Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Tünaydın kızlar. Bugün çok stresli basladim güne niyeyse. Sinav yaklaştıkça boğuluyorum sanki
Bugün de paragraf dilbilgisi cözüp coğrafya kampi yapcam karakutuyu baştan sona cozcem ama biraz fazla geldi çok çıkan ve takıldığım konuları seçtim onları cözcem zaman kalırsa kalanları da çözerim. Yarın da sınavım var zaten.

Tunaydin canim.
Benim de regl 5 gün erken geldi.
Stres şimdiden başladı yani.
Bir de erken regl olmam kötü oldu, diğeri sınava denk gelecek

Tunaydin canim.
Benim de regl 5 gün erken geldi.
Stres şimdiden başladı yani.
Bir de erken regl olmam kötü oldu, diğeri sınava denk gelecek
Benim de günü şaştı canım.. gerçekten oturup ağlayasım var habire bu stresi atmak lazım.
Ders çalışırken düşünmüyorum sadece.. ama derse de zor oturuyorum.
Ayy bilmiyorum Allah yardımcımız olsun şu sürecin en berbat dönemi bu dönem inşallah hayirlisiyla atlatırız çok amiin

Ayy kuzum sakin ol lutfen tekrar baştan karakutuyu çözmek zor gelmiyor mu

Ayy kuzum sakin ol lutfen tekrar baştan karakutuyu çözmek zor gelmiyor mu
Zor geliyo ama buna ihtiyacım var konuları bütün olarak görmem lazim çok fazla test olan yerlerde yanlış yaptığım sorulara bakıp geçerim.
Sakın olmaya çalışıyorum canım da sinirlerim bozuldu iyice ya 2020de böyle olmamıştım 2. Kez giriyorum diye gerildim galiba

Allah yardımcımız olsun hayirlisyla bi atlatsak

Saricivcivcikcik canim ben tarih karakutuyu yanlış cozdugum sorulara bakacağım sadece. Tum sorulara bakmak çok zamanimi alır.
Tarihte zaten imkansız da. Coğrafyada toplam 1000 civarı soru var en azından 500 çözerim dedim ama bugün ruh halim müsait değil hiç. Denemede yanlış yaptığım konuları tekrar edip onların sorularını cözcem sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…