Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Şimdi denemeden çıktım bu sene pegemler aşırı zor ya beynimi hissetmiyorum:KK43: gk de de çok arada kaldm 2 sık arasında ya. Off çok canım sıkılıyor artık o kadar emek:KK43:

Bu stresten kurtuluyosun inşallah canim güzel geçecek 🤗

Aynen öyle evvela nasip bazı şeyler. Hayırlısı olacaksa nasip etsin Allah.
amin inşallah canım.
denemeden çıkmışsın.
denemelerin öyle olmasına takılma hiç.
asıl güzel sorular osym de .
yayınevleri bazen çok zorluyor soruları.
ama yine de girmeden de olmuyor
iyi yapmışsın.
gerçek sınav daha güzel geçiyor.

Şimdi denemeden çıktım bu sene pegemler aşırı zor ya beynimi hissetmiyorum:