Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bende çevre bakanlığı alım sonucunu bekliyorum canim. Mulakatsiz puanla olacak. Baya dogular yazdım, 10 bin nüfuslu ilçeler bile. Bugün açıklanması bekleniyordu ama açıklanmadı henüz.

Bizde daha hiç alim olmadığı için, bu ilk alım ondan puan yüksek kapatir sanırım. Yine de bir umut bekliyorum.

Kahramanmaraş Belediyesi'nin 12, konya Belediyesi'nin 52 kişilik alımı var. Onlara başvurdum, 5 katı kadar aday cagiracaklar mülakata Konya'da mülakata kalabilirim sanırım. Ama belediye çok torpil, yine de şansımı deneyeyim dedim.

Yarın da merkezi alım açıklanacak, ondan çok umudum yok ama tercih veririm. 2. Yada 3. Merkezi alımda sıra bana gelir inşallah diye bekliyorum.

Sınava hazırlanmak ayrı dert, bu alımlar mülakatlar vs ayrı dert

Ay ben de tercih yaptım ona. Hiç ihtimal vermiyorum kazanmama ama yine de bütün gün heyecanla bekledim İnşallah sen kazanırsın canım. Bence yarın ikindi vakti açıklanacak kaçarı yok artık. Güzel haberlerini bekliyoruz

Ya merkezi alimla niye cakistiriyorlar bu kadar anlamıyorum.
30 bin sağlık alımı bile 1 haftada açıklandı.
Bunu niye 1 haftada aciklamadilar anlamadım.
Sanki kalem kağıtla hesap yapıyorlar bir tuşa basacaklar sadece.

Ben çok umutlu olmamakla birlikte köyden hallice ilçeleri yazdığım için, aradan siyrilirim belki diye heyecanlıyım
İyimi kötü mü yaptım bilmiyorum, ilk alımda daha en ücra yerleri yazmakla.

Kesinlikle iyi yapmışsın herkes kpss puanını yeni aldı, merkezi atamayı bekleyeyim falan demeden herkes sözleşmeliye yüklendi bence. Ben yüksek kapatacağını düşünüyorum. Küçük yerleri yazmak çok mantıklı.

Ben kilavuza neden giremiyorum hata veriyor, sosyoloji sayısı kaç canım sen görebiliyor musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…