Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar iptal olmasını istemeyen tek kişi ben miyim? Aylarca bu sınava stres oldum çalıştım uykusuz kaldım. Şimdi tekrar olursa hem aylarca yeni sınavı bekleyemem hem de emek etmeye mecalim kalmadı
Allah görüyor hakkımızda hayırlısı neyse o olsun hakkımız calinmadan mağdur edilmeden.
Yanlış hatırlamıyorsam alana da calisiyordun alan sınavı oldu mu olmadı mi bilmiyorum ama şimdi sadece ona odaklan inşallah da başarısın

Son düzenleme:
Ddk bugün ösym gidiyormuş. Bugün yarın açıklanır
Bir şeyler yapılacaksa da bugüne kadar yaptıkları gibi yarım iş yapmazlar inşallah doğru düzgün yapsınlar artık yeter cidden.
Açıklasınlar da bilgileri unutmadan önümüze bakalım
Off oturup ağlamak istiyorum gerçekten şimdi yeniden o notlar soru bankaları hepsi bi yana stres stres stres....

Hayır bir şey değil ben güvenemiyorum şimdi bu sefer de sırf yayinevlerinden farkli sorular olsun diye komple abuk subuk soracaklar. Şu koskoca ülkeye bi biz sigamadik valla alt tarafı bi rızık kapısı vercekler paramizi kazancaz o da zehir oldu.

Aynen canım her şeyi unutacağız. Sırf güzel soru hazırladık diye kimbilir nasil soru dayayacaklar bizeOfff cok sıkıntılı , ins haksızlık yapılmaz . Yeni komisyon seçimi falan, geçmiş yil soruları düzeyinde olur mu olmaz mi

Cidden bende bunu yazdım youtube ikinciye sinav olursa absurt sorular olur birinciyi mumla aratirlar belki diye, anlamadan etmeden linç gelmiş yaptigim yoruma sinav tekrar olsun iptal edilsjn vs diye bende diyorum ortada şaibe varsa iptal olsun benim korkum ikinciyi çok zorlmasalar neyse kızlar moral bozmak yok en önemli şey psikolojiyi ayakta tutmak Allah büyük hakkımız yenmeden emeklerimoze ulaşmak nasip olsun emen veren herkese

En az iki ay ertelenmesi gerekir bence eger olursa

Unutmayacağız kızlar moralinizi yüksek tutun güzel düşünelim güzel şeyler olsun ama aynen bu yeni komisyon napacak sinav yenilenirse nasıl soru soracak bende korkuyorum ama osym formatı dışına çıkamazlar bu yıl seçim zamanzamanı gelecek tepkileri öngörüler diye umut ediyorum

Seçim olması iptalde etkili olur diye düşünüyorum

Seçim olması iptalde etkili olur diye düşünüyorum
Aynen iptali gerekli bunda da bu durumun tesiri etkili olur bazi donemlerde de saibe olmus ustu kapanmis eksi de okudum.
Bu olayla ilgili de yediiklim dersahanesine gidenlerden birinin yorumunu gördüm Türkçe ile Matematik de çok zorlanmış ama genel kültürü 19 dakika da mi ne çözmüş hep aynı sorulardi demis eee şimdi bu sorulara aşina olanlar fule yakın çekerse genel kültürü sıralama çok öne çıkar bizim puanlar ve sinavim iyi geçti diyenlerin puani bile geriye düşebilir iptali kesin olmalı ya da soruları herkese doğru sayılmalı diyeceğim de kızlar kimi yerde 50 ye yakın soru tıpatıp aynı diye gördüm

Güzel geçen iptal olursa üzülecek. Kötü geçen sevinecek. Çok garip ne sonuç çıkacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…