Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kizlar
Nasılsıniz
Gelmis geçmiş olsun
Insallah güzel sonuc alırsınız
moralinizi bozmayin
Hele açıklansın sıralama , puan .
Dayımı kaybettik
Hastaydı biliyorsunuz.
Genç sayılabilecek bir yaşti
Sigara içenler varsa, sigarayi bırakın.
Yoksa o siz bırakıyor:KK1::KK1::KK1:
Hem de büyük eziyetler ile.
Dayım son gun entube edildi. O gece vefat etti.
Onun dışında karnı iltihap dolmuş.farkedilmedi. Akcigerleri de iltihap.
Diren takıldı karin boşluğuna. lokal anestezi ile. Sancılı bir süreç yaşadı son hafta .hepsi üst üste geldi adamcağıza
Öncesinde fena değildi. Evde iyiydi.son haftası hastanede geçti.
Başın sağolsun canim 😔

Şimdi hanımlar. Ben bu iddiaları iyice inceledim. Birkaç soru var harbiden aynı olan. Ama soruların çoğunluğu zaten sınav sorularının paylaşılmış hali. Soru numaraları da bunun kanıtı. Hocanın yaptığı açıklamaya göre sormuşlar bunun cevabı nasıl böyle diye. O da instagramdan paylaşmış çözümüyle beraber. Telif sorunu olmasın diye de Yediiklim bandrolü ile paylaşmış. Hakikaten öyle çünkü sorular ne hikmetse hep aynı numarada. Onun dışında youtube ve tgler de çıkan sorular gerçekten sıkıntılı. Sırf o 4 soru falan ediyor. 4 soru için 120 soru haybeye getirilir mi, o kadar emek zaman para sanmıyorum. Maksimum o dört soru iptal edilir.
Canim bence sorular da iptal edilmez en fazla telif cezası kesilir yediiklime.

Soruların calindigini düşünmüyorum, calinsa böyle alalade yayınlanmaz herkesin ulaşacağı şekilde yapmazlar, adamlarına verirler.

Canim bence sorular da iptal edilmez en fazla telif cezası kesilir yediiklime.

Soruların calindigini düşünmüyorum, calinsa böyle alalade yayınlanmaz herkesin ulaşacağı şekilde yapmazlar, adamlarına verirler.
Soruların çalınıp çalınmadığını bilmiyorum ama bana ösym ordan burdan soru araklamış gibi geliyor. Bu da etik değil, kamu kurumu herhangi bir özel yayının sorusunu alıyorsa bu o yayının çok satılmasına sebep olur. Haksız rekabete sebebiyet verir sonuçta ortaya yine yanlış bir şeyler çıkar. Ama seçim dönemi, işin içine devlet girmiş. Ben de en başında iptal edilmez diyordum da buradan geri adım atmazlar gibi geliyor.

Soruların çalınıp çalınmadığını bilmiyorum ama bana ösym ordan burdan soru araklamış gibi geliyor. Bu da etik değil, kamu kurumu herhangi bir özel yayının sorusunu alıyorsa bu o yayının çok satılmasına sebep olur. Haksız rekabete sebebiyet verir sonuçta ortaya yine yanlış bir şeyler çıkar. Ama seçim dönemi, işin içine devlet girmiş. Ben de en başında iptal edilmez diyordum da buradan geri adım atmazlar gibi geliyor.
Canim Yediiklim tarih hazırlayan hoca açıklama yaptı, bu sorular AÖF ve MEB kaynaklarını referans alarak hazırlıyoruz, bütün hocalar ve öğrencilerin ulaştığı kaynaklar, hem hocanın hiç degistirmeden alması hemde ÖSYM nin almasi denk gelmiş bu sene sadece.

Karakutu sorularını cozduysen, bir sorunun 3-5 sene aralıklarla farklı sınavlarda sorulduğunu defalarca görüyoruz.

Tarih bilim değil ki her sene farklı bir keşif yapılsın, döndürüp dolastirip aynı olaylar aslında.

Başımdan aşağı kaynar sular döküldü 🥺

Canim ben o denemeleri çözdüm ama hatırlamıyorum.
Hem çıksa bile normal, hocalar AÖF MEB kaynaklarindan hazırlıyorlar konu anlatım olsun, sorular olsun. ÖSYM de birebir almış hepsini demek.

ÖSYM açıklama da yapmis, yok öyle birşey diye ☺️
Eğer sorulan çalınmış olsa, herkesin bilindiği bir kaynaktan paylaşılmazdi.

Kizlar
Nasılsıniz
Gelmis geçmiş olsun
moralinizi bozmayin
Dayımı kaybettik
Hastaydı biliyorsunuz.
Diren takıldı karin boşluğuna. lokal anestezi ile. Sancılı bir süreç yaşadı son hafta .hepsi üst üste geldi adamcağıza

Kızlar ben aynı fikirde değilim ya emin olmamakla birlikte..
Sınavdan bi iki ay önce biz burda bile konustukya ben dedimya meb kazanımları çözün kurum sınavlarını çözün kpssde birebir aynısını sormuşlar geçmiş yıllarda yine soracaklar diye..

