Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

DGS sorularını çözeceğim bugün canim.
Türkçeyi çözdüm kahvaltı yaptık eşimi ise kızı okula gönderdim şimdi matrmatik çözmeye başlayacağım.
Ama 9 soruda paragraf var soru yazılmamış.
Mesela bu, anlatımın akışını bozan cümle sorusu mu, paragrafa ayrilme sorusu mu yazmıyor 🤔
bu soruları direkt geçtim canım. bunlar benim için zaman kaybıydı. son 20 dk da türkçeye geçtim. en kısalara baktım.

Son düzenleme:
denemelere girmek baya mantıklı onu anladım.
hiç deneme vs girmediğimden ki dgs ile ilgili deneme yapılıyor mu onu da bilmiyorum.
sınavda stres yönetimini yapamadım.

hep panik havasındaydım . son saniyeye kadar.
okuduğumu anlamadım o yüzden . soruları 2 şer kere okumak zorunda kaldım. soruyu okurken paniğim tavan yapıyor. yeniden başa dönüyorum falan.

çok zaman kaybetmeme rağmen çözdüm şükür.
panik olmasaydım daha fazla soru görebilirdim

bir de çözümlediğim . sonuna kadar gelip de çözüme ulaşamadığım. o an bilinmeyenlere değer veremediğim sorular vardı.
bunları işaretleyemeden geçmek çok gücüme gitti.
panik nedeniyle yaşadım yine bunu.
eyvah . sonuça ulaşamadım . olmalı olmalı , derken . panik tavan.
değer bile vermekte zorlandığım sorular vardı.
öyle olmasaydım netlerim daha yüksekti.
rahattım. ama keşkelerin faydası yok.
Evet dgs denemeleri de oluyo canım dershanede. İnşallah güzel gelir sonucun🤗 maalesef stres yönetimi çok önemli işte. Bildiğimizi göstermiyoruz sonra
belki artık daha rahat çözüyorsun soruları. belki deneme kolay değildi, sen iyiydin. :spor:
İnşallah öyledir canim 🥺
günaydın kızlar

neler yapıyorsunuz bugün.

sınavınıza az kaldı.

:anne:
Paragraf mat çıkmış çözdüm biraz daha mat çözüp sözellere geccem. Soruların altnda 2020 yazması bile panik yapmama yetiyor ya o an girdigim sınavı hatirliyorum 😑
Ben bunu çok yaşıyorum 🥺 panikte rasyonel sayı sorusuna ne kadar ugrastigimi biliyorum 😢
Ben de yaşıyorum maalesef. Bir de hep yapabilceğim sorularda oluyo niyeyse. Bazılarında sona kadar gidip x i bulamıyorum meğer son toplamayi yanlış yapmışım falan.

Valla bu kpss klasik sınav olmalıydı gidiş yolundan hepimiz atanirdik 😏

Evet dgs denemeleri de oluyo canım dershanede. İnşallah güzel gelir sonucun🤗 maalesef stres yönetimi çok önemli işte. Bildiğimizi göstermiyoruz sonra

İnşallah öyledir canim 🥺

Paragraf mat çıkmış çözdüm biraz daha mat çözüp sözellere geccem. Soruların altnda 2020 yazması bile panik yapmama yetiyor ya o an girdigim sınavı hatirliyorum 😑

Ben de yaşıyorum maalesef. Bir de hep yapabilceğim sorularda oluyo niyeyse. Bazılarında sona kadar gidip x i bulamıyorum meğer son toplamayi yanlış yapmışım falan.

gidiş yolundan olurdu diyosun:bicak:

Olurdu valla eminim😅 çünkü hepimiz biseyler biliyoruz çok emek verdik biraz sınavı kontrol edemediğimiz için kaybediyoruz.
Dua et biz de atlatalım senin gibi canım 🥺
canım benim etmem mi. Allah ım kolaylık versin . rahat rahat girip çıkın inşallah

son noktaya kadar gelip, sonucu işaretleyemediğim bir kaç soru oldu. çok içim acıdı . ama panik yüzünden doğru düşünemedim kesinlikle.
zihnimi kontrol edemedim.

İnşallah öyledir canim 🥺

Canim DGS yi cozsene
Bize de inşallah matematik böyle gelir.
44 doğru 1 yanlış 5 boş
40 doğru 8 yanlışta Türkçe.

canım benim etmem mi. Allah ım kolaylık versin . rahat rahat girip çıkın inşallah

son noktaya kadar gelip, sonucu işaretleyemediğim bir kaç soru oldu. çok içim acıdı . ama panik yüzünden doğru düşünemedim kesinlikle.
zihnimi kontrol edemedim.
2 yataklı 3 yataklı soruda beynim yandı 🤯
Çözemedim. 3 yatak alıp 2 yatağa ekliyor ya

Ösym nin klasik problem sorusu mu o? 2019 2020 21 hep sormuş. Hani bu tabak sorusu,büro sorusu gibi..
Soruya bakmadım ama tahmin ettim her sene ayni tip soruyo.
Matematik kolay olsa da panikten çok yüksek yapabilcegimden emin degilim canım ya. Gerçek sınav çok farklı oluyo :KK43:
İnşallah tabi yine de akıp gider de 🤲

Ösym nin klasik problem sorusu mu o? 2019 2020 21 hep sormuş. Hani bu tabak sorusu,büro sorusu gibi..
Matematik kolay olsa da panikten çok yüksek yapabilcegimden emin degilim canım ya. Gerçek sınav çok farklı oluyo :KK43:
Aynen.
Şimdi YouTube den DGS sorularını çözen bir yerden çözüm dinledim, yine anlamadım.
3 lu bir soru. İkisini kaylikla yaptım, 3. Yu yapamadim

Aynen öyle canım sınav aninsa çok farklı
İnşallah yapabileceklerimizi yaparız.

Naptin gülüm ösym yi yemişsin 👍🥰🤩
Yanlışlar da dalginligima geldi 🤪
Ya 5-6 soruda bir otur kalk, ,3 saatte çözdüm.
Bir Türkçeyi sabah evdekiler uyuyorkem çözdüm onda da 8 yanlışım çıktı.
Ama yine de çok şükür.
Bir de çok olasılık sorusu felan basitti baya.
Onları yapamıyorum normalde

Ama yine de çok şükür.
O kadar matematik çöz, olasılığı takil:110:olasılığı bende yapmak cok istiyorum canım yaa:işsiz:

o soruyu çözdüm . ama umarım doğru olanı işaretledim . sağlamasını da yaptım hatırlıyorum .
bu gibi sorular beni demorilize etti.
eleyip soruları kısa sorulara baktım ama . stresimi daha artıtrdı bu tip sorular. zaman kaybettiriyor .

Ama yine de çok şükür.
kpss de de aynı başarıyı göstereceksin bence.
çok güzel netice alacaksın inşallah safrannn. :dua:

X