Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bu arada ramazan hoca ayin 15-20 arası genel tekrar videosu çekecekmis 7 tane🥳😍🤩
Ben de şeyi gördüm hocawebde soru cozum videoları cekcekmis. Onu izlemeyi düşünüyorum.
Aslında ramazan hocaninki bayağı kısaymış izleyebilirim de🤔 duruma göre bakiyim. Gerçi yok ya çok izledim notlarıma caliscam artık kendime anlatarak daha iyi aklıma giriyo

Spor kaçmıyor ya bak kitap okumaya devam ediyoruz işte bitanecim 🤣
Kitap hedefini gerçekleştiriyoruz hiç olmazsa 🤣
Ben de şeyi gördüm hocawebde soru cozum videoları cekcekmis. Onu izlemeyi düşünüyorum.
Aslında ramazan hocaninki bayağı kısaymış izleyebilirim de🤔 duruma göre bakiyim. Gerçi yok ya çok izledim notlarıma caliscam artık kendime anlatarak daha iyi aklıma giriyo
Bende tarihten tekrar hoca arayışı içindeydim.
Ramazan hoca cekecekmis. Onu izlerim artik

dgs açıklandı

benim yerleşmeyi istediğim üni . ye göre 3 yıldır alım puanlarından yüksek almışım.
dgs ile 3 yıldır alım yapan bir üni zaten . istediğim bölüme.

şimdi tercih dönemi.
ve tercihlerde benden 1 sıra bile önden birileri tercih ederse açıkta kalırım.
bunu da yaşayıp göreceğim artık.
2 kişilik kontenjan var sonuçta.
başka yeri tercih etme şansım yok .

matematikten 1 yanlış çıkmış . ona sevindim . 2 ya da daha fazla çıkar diye düşünüyordum. net olarak ne işaretlediğimi hatırlayamadığımdan .

dgs açıklandı

benim yerleşmeyi istediğim üni . ye göre 3 yıldır alım puanlarından yüksek almışım.

şimdi tercih dönemi.

matematikten 1 yanlış çıkmış . ona sevindim . 2 ya da daha fazla çıkar diye düşünüyordum. net olarak ne işaretlediğimi hatırlayamadığımdan .
Çok sevindim canım gözün aydın. İnş olur hiç belli olmaz 🤲💜 kaç soru yapmıştın matematikten?

Ya ins bizde sonucu böyle yaşarız harika

dgs açıklandı

şimdi tercih dönemi.

Çok sevindim canım İnşallah tercihin de hayırlısıyla sonuclanir😊
Cogu kisi çalıştığım halde puanım daha düşük geldi falan demiş ben de üzülmüştüm.

dgs açıklandı

şimdi tercih dönemi.

Maşallah
Çok sevindim.
Hedefine ulaştın sonuçta, gerisi kısmet artik

Kızlar şimdi baktım. Tabi benim bilgilerim hep aynıydı aynı şeyleri secip kaydet dedim onu kabul etmedi bilgi değişikliği yapılmadığı için güncelleme yapılamaz dedi.

Demek ki sistemi o şekilde ayarladilar bizim bir şey yapmamıza gerek yok sadece şehir değiştirenler güncelleme yapabilecek.

Kızlar şimdi baktım. Tabi benim bilgilerim hep aynıydı aynı şeyleri secip kaydet dedim onu kabul etmedi bilgi değişikliği yapılmadığı için güncelleme yapılamaz dedi.

Demek ki sistemi o şekilde ayarladilar bizim bir şey yapmamıza gerek yok sadece şehir değiştirenler güncelleme yapabilecek.
Benimde aklıma ne geldi canım,şimdi bu olaylardan sonra bırakıp ders çalışmayanlar belki sınava girmeyenler bile olacaktır diye düşünüyorum 🤔

Benimde aklıma ne geldi canım,şimdi bu olaylardan sonra bırakıp ders çalışmayanlar belki sınava girmeyenler bile olacaktır diye düşünüyorum 🤔
Valla canım ben de çok zor çalışıyorum ya. Tam oturtamadim. Bugun program yaptım ona uycam artık. Ama bu haftasonu bi annemlere gitmem lazım. Sonra artik ara vermem inşallah.
Az çok kafamda netlestirdim nasıl çalışacağımı.

Sınava giremeyenler de olabilir tabi doğumu düğünü bir sürü şeyi denk gelen de var 😑

Valla canım ben de çok zor çalışıyorum ya. Tam oturtamadim. Bugun program yaptım ona uycam artık. Ama bu haftasonu bi annemlere gitmem lazım. Sonra artik ara vermem inşallah.
Az çok kafamda netlestirdim nasıl çalışacağımı.

Sınava giremeyenler de olabilir tabi doğumu düğünü bir sürü şeyi denk gelen de var 😑
Banada zor geliyo gerçekten canım, son bir gayret ediyoruz birde hocaları bu kadar çabalarken görünce bi kendine gel diyorum🥺

X