E yediiklimdeki hocalar da bunu bildikleri için denemelerinde o soruları da koymuşlar bu çok normal değil mi?
Derece yapan arkadaşlar da hep meb sorularını falan çözün diyo zaten..

20 sorudan bahsediliyo evet bakınca fazla ama ben de bu çıkar dediklerim çıktı mesela çoğu. O zaman ben de soru tutturdum..

Ama tabi ki burası Türkiye her şey olabilir.. geçmişe bakınca da şaşırmayız..
Ne yalan söyluyum bu kadar buyucegini düşünmedim ama ösym başkanı görevden alınmış..
Bence yine de sınav iptali olmucak öyle düşünüyorum.. kılıfına uydururlar yanlis soruları da kesin...

Kizlar
Nasılsıniz
Gelmis geçmiş olsun
moralinizi bozmayin
Dayımı kaybettik
Hastaydı biliyorsunuz.
Allah rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun :KK43:

Sınavdan bi iki ay önce biz burda bile konustukya ben dedimya meb kazanımları çözün kurum sınavlarını çözün kpssde birebir aynısını sormuşlar geçmiş yıllarda yine soracaklar diye..

E yediiklimdeki hocalar da bunu bildikleri için denemelerinde o soruları da koymuşlar bu çok normal değil mi?

20 sorudan bahsediliyo evet bakınca fazla ama ben de bu çıkar dediklerim çıktı mesela çoğu. O zaman ben de soru tutturdum..

Ne yalan söyluyum bu kadar buyucegini düşünmedim ama ösym başkanı görevden alınmış..
Bence yine de sınav iptali olmucak öyle düşünüyorum.. kılıfına uydururlar yanlis soruları da kesin...
Canım 50 sorudan bahsediliyor. Başkan gorevden alındı. Sonuç ne olacak merak içindeyim. Bir soru olsa neyse ama bu kadar soru çok fazla,benim midem bulandı. Allah hayıra çevirsin inş, umarım tesadüftür

Şimdi hanımlar. Ben bu iddiaları iyice inceledim. Birkaç soru var harbiden aynı olan. Ama soruların çoğunluğu zaten sınav sorularının paylaşılmış hali. Soru numaraları da bunun kanıtı. Hocanın yaptığı açıklamaya göre sormuşlar bunun cevabı nasıl böyle diye. O da instagramdan paylaşmış çözümüyle beraber. Telif sorunu olmasın diye de Yediiklim bandrolü ile paylaşmış. Hakikaten öyle çünkü sorular ne hikmetse hep aynı numarada. Onun dışında youtube ve tgler de çıkan sorular gerçekten sıkıntılı. Sırf o 4 soru falan ediyor. 4 soru için 120 soru haybeye getirilir mi, o kadar emek zaman para sanmıyorum. Maksimum o dört soru iptal edilir.
Iyi de o 4 soru sadece ve sadece sosyal medyaya sızan sorular. 4 soru aynı çıkıyorsa digerlerinin bilinmediği ne malum?? Ya da sınav soruları birkaç kisiyle paylaşıldıysa o birkaç kisiden biri sadece 4 soruyu söylesem bir sey olmaz deyip saf gibi gidip soruları öylesine sorularmış gibi birilerine söylemedigi ne malum.kısacası 5-6 soru biliniyorsa sınavın geri kalanını da bilenler vardır.Tek fark diger soruları bildiklerini iyi sakladılar bu 6 soruyu da piyasaya yaydılar.neyseki yaydılar da biz de anladık. Ayrıca OSYM baskanı gece yarısı gorevden alınıyor.sadece 4-5 soru iptalini kim kabul eder ?? Cocuk mu kandırıyorlar. Siz sadece 4 soru iptal edilse ve o kadar emek kagıt israfı ettik sınavı tekrarlayamayiz deseler kabul mu edeceksiniz ?

Ya kesin mi bu görevden alınma açaba ?
Ben resmi bir yerde görmedim alalade sitelerde gördüm.

Ve bende senin gibi düşünüyorum soru tutturma olayini

Resmi gazetede yayınlandı canım
Enes hoca bir paylasim yapmış bunla ilgili.
Görevden alınması kesin sorular sızdırıldı diye değil, incelemeden açıklama yaptı diye demiş.

Sınavın yeniden olması benim için iyi mi olur kötü mü olur bilmiyorum cevaplara bakmadigim, ne gelecek bilmediğim için.

