Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Strese giriyorum 🥺

Canim genel yeteneği bitir optige geçir mesela
Sonra Türkçeyi bitir optige geçir.
Sonra matematik
Bir soru bir optik zaman kaybettirir size
Ya Canim ben bi ara 5 6 soruda bi isaretliyim kendimi alıştıriyim dedim kaydirdim saçma sapan sonra panikler el titremeleri devamını söylememe gerek yok😂
O yüzden garantici gidiyorum böyle ama bakalım. Bu saatten sonra da değiştirmek nasıl olur bilmiyorum

Bu arada deneme 12 için kim kolay dedi:KK70: Türkçede rekor yanlış soruma ulaştım şükürler olsun :KK70: sinirlerim bozuldu 3 soru falan da işaretleyip degistirdiklerim kendimi tebrik ediyorum bi insan yanlışı bulmak için bu kadar mı çabalar 😄

Ya Canim ben bi ara 5 6 soruda bi isaretliyim kendimi alıştıriyim dedim kaydirdim saçma sapan sonra panikler el titremeleri devamını söylememe gerek yok😂
O yüzden garantici gidiyorum böyle ama bakalım. Bu saatten sonra da değiştirmek nasıl olur bilmiyorum
Aynı ben🥺

Bu arada deneme 12 için kim kolay dedi:KK70: Türkçede rekor yanlış soruma ulaştım şükürler olsun :KK70: sinirlerim bozuldu 3 soru falan da işaretleyip degistirdiklerim kendimi tebrik ediyorum bi insan yanlışı bulmak için bu kadar mı çabalar 😄
İnsanlar iki şık arasında kalıp doğruyu bulur,ben de yanlışı bulurum🤷‍♀️😬

denemelere girmek baya mantıklı onu anladım.
hiç deneme vs girmediğimden ki dgs ile ilgili deneme yapılıyor mu onu da bilmiyorum.
sınavda stres yönetimini yapamadım.

hep panik havasındaydım . son saniyeye kadar.
okuduğumu anlamadım o yüzden . soruları 2 şer kere okumak zorunda kaldım. soruyu okurken paniğim tavan yapıyor. yeniden başa dönüyorum falan.

çok zaman kaybetmeme rağmen çözdüm şükür.
panik olmasaydım daha fazla soru görebilirdim

bir de çözümlediğim . sonuna kadar gelip de çözüme ulaşamadığım. o an bilinmeyenlere değer veremediğim sorular vardı.
bunları işaretleyemeden geçmek çok gücüme gitti.
panik nedeniyle yaşadım yine bunu.
eyvah . sonuça ulaşamadım . olmalı olmalı , derken . panik tavan.
değer bile vermekte zorlandığım sorular vardı.
öyle olmasaydım netlerim daha yüksekti.
rahattım. ama keşkelerin faydası yok.

Kızlar pegemin 12. ve son denemesine girdim yorumlarin aksine en kolayı buydu diye düşünüyorum.. Türkçede iki şık arasında kaldıklarım oldu ama 11dekilerde beynim yanmisti. Biraz da turlama yaptım hızlı hizli geçmeye calistim bilmiyorum ya sınav inşallah hakim olduğumuz yerlerden gelir inşallah yine söylüyorum bu çok önemli bence :KK43:
belki artık daha rahat çözüyorsun soruları. belki deneme kolay değildi, sen iyiydin. :spor:

denemelere girmek baya mantıklı onu anladım.
hiç deneme vs girmediğimden ki dgs ile ilgili deneme yapılıyor mu onu da bilmiyorum.
sınavda stres yönetimini yapamadım.

hep panik havasındaydım . son saniyeye kadar.
okuduğumu anlamadım o yüzden . soruları 2 şer kere okumak zorunda kaldım. soruyu okurken paniğim tavan yapıyor. yeniden başa dönüyorum falan.

çok zaman kaybetmeme rağmen çözdüm şükür.
panik olmasaydım daha fazla soru görebilirdim

bir de çözümlediğim . sonuna kadar gelip de çözüme ulaşamadığım. o an bilinmeyenlere değer veremediğim sorular vardı.
bunları işaretleyemeden geçmek çok gücüme gitti.
panik nedeniyle yaşadım yine bunu.
eyvah . sonuça ulaşamadım . olmalı olmalı , derken . panik tavan.
değer bile vermekte zorlandığım sorular vardı.
öyle olmasaydım netlerim daha yüksekti.
rahattım. ama keşkelerin faydası yok.
Ben bunu çok yaşıyorum 🥺 panikte rasyonel sayı sorusuna ne kadar ugrastigimi biliyorum 😢

günaydın kızlar

neler yapıyorsunuz bugün.

sınavınıza az kaldı.

:anne:
DGS sorularını çözeceğim bugün canim.
Türkçeyi çözdüm kahvaltı yaptık eşimi ise kızı okula gönderdim şimdi matrmatik çözmeye başlayacağım.
Ama 9 soruda paragraf var soru yazılmamış.
Mesela bu, anlatımın akışını bozan cümle sorusu mu, paragrafa ayrilme sorusu mu yazmıyor 🤔

Eklentiler

• IMG_20220705_095744.jpg
    IMG_20220705_095744.jpg
    114,9 KB · Görüntüleme: 14
X