Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Valla canım ben de çok zor çalışıyorum ya. Tam oturtamadim. Bugun program yaptım ona uycam artık. Ama bu haftasonu bi annemlere gitmem lazım. Sonra artik ara vermem inşallah.
Az çok kafamda netlestirdim nasıl çalışacağımı.

Sınava giremeyenler de olabilir tabi doğumu düğünü bir sürü şeyi denk gelen de var 😑

Banada zor geliyo gerçekten canım, son bir gayret ediyoruz birde hocaları bu kadar çabalarken görünce bi kendine gel diyorum🥺
Bende günlük 50 Türkçe cozeyim dedim ama yapamadım.
Pazar donecektik eşime cumartesi dönelim diye ikna etmeye çalışıyorum.
Pazar günü valizleri boşaltıp düzenleyin evi toparlayıp pazartesi derse başlayayım diye

Bende günlük 50 Türkçe cozeyim dedim ama yapamadım.
Pazar donecektik eşime cumartesi dönelim diye ikna etmeye çalışıyorum.
Pazar günü valizleri boşaltıp düzenleyin evi toparlayıp pazartesi derse başlayayım diye
Hadi inş canım, her sey gönlünce olsun 🤲💜

Kızlar şimdi baktım. Tabi benim bilgilerim hep aynıydı aynı şeyleri secip kaydet dedim onu kabul etmedi bilgi değişikliği yapılmadığı için güncelleme yapılamaz dedi.

Demek ki sistemi o şekilde ayarladilar bizim bir şey yapmamıza gerek yok sadece şehir değiştirenler güncelleme yapabilecek.
Yani canim yerimizi degistirmeyeceksek hiç giris yapmayalım mi ?

Kpss soru havuzu siliniyor diye haber gördüm 😬 doğru mu acaba? Gerçi silinse de uzaydan soru sorcak halleri yok ezelden beri olan tüm cikmislari çözdük sorabilecekleri her şeyi biliyoruz sonucta🤷🏼‍♀️

Artik yeni bi haber vermesinler valla yüreğim kaldırmıyor bezdim ya.
Evet bir de öabt süresi 150 dakika oldu diyorlar öğretmen arkadaşlar daha iyi araştırır muhtemelen ben sadece tesadüfen gördüm

Kpss soru havuzu siliniyor diye haber gördüm 😬 doğru mu acaba? Gerçi silinse de uzaydan soru sorcak halleri yok ezelden beri olan tüm cikmislari çözdük sorabilecekleri her şeyi biliyoruz sonucta🤷🏼‍♀️

Valla yeni soracaklar diye inş çok coşmazlar canım 🥺

Ya cikipta açıklama yapmıyorlar, soru hazırlayan kurumu değiştiriyoruz diye.
Her kafadan bir ses çıkıyor, bunu haber gibi yayınlıyorlar.
Resmi internet sitesinden yayınlanmayan hiçbir habere inanmıyorum.

Canlar yediiklim tg 11 ve 13 elinde olan var mı? Fotokopi almıştım, cevap anahtarı yok yine 🥺 bu ikinci oldu yaa🙄
11 bulamadım da telegram 13ü atmışlar. Hala bulamadıysanız yollayayım

Eklentiler

• 2022 Yediiklim tg 13 Cevap Anahtarı.jpg
    2022 Yediiklim tg 13 Cevap Anahtarı.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 19
Bu arada Pegem tgleri çözmeye başladım 6dan 15e kadar. Şuan 13teyim ve o kadar mutsuzum ki. Ya Türkçe mi zor ben mi dikkatimi toparlayamıyorum anlamadım. Dilbilgisi bile full yanlış çok sıkıldım artık. Sizce Pegem tgleri zorluk olarak nasıldı

X