Ama bende Enes hoca gibi düşünüyorum, yenilenmez gibi sınav. Hayırlısı olsun

Iyi de o 4 soru sadece ve sadece sosyal medyaya sızan sorular. 4 soru aynı çıkıyorsa digerlerinin bilinmediği ne malum?? Ya da sınav soruları birkaç kisiyle paylaşıldıysa o birkaç kisiden biri sadece 4 soruyu söylesem bir sey olmaz deyip saf gibi gidip soruları öylesine sorularmış gibi birilerine söylemedigi ne malum.kısacası 5-6 soru biliniyorsa sınavın geri kalanını da bilenler vardır.Tek fark diger soruları bildiklerini iyi sakladılar bu 6 soruyu da piyasaya yaydılar.neyseki yaydılar da biz de anladık. Ayrıca OSYM baskanı gece yarısı gorevden alınıyor.sadece 4-5 soru iptalini kim kabul eder ?? Cocuk mu kandırıyorlar. Siz sadece 4 soru iptal edilse ve o kadar emek kagıt israfı ettik sınavı tekrarlayamayiz deseler kabul mu edeceksiniz ?
Bana niye kızıyorsunuz ben sadece tahmin yaptım. Şu aşamadan sonra kesin sınav iptal olur zaten.

Canım 50 sorudan bahsediliyor. Başkan gorevden alındı. Sonuç ne olacak merak içindeyim. Bir soru olsa neyse ama bu kadar soru çok fazla,benim midem bulandı. Allah hayıra çevirsin inş, umarım tesadüftür
Haklısın canım ben de emin değilim her şey olabilir..
Ama düşününce de ne biliyim ya 15 tane 120 soruluk denemede 50 soru tutturmak normal değil mi? Bu adamlar alelade adamlar değil ki inceliyo ediyo nerden çıkabilir nasıl olabilir diye. Tesadüf değil bence. Türkçede çıkan paragraf sorularının birkaçını önceden çözdüm demiştim buraya yazmıştım hatirliyo musun bikac gün önce. Ama ben yediiklimin sadece bikac denemesini çözdüm. Yani muhtemelen o paragraflara cikmislarda rastladım. Biri dgs sorusuymus zaten gördüm demin mesela.
Yani bilmiyorum yine söylüyorum her şey olabilir de. Bizim buna gücümüz yetmez sınav iptal bile olsa.. yapacak olan arka planda her türlü yapar burası Türkiye biliyorsun işte..

İnşallah kim ne yaptıysa ortaya çıkar adalet yerini bulur canım tek bildiğim bizi çok yordular ya alt tarafı basit bi memur olcaz profesör falan olup ucmucaz niye bu kadar dalavere🤦🏼‍♀️
Ya kesin mi bu görevden alınma açaba ?
Ben resmi bir yerde görmedim alalade sitelerde gördüm.

Ve bende senin gibi düşünüyorum soru tutturma olayini
Evet onu ben de net bilmiyorum canım 🤷🏼‍♀️
Soru kendim de tutturdum çünkü kurum sınavı meb kazanım geçmiş yıllar hepsinin içinden geçtim 😅
Bilmiyorum canım ya hakkımızda hayırlısı olsun inşallah bi an önce ortaya çıkar biri bisey yaptıysa da adaletli davranilir.
Enes hoca bir paylasim yapmış bunla ilgili.
Görevden alınması kesin sorular sızdırıldı diye değil, incelemeden açıklama yaptı diye demiş.

Sınavın yeniden olması benim için iyi mi olur kötü mü olur bilmiyorum cevaplara bakmadigim, ne gelecek bilmediğim için.

Ama bende Enes hoca gibi düşünüyorum, yenilenmez gibi sınav. Hayırlısı olsun
Valla benim sınavım iyi geçmedi açık soyluyum benim olmucak muhtemelen bu sene de..
Ama iptal bile olsa Allah aşkına kızlar ösym den bahsediyoruz.. sorular calinacaksa yine çalınır sadece daha profesyonel bi şekilde.. yine ales Türkçesi ve saçma sorular olur ben bir şeyin değişeceğini o yüzden sanmıyorum. Sadece bizi fazladan yorarlar olacak olan o..

Kızlar iptal olmasını istemeyen tek kişi ben miyim? Aylarca bu sınava stres oldum çalıştım uykusuz kaldım. Şimdi tekrar olursa hem aylarca yeni sınavı bekleyemem hem de emek etmeye mecalim kalmadı 😢
Valla benim de gücüm yok inan ki.
Ama iptal olsun ya da olmasın diyemiyorum hakkımızda en hayırlısı neyse o olsun artık bu ülkenin gündemine dönen dolapları gücüm yetmiyor benim.
Bence iptal olmaz bana öyle geliyor

Kızlar iptal olmasını istemeyen tek kişi ben miyim? Aylarca bu sınava stres oldum çalıştım uykusuz kaldım. Şimdi tekrar olursa hem aylarca yeni sınavı bekleyemem hem de emek etmeye mecalim kalmadı 😢
Aylarca süre verseler bari
İnşallah hemen yapmazlar 2-3 ay sonra yaparlar

X