Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ben şimdi nasil caliscam ya ben son zamanlar yarınlar yokmuş gibi 9 10 saat çalışmıştım hadi sabret bitecek diye diye
Şimdi emeklerim de boşa gidecek inanamıyorum ya kabus gibi nasıl olabilir böyle bisey. Şimdi bu ruh haliyle o tempoyu nasıl yakalicam Allah kahretmesin ya zaten kendimi zor telkin etmistim

Emek hiçbir zaman boşa gitmez canım. Sen çalıştın hepsi şuan heybende.

En iyi ihtimalle Eylül sonu diyorlar. En kötüsünü düşünmek bile istemiyorum. Şimdi herkes yılacak çalışmak istemeyecek. O yüzden hanımlar ne kadar sıkı tutarsak o kadar iyi. Son bir gayret.
Özellikle matematikte eksiklerimi gördüm matematik çalışmalıyım

Canım bilgiler daha taze o yüzden dağa koksy olacak. Sadece deneme çöz ama sakın ol. Hayırlısı bu diyeceğiz. Sınavsa eksiklerini illa ki gördün. Oradan yürü, ben öyle yapacağım

Canim Ekimde olsa da bütün yaz ders çalışmış olcaz zaten..
Hoş bu saatten sonra ne tarih verirlerse versinler benim şu psikolojimi duzeltemezler. Allaha havale ediyorum gercekten
Benim korkum piyasa sorularıyla denk gelmeyelim diye yeni sınavda saçma sapan soru sormalari

Benim korkum piyasa sorularıyla denk gelmeyelim diye yeni sınavda saçma sapan soru sormalari
Valla canım ben ösymye güvensem zaten bu kadar tepki gostermicem de. Calincaksa yine çalınacak o sorular sadece bu sefer biz duymucaz. Ayrıca ösym yıllardır hangi sınavı hakkaniyetli sorularla hazırladı ki bunu hazirlicak zerre güvenim yok ama işte mecburiyetten.
Şimdi iyice sacmalicaklar maalesef ki olacak olan bu.

Bu soruları hazirlayanlar yeni değişen insanlarmış. Şimdi yine yeni kişileri sececekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…