Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bende çok sevdim canım, almak istiyorum. Ama kitaplar inanılmaz pahalı, benim iyi bir temel atmam gerekiyor matematik icin
Canim matematiği yaptıkça yapasin gelecek.
Önceden baslayabilecegin tek ders matematik, sadece ona yogunlas.
Benim 2020 16 d 2 y ile 15.5 netti.
2022 de 24 d 4 y ile 23 nete yükseldi.

Teşekkür ederim canım. Başladığımda aktif olarak yazacağım inşallah. Yol arkadaşlarına ihtiyacım var herkese merhaba
Canım bende matematik kitabı aldım, gelince matematikten başlayacağım. Sözelci olduğum için matematiğim kötü. Bunu halletmem lazım. Daha çok arkadaş var burada yalniz değilsin

Canım bende matematik kitabı aldım, gelince matematikten başlayacağım. Sözelci olduğum için matematiğim kötü. Bunu halletmem lazım. Daha çok arkadaş var burada yalniz değilsin
Benim de matematik yok. Hangi kitabı aldın canım? İnceleyince fayda görürsen yazar mısın?

Benim de matematik yok. Hangi kitabı aldın canım? İnceleyince fayda görürsen yazar mısın?
Mehmet bilge yıldız. Hocayı çok sevdim. Bana uygun buldum tarzını. O yüzden yedi adımda temel matematik ve soru bankasını aldım. Youtube da videoları ile birlikte gidicem. Kitapların videoları var, soruları video çözümlü

Aa süpermiş. Bakayım hemen canım sağ ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…