Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bize de üniversite ve belediyelere daha çok kadro verilmiş.
Onlar da çakılı kadro.
Ben eşimin işinden dolayı çakılı kadroya basvuramiyorum. Ki zaten puanım da yetmez daha bu alıma sanırım. Yine de onumdekiler gider, bir sonraki alımlara bana sıra gelir inşallah.

Canim ebeler 64 le ataniyor
Hemşireler 70 lerle.
Ve maaşları da düz memurluğa göre güzel.

Canim senin puanın da kötü değil, 2 yıl içinde bir yer gelir insallah.
Evet canım ya. Ben de hemşireliğe baktım özellikle ve 80 üstünde çok büyük şehirlere atanmışlar. Bilmiyorum hukuk yazdığıma günden güne daha da pişman oluyorum

Canım bende merkezi puanım 82, alan puanım 87 geldi. O yüzden daha çok A grubuna hazırlanıyorum orası daha ümitli benim için.

Son merkezi alımda bile 82 puana sıra gelmiyor ne yazık ki. Sözleşmeli de gelmiyor yine.

İnşallah senden güzel merkezi,sözleşmeli haberleri alırız

Kızlar hepiniz iyisinizdir umarım. Ben sizlerden bir konuda fikir almak istiyorum. Bugünkü kılavuzda yazabileceğim iki yer var. Bunlardan biri üniversitede memur/bilgisayar işletmeni. Ben aynı zamanda lisans öğrencisiyim, önceliğim okulu uzatmadan bitirmek.. Ama maddi açıdan ve birkaç şeyden ötürü de hem çalışıp hem okurum diye düşünmüştüm. Üniversitelerde memur/bilgisayar işletmeni olarak çalışma koşulları hakkında bilginiz var mı? Sınavlara girmek için izin konusunda sıkıntı yaşar mıyım sizce? Ne yapacağımı şaşırdım, yazın kpss ye bakarken hiç bu kadar zor olacağını düşünmemiştim:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…