Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İnşallah

Bir grup zor sormaz diyor, diğer grup piyasadaki kaynaklarla yine çatışmamasi için çok değişik duyulmamış sorular sorulur daha zor olur diyor

Bir grup zor sormaz diyor, diğer grup piyasadaki kaynaklarla yine çatışmamasi için çok değişik duyulmamış sorular sorulur daha zor olur diyor
Vallahi aynen bende bundan korkuyorum piyasada olmayan sorular hatta osym formatı dışında sorular bile gelebilir sırf benzerlik olmasın diye acaba su sinav iptal olması yerine şaibeli sorular iptal edilip herkesin doğru mu kabul edilse diyorum bir değil iki değil elli sorudan bahsediliyor şimdi de yetmiş diyorlar soru iptali olmaz sanırım ne olursa olsun emek verenler hayra çıksın inşallah

Bana da zor olur gibi geliyo kızlar ya yani şöyle zor olmasa bile biz aşina olmucaz komisyon değişecek eskiden cikmislari çözelim ki aşina olalım diyoduk.. şimdi o da yok.
Hepimiz emek verdik ama böyle olmamalıydı ya
Kitaplarımı her şeyimi kaldirdim kafamda bitirdim.

Allahim yardım etsin o kadar bunaldım ki sabahtan beri nefes alamıyorum resmen

Yeniden o stresi çekmek o kadar ağır ki birini zor atlatmistim zaten. Ama öyle bi durum varsa da hakkımız yencek. Off bilmiyorum Allahim gerçekten yardım et

Bi an önce netlessin de ne yapacaksak yapalim

Ya benim de tatilim zehir oldu. İptal olacak mı olmayacak mı diye. İptal olsa ne zaman olur acaba ayın 14 üne kadar memleketteyiz
Canım üç ay süre olacağını düşünüyorum ben. Soru hazırlanacak. Bir ayda sinav yapılsa bu sefer demeyecekler mi ne çabuk soru hazırlandı basıldı diye sınavın bittiğine sevinemedim,rahatlama sıfır

Bu sınav zaten format disiydi. Diğer yıllar ile alakası yoktu. Yapılmış olmak için yapıldı. Bu olaylar olmasa bile sınav tarzı değildi. O yüzden osym dışı ve içerik dışı olacağını sanmıyorum. Gevmisyillar duzeyinde olur.

Bu durumlar eski son7clanmayan sınav zamanı gibi olmayacak bence canım. Suç duyurusunda bulunuldu. Gereğinden fazla zor sormazlar. Lisans nasıl onlisansa çok kolay soruyorsunuz lisans cok zor diye tepki veriyor, o yüzden on yil düzeyinde olur

Inşallah canım inşallah içime su serptin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…