Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Merkezi yerlestirmeyle en fazla 88lere düşüyor puan ama açıktan alımları takip edebilirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Merhabalar
Benim de 6 yanlışım daha fazla geldi, sorulara bakmadım ama en fazla 16 yanlısim gelir diyordum 22 geldi ama çok şükür sınırın biraz üstünde puanım. Alımlar eskisi gibi olursa atanirim inşallah, amin.
4001 çok daha yüksek kapatıyor malesef
Bölümünüzu bilmiyorum ama mühendislikse açıktan alımları takip edin, mulakatli alımlarda sansiniz olabilir, YDS puaniniz çok iyimis

İnşaallah siz de gönlünüzdeki yere atanırsınız. Ben de 12 yanlış beklerken 18 geldi... Dediğiniz gibi 4001 ilk alımlarda yüksek kapatıyor ama üçüncü-dördüncü alımlara baktığımda bazı bölümler 84-85 ile almış, tabi niteliklerine bakmadım bunlar genellikle iibf bölümleri de olabilir... Benim bölümüm şehir planlama...

Nasılsın kuzum nasıl gidiyor yeni tercihler ne zaman başlar. Ocağı bulur galiba dimi
Canim 12. Aydaymis. Aralikve Haziran aylarında oluyor.
Benim 1. Ve 2. Tercihlerde umudum yok.
Yapicam ama sırf yapmak için yapicam.
3. De olması büyük sans. 4. De olur diye yorumluyorlar takip ettiğim gruplar.
Yani kısmet olursa eğer 2024 Haziran ayında bana gelirse gelecek.
Ama bu seçim ve emeklilikte yaşa takılanlar yasası çıkarsa bir umut 3. Alımda.

Yol çok uzun belirsizlik yüzünden sevinçte yasayamiyrum

Rabbim büyük canım benim, sen elinden geleni yaptın ben eyt den umutlu değilim çünkü bırakmayacak olanlar illaki olacak. Yani beklenenden daha az olur gibi geliyor bana bende işte yine yangınlar yine ben,bomboş ortada kaldım

Bende bisluktayim bilinmezdeyim.
Elimde telefon salak salak vakit geçiriyorum. Sınav sonrası yapacağım şeyleri, sınav sonuclari aciklansinda dedim, sınav açıklandı yine bir enerji düşüklüğü, elim kalkmıyor hiç bir şeye hevesim yok.

Herkes aynı galiba canım, elbet birseyler düşüneceğiz ama zaman gerek galiba. Vakti gelir herhalde canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…