf elimde var diye kaliteli kalitesiz her kaynağı çözdüm belki de hata yaptım bilmiyorum
Koltuğun altı kitap dolu

Aslında bazı yerlerde ikinci el kitapcilar oluyor (yıllar once) 1 2 TL ye içini kontrol edip temizse alıyordum. Burda da öyle bi yer bulmak imkansiz

Valla kuzu insanları mecbur bırakıyorlar fotokopiyle, bol soru çözün ama nasıl olacak

Yargı benzersiz paragraf klas canim kitap.
Ama dikkat et alırken bi çıkmış olanı bi çıkmışlara benzer olanı var. Çıkmış olan da yazıyor üstünde.
Bende ikisi de var fotokopici hediye etmişti.
Son 3 sınav diyor ama zaten son 3 sınavdan itibaren zorlamaya başladığı için benim ismi görmüştü

Eğer daha önceki yıllara gitmek istiyorsan karakutu var zaten biliyorsundur

Aslindacok eskiye gitmek istemiyorum canım,çünkü dediğin gibi onlar cok kolay kalıyor

Pdf yi denedim,hiç bana göre değil kuzu yaa,çok zor geliyor

Matematik turlamam şöyle oluyordu.
Mesela acil matematik diye bir kitap var. Bunun video çözümleri youtubede mevcut. 2-3 test video çözümlerini izliyordum. Ertesi gün kitaptan o testi cozuyordum.
Bazen bir gün önce cozumunu izlediğim soruyu, ertesi gün çözemiyordum. Tekrar video çözümünü açıp izliyordum.

Yani kitabı o kadar sindirerek çözdüm ki. Bunu çok kaliteli yayıardan 3 tyt kitabından böyle yaptım.

Türkçede böyle bir şeye ihtiyaç yok tabi.

Kızlar takip ettiğim bir kız vardı.
Yıllarca bankada çalışıp istifa edip kpss çalışmaya başlamış.
2020 puanı 82.2 aldi ve atanılacak bir puan değil. Bir senede boş otirmak istememiş 2021 e hazırlanmış. halbuki bu puan hicbir şeye yaramayacak ama 2022 ye zemini sağlamlaştırdı.
2021 de 89 puan almisti.
2022 ye de o ozguvenle hazırlandı ve 85.5 puan aldı.
Ve puan açıklanmadan bir kaç hafta önce 82.2 puanıyla Manisa'ya atandı.
Şimdi gidip Manisa'ya yerleşti, 85.5 puanı da belki 3. Yada 4. Merkezi alımda kullanırım diyor. Şimdilik memnun işinden.

Yani kızlar vaktin uzunluğuna kanmayın. Sanki 2023 te gibi sınav ciddi bir şekilde hazırlanın ve ondan da yüksek puan almaya bakın.

Saricivcivcikcik hatta sen bazı ilanlarda 2023 u kullanabilirsin bile belki.

Evet Mehmet hocada böyle söylüyor kuzum, önce çözümü izleyin.sonra siz çözün diyor. Dağa faydalı oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…