Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

evet buradayım.

yukarıda yazdıklarıma ek olarak .

bir çok kişi matematikte zorlanmış.
yapan bir kesim var .
hukuk isteyen ve hemşirelik isteyenler .
bunlar bi yığılma yapacak bir aralıkta

ama biz nerede oluruz bilmiyorum .

ümidim yok değil ama var da diyemem.
elimden geleni yaptım işte.

yırttım kendimi tabiri caizse son saniyeye kadar. :KK53: :KK53: :KK53:
Rabbim hakkında hayırlı olanı nasip etsin inşallah canım benim 🥰🤩😍🤲🍒🍒😘

Türkçe zorlamış genelde yorumlar böyle.
Matematik orta düzey bulmuşlar.
Elemek için bir yerden zorluyorlar işte.
İnşallah beklentinden çok daha iyi gelir.
Elinden geleni yaptın.
Şimdi doyasıya tatilini yap 😉
Ne zaman gidiyorsunuz ?

Bizim Ayten azmi de 50 net yapmış turkceden, sorulara bakmış, maşallah güzel yapmış oda.
Paragraf bize de zor gelecek o zaman yaa dimi canım,tyt de öyleydi 🥺
50 net iyi değil mi 🤷‍♀️

yok kuzum.
dün dayıma gittim sınav çıkışı akşama kadar oradaydım
hasta biliyorsunuz
sınav öncesi üzülmemek için gidemedim .
sınav çıkışı bayram şekeri . çikolata . kolonya . aldım gittim.
bayramda yokum diye
akşam dönüşte parka girdik kızla

akşam yemeği vs .
sular dün gece geldi.
yaşadığımız sel olayından sonra sularımızı il civarına taşıyın ana hat . borular . sel ile gitti.
1 haftayı aşkındır susuz kaldık. çamaşır . bulaşık . en önemlisi wc

Allah susuz kimseyi bırakmazın. taşıma suyla değirmen dönmüyor.
Gelecek yıllarda susuz kalacağız 🥺

tatile arife günü yarım gün çalışıyoruz ya.
o zaman çıkacağız inşallah
valiz bile hazır değil. çamaşır yıkanacak . ev toparlanacak. valize konacaklar var işte. yıkanıp .

1 ay nasipse yokuz inşallah. güzel bir tatil yapacağız inşallah . hepimiz hakettik.

inşallah sizlerin sınavları güzel geçsin
inşallah birer memur olarak buradan da yazarsınız . atandım, deyip.

pazartesi iş başı yapıp da bir kaç soru çözeyim. bir kaç video bakayım diye vicdan yapmadan . rahat bir gün geçiriyorum . oh bee. misss
elhamdülillah
Allahim amiiin amiin amiinn🥺
Sevindim canım iyi geçmesine.
Ben sevinmiyorum da üzülmüyorum da açıkçası artık canım nötr takılıyorum 😅 çünkü asıl önemli olan sınavın kendisi. O inşallah güzel geçsin hepimizin 🤲

Şimdi ilk önce gy mi çözeyim gk mü buna takildim yaa ne alakaysa 🤷‍♀️ sınav yorumlarını görünce mi böyle oldum ben😬genel kültürü ilk önce çözüyorum aradan çıksın diye ama aslında temiz kafayla paragraf mı çözeyim 🙈
Canim bu saatten sonra şimdiye kadar ne yaptıysam doğrusu o senin için.
Son dk ayarlarimizi değiştirmek riskli

Şimdi ilk önce gy mi çözeyim gk mü buna takildim yaa ne alakaysa 🤷‍♀️ sınav yorumlarını görünce mi böyle oldum ben😬genel kültürü ilk önce çözüyorum aradan çıksın diye ama aslında temiz kafayla paragraf mı çözeyim 🙈
Canim açık söylüyüm bu tamamen sana kalmış.. Ben normalde hep Türkçeden baslardim
Bu sene dedim bi değişiklik yapıyım matle basliyim. 1 senedir hep matle basliyorum😅

İlk 10 15 dk matematik (hani dört işlem sorulari falan) çünkü sınavın ilk 5 10 dakikası Türkçede okuduğumu anlamıyorum heyecanım geçsin diye matte dört işlem yapıyorum gibi bisey..

Sonra Türkçe bitiriyorum. Sonra gk bitirip mate yeniden dönüş..

Enes hocanın turlama tekniğini yapmaya çalışıyorum bu aralar ama zor ya içim rahat etmiyo sanki😅

Evet canim paragraf zor gelecek gibi gecennseneki gibi
Paragraflarda da turlama yapmak ise yarar mı acaba safran ya? Bugünkü sınavda Türkçede arada kaldığım sorularda oyalanmadan geçtim en son döndüm sanki daha iyi anladım gibi ama bilmiyorum ya😑 ama zaman kalmazsa dönemezsem o da büyük sıkıntı işte.

Paragraflarda da turlama yapmak ise yarar mı acaba safran ya? Bugünkü sınavda Türkçede arada kaldığım sorularda oyalanmadan geçtim en son döndüm sanki daha iyi anladım gibi ama bilmiyorum ya😑 ama zaman kalmazsa dönemezsem o da büyük sıkıntı işte.
Canim ben şunu farkettim
2 sık arasinda kalınca o iki sikka soru işareti koyuyorum.
Sonra optigi işaretlerden, o soruya yeniden bakınca daha net görüyorum ve doğru çıkıyor yüzde 80. Bunu dene bir de

Canim ben şunu farkettim
2 sık arasinda kalınca o iki sikka soru işareti koyuyorum.
Sonra optigi işaretlerden, o soruya yeniden bakınca daha net görüyorum ve doğru çıkıyor yüzde 80. Bunu dene bir de
Evet işte bugün yaptığım buydu yeniden bakmak.. Bu soruların üstesinden gelmenin tek yolu bu bence de. Çünkü ust üste ağır soru okuyorsun insanın beyni duruyo cidden.

Bundan sonraki denemelerde hep öyle yapcam.

Canim açık söylüyüm bu tamamen sana kalmış.. Ben normalde hep Türkçeden baslardim
Bu sene dedim bi değişiklik yapıyım matle basliyim. 1 senedir hep matle basliyorum😅

İlk 10 15 dk matematik (hani dört işlem sorulari falan) çünkü sınavın ilk 5 10 dakikası Türkçede okuduğumu anlamıyorum heyecanım geçsin diye matte dört işlem yapıyorum gibi bisey..

Sonra Türkçe bitiriyorum. Sonra gk bitirip mate yeniden dönüş..

Enes hocanın turlama tekniğini yapmaya çalışıyorum bu aralar ama zor ya içim rahat etmiyo sanki😅
Benel kültür kısa sürüyor diye çok hoşuma gidiyor. Sonra sözel mantık, sonra paragraf, sonra matematik 😬😬 gittim hep

X