Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Valla öyle dedikleri kadar var bi oraya giderken ağlıyorsun bir de ayrılırken agliyorsun cokk seviyorum ben
Yaaa sen nerelerdesin , kaç kez etiketledim seni başka konulara

Ya canim hiç beklemiyordum, çok alalade bir tercih yaptım, ama şükürler olsun atandım. Çevre ve şehircilik alimiydi ve %90 uzak ilcelere kadro açıldığı için sanırım yüksek puanlilar tercih pek yapmamışlar atanmak kısmet oldu.

Ben 3. Yada 4. Atamada bekliyordum atanmayı çok şükür kısmet oldu.

Malatya'nın Hekimhan ilçesi canim. Şimdi de başka kaygılar başladı, ilçede çoğu memur gidiş geliş yapiyormus, ev pek yokmuş diye. Sağolsun ASSOSyal kk da malatyalari devreye soktu, bilgi alıyorum ilçeyle ilgili

Allahim ben de çok sevicem söz veriyorum yeter ki atanalım hayırlısıyla

Bu topik hepimize uğur getirsin sonra, memur sorunlarımızı konuşalım kuzum
Kızlar 5. Hazirlanisimda, 37 yaşıma 4 gün kala atanmak kısmet oldu şükürler olsun.

Bu 5 hazırlanmanın 1 tanesine 4 ay hazırlandım, diğerlerine 10-12 ay sürdü hazirlanmam. İyiki iyiki pes etmemişim, iyiki hazirlanmisim.

Sizlerin nasıl bilmiyorum ama sınavdan sonra günlerim o.kadar boş verimsiz geçiyor ki, evde bir işte yapmiyorum, salak salak oturuyorum gün bitiyor. İyiki geçmiş dönemlerde de bu senede ders çalışmışim diyorum, daha programlı geçti günlerim ve sonunda atanabildim.

Rabbim inşallah sizlere de kısmet eder. Sadece pes etmeyen. Öldürmeyen acı guclendiriyor.

Ben senden çok güç aldım canım benim, atanma haberin ilaç gibi geldi. İnş daha iyi olacak

Yaa gerçekten mi inan görmedim etiketini falan aslında sürekli giriyorum ama bildirimler arasında falan kaldı demekki

Canim gerçekten şu an dediğin gibi ev sorunu var burda da var. Ama inşallah çözülür merak etme

Malatya çok çok iyidir kiraz festivali falan çok olur benim yerime bol bol yemeklerinden ye coook özledim

Sen Malatya'da mi okudun canim ?

Safran şu günlerim verimsiz geçiyor cumlesi o kadar doğru ki. Ben de bu sefer son aylara birakmicam. Yavaş yavaş bu seneden baslicam genel yetenek kısmını halletcem. Yoksa şu an saçma sapan bi haldeyim iyi değilim fazla boşum.

Yaa sen çok güzel umut oldun bize

Kuzuu senin yerine ben atanmisim gibi geziyorum ortalıkta

Bu ipin ucunu bırakmayan kazanıyor inan

Kuzuu senin yerine ben atanmisim gibi geziyorum ortalıkta
Yaaa gerçekten ASSOSyal canım ben de kendim atanmışım gibi hissediyorum. Yani sanal ortam da olsa her anına şahit olduğumuz bir arkadaşımız olduğundan böyle sanırım. Çok mutlu olur inşallah arkadaşımız ve bizler de atandığımızın haberini veririz en yakın zamanda burada

Senden de yakında haber alacağız canım benim benim yolum daha uzun

İnsallahhhhh
Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim

Bu ipin ucunu bırakmayan kazanıyor inan
Safran bir şey sorcam bu arada ya.
Mesela tarih coğrafya için falan yeniden kitap aldın mı sen tekrar hazırlanırken?
Yani video ders notları var elimde konular aynı güncellenen olursa kağıda yazarım diye düşünüyorum ama. Kitaplar ateş pahasi malum

Aynen öyle yap canim.
Çok büyük değişiklik olmuyor nasılsa.

Birde sana tavsiyem kitabı 2 kez turlaman. Gerçekten bu bilgi kalıcılığı açısından çok önemli. Tekrarlanan bilgi yararlı oluyor. Ondan bir soru bankasını gk olanları bir kez çöz, bir kaç ay sonra yeniden çöz.

Ben selamı Yalçın'ın soru bankasını almıştım.
Video çözümlü olan. Ondan 2 test dinliyordum mesela. Ertesi gün de kitaptan o testi cozuyordum.

Bunu 2-3 matematik kitabında da böyle yaptım. Oda çok faydalı oldu.

Merhaba
hayırlı olsun çok sevindim atanmanıza hangi bölümden tercih yapmıştınız acaba

Soru bankalarını turla diyorsun dimi? Tamam canim evet haklısın gerçekten buna benzer bir şey yapmıştım etkili olmuştu daha önce ama hiç tüm kitabı baştan sona yapmadım.

Peki matematikte doğru yaptığın soruları da mı çözdün tekrar? Ben bunu sırf zaman kaybı olur diye yapmadım sadece yanlışlara bakıyordum onu da sürdüremedim bıraktım bi süre sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…