Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bu arada Pegem tgleri çözmeye başladım 6dan 15e kadar. Şuan 13teyim ve o kadar mutsuzum ki. Ya Türkçe mi zor ben mi dikkatimi toparlayamıyorum anlamadım. Dilbilgisi bile full yanlış çok sıkıldım artık. Sizce Pegem tgleri zorluk olarak nasıldı
Bencede zor canım, dilbilgisi benimde çok canımı sıkıyor. Sanki dil bilgisi bilmiyorum 🥺

Bencede zor canım, dilbilgisi benimde çok canımı sıkıyor. Sanki dil bilgisi bilmiyorum 🥺
Kızlar bana 2022 dilbilgisi zor geldi onu ne yapacağız 😞 önceki çıkmışlar gayet kolaydı 2022 çıkmışında dilbilgisini anlamadım değişik geldi sorular. Paragraftan ziyade dilbilgisinde patladım saçma bir şekilde.

Kızlar bana 2022 dilbilgisi zor geldi onu ne yapacağız 😞 önceki çıkmışlar gayet kolaydı 2022 çıkmışında dilbilgisini anlamadım değişik geldi sorular. Paragraftan ziyade dilbilgisinde patladım saçma bir şekilde.
Bende ayniyim canım, 2022 dil bilgisi çok acayipti. Virgül sorusu vicdan azabı gibi çöktü üstüme hâlâ unutmuyorum 🥺

Bende ayniyim canım, 2022 dil bilgisi çok acayipti. Virgül sorusu vicdan azabı gibi çöktü üstüme hâlâ unutmuyorum 🥺
Diğer senelerin dilbilgisi soruları çok daha anlaşılır ve netti. Bu senekiler sanki dilbilgisi adı altında paragraf gibi yoruma açıktı 😂 umarım eylüldeki sorular daha sade olur canım 😕

Diğer senelerin dilbilgisi soruları çok daha anlaşılır ve netti. Bu senekiler sanki dilbilgisi adı altında paragraf gibi yoruma açıktı 😂 umarım eylüldeki sorular daha sade olur canım 😕
Kesinlikle katılıyorum. Birde kendime suç bulmuştum anlayamıyorum diye ama cidden bir garipti 🥺 inş zor soru adı altında yine sacmalamazlar 🤷‍♀️🥺

Malum tg koca sayfada 1 doğru yok 😂 iki sayfa hatta bu.

Eklentiler

• 1660403700467.jpg
    1660403700467.jpg
    204,7 KB · Görüntüleme: 21
X