Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar eğer çıkmış paragraflari cözmüsseniz kaynak arıyorsanız paragraf için çok güzel bi kaynak buldum. İnce bisey.
Yargı klas benzersiz serisi. 2020 kpss tarzı harika sorular. Beynim yandı ve yanlışlar yanlışlar 😑

Bunu bitiririm herhalde yakında. Zaman kalırsa öznur hocanın soyut paragraf kitabını da çok övüyolar. Ondan cözebildigim kadar cözcem pdf olarak.
Canim bir sürü klas seri var hangisi 🤔

Canim bende de 345 yayınlarının 25 paragraf denemesi kitabı var, 21 tane paragraf denemesi kaldı içinde. Bugün onu çözmeye başladım. Ondaki paragraflar da fena değil.bunu bitireceğim artık her gün 1 tane cozerek
Db yok dimi sadece paragraf denemesi canım?
Kafa rahat değil ondan🙄
Kesinlikle öyle diken üstündeyim sanki:KK43:
Canim bir sürü klas seri var hangisi 🤔
Fotosunu atıyım canım
images (2).jpeg
Bu olması lazım bendeki fotokopi de dışı böyle mi bilmiyorum rengini😄 bir de bunun son 3 sınav tüm MSÜ ales kpss tyt Allah ne verdiyse sınavda çıkmis sorular var. Onu çözdüm önce.. fotokopici diğerini yanlış çekmiş aslında ben çıkmışlari almıştım kendi hatasi olduğu için bunu da hediye olarak gönderdi iyi ki göndermiş 😂zor paragraf kaynağı bulmak da zor çünkü.

Fotosunu atıyım canım
Eki Görüntüle 3093042
Bu olması lazım bendeki fotokopi de dışı böyle mi bilmiyorum rengini😄 bir de bunun son 3 sınav tüm MSÜ ales kpss tyt Allah ne verdiyse sınavda çıkmis sorular var. Onu çözdüm önce.. fotokopici diğerini yanlış çekmiş aslında ben çıkmışlari almıştım kendi hatasi olduğu için bunu da hediye olarak gönderdi iyi ki göndermiş 😂zor paragraf kaynağı bulmak da zor çünkü.
Aaa ne güzel fotokopici o öyle 🤭🤪 fiyatlarına baktim da 100 liraya bile var bunlardan🙄

Ya kızlar anlamıyorum, çıkmış videoları izliyorum da🤷‍♀️ bazı soruları çözerken ve anlatirken matematik öğretmenleri zorlanıyor,biz matematik öğretmeni değilken nasıl çözelim 🙄
Canim artik biz cözebildigimiz kadar cözcez inşallah. Fullemeye gerek yok napalim yapabildiğimiz kadar yapıp gk ve Türkçeye yüklencez. Benim de son denemelerde netlerim yerlerde pegem 2022ler beni bitirdi o nasıl bi zorluk ya. Gavura sorar gibi resmen. Ama ben zaten zor sormalarini istiyorum 2020de de hep fos denemeler çözüp girdim kaldım sınavda öyle🙄 sınav kolay olsa bile insana zor gibi geliyo zaten o da ayrı mesele.

Canim artik biz cözebildigimiz kadar cözcez inşallah. Fullemeye gerek yok napalim yapabildiğimiz kadar yapıp gk ve Türkçeye yüklencez. Benim de son denemelerde netlerim yerlerde pegem 2022ler beni bitirdi o nasıl bi zorluk ya. Gavura sorar gibi resmen. Ama ben zaten zor sormalarini istiyorum 2020de de hep fos denemeler çözüp girdim kaldım sınavda öyle🙄 sınav kolay olsa bile insana zor gibi geliyo zaten o da ayrı mesele.
Sınav anında göremiyoruz heyecan ve stresten kuzum 🤭 bana yetecek kadar yapayım o lazım bana,beş olsun on olsun... fazlasını istemiyorum 🤲

Fotosunu atıyım canım
Eki Görüntüle 3093042
Dil bilgisi yok canim 25 paragraf

Kızlar türkce mat (son 12 yil cikmislar) soru çözdüm. Tarih netlerim yine çakıldı kaldı kıpırdamıyor o yüzden bugün tarihte meb kazanım mezun testlerini cozcem baştan sona yaklaşık 500 soru ediyo. Sorularla tekrar kampı gibi bisey olcak. Zaman kalırsa branş deneme ve tekrar.
Bir de yarım deneme analizim vardi onu halletsem harika olur.

Sınav anında göremiyoruz heyecan ve stresten kuzum 🤭 bana yetecek kadar yapayım o lazım bana,beş olsun on olsun... fazlasını istemiyorum 🤲
İnşallah olacak canım. İşte hep diyorum biraz da sınava bağlı hakim olduğumuz yerlerden daha çok gelmesi falan.. nasip tabi en önemlisi. Elimizden geleni yapalım da🤲

Kızlar türkce mat (son 12 yil cikmislar) soru çözdüm. Tarih netlerim yine çakıldı kaldı kıpırdamıyor o yüzden bugün tarihte meb kazanım mezun testlerini cozcem baştan sona yaklaşık 500 soru ediyo. Sorularla tekrar kampı gibi bisey olcak. Zaman kalırsa branş deneme ve tekrar.
Bir de yarım deneme analizim vardi onu halletsem harika olur.
Nerden indirdin canim MEB kazanim tarihi ?
Ben bu sene daha cozmedim.

İnşallah olacak canım. İşte hep diyorum biraz da sınava bağlı hakim olduğumuz yerlerden daha çok gelmesi falan.. nasip tabi en önemlisi. Elimizden geleni yapalım da🤲
Çıkmış sayısal mantık soruları aslında zor değilmiş onu öğrenmiş oldum 🤤

Çok çok haklısın hepsi foss denemelerdi. Ben 30 net düşük yaptım sınavda :KK43:
Pegem 4-5-6-8 denemeleri var elimde, dünde dersane 11 i yapmıştı misafirden gidemedim. Eşim bugün almış.
Yarın da pegem denemesi cozeyim bakalım.

Nerden indirdin canim MEB kazanim tarihi ?
Ben bu sene daha cozmedim.
Googledan yazınca cikiyo canım. 9-10-11-12 ve mezun hepsini indirdim çözdüm en son bi mezun kaldi. Hafif yüzeysel ama güzel sorular. Yüzeysellik konusunda da emin değilim de.
Yapamadiklarimin fotosunu cekip tekrar ediyorum arada bi.
Çıkmış sayısal mantık soruları aslında zor değilmiş onu öğrenmiş oldum 🤤
Evet çoğunda 4 işlem soruyorlar carpma toplama falan.. ayy bu sene inşallah gelir öyle bi sayısal mantık nolur gelsin 🥺 3 4 soru fazladan net. İlaç gibi Allahim çok amin 🤲
Hürrem gibi başladım ben de Allahim bismillah diye😂😂
Çok çok haklısın hepsi foss denemelerdi. Ben 30 net düşük yaptım sınavda :KK43:
Pegem 4-5-6-8 denemeleri var elimde, dünde dersane 11 i yapmıştı misafirden gidemedim. Eşim bugün almış.
Yarın da pegem denemesi cozeyim bakalım.
Kesinlikle öyle Türkçede nerdeyse full yapiyodum sınava bi girdim her şey bambaska😐 pegem 2022leri çifter çifter cözcem elimden gelse çok beğendim
Kimi de boşuna bu kadar kasmislar diyo ama kassinlar ya sınavda öyle kalmaktansa en azından alisalim zora..

Googledan yazınca cikiyo canım. 9-10-11-12 ve mezun hepsini indirdim çözdüm en son bi mezun kaldi. Hafif yüzeysel ama güzel sorular. Yüzeysellik konusunda da emin değilim de.
Yapamadiklarimin fotosunu cekip tekrar ediyorum arada bi.

Evet çoğunda 4 işlem soruyorlar carpma toplama falan.. ayy bu sene inşallah gelir öyle bi sayısal mantık nolur gelsin 🥺 3 4 soru fazladan net. İlaç gibi Allahim çok amin 🤲
Hürrem gibi başladım ben de Allahim bismillah diye😂😂

Kesinlikle öyle Türkçede nerdeyse full yapiyodum sınava bi girdim her şey bambaska😐 pegem 2022leri çifter çifter cözcem elimden gelse çok beğendim
Kimi de boşuna bu kadar kasmislar diyo ama kassinlar ya sınavda öyle kalmaktansa en azından alisalim zora..
Canım süpersin ya bende baktim şimdi 12.sinifa ,bence yüzeysel değil 🤭

Canım süpersin ya bende baktim şimdi 12.sinifa ,bence yüzeysel değil 🤭
Senden bunu duymak iyi geldi sosyalim senin gk iyi🤩
Çok güzel sorular var yani böyle soru sormayı nasıl başarıyorlar bilmiyorum ama hem sade hem konuya bütünüyle bakıyorsun degisik😂

O değil de geçmiş yıllarda çıkan bikac soru var aralarında kahroldum 2020de cözmedigime 😅 sen de kesin çöz her sene 2 3 soruyorlar bunlardan. Belki daha fazla .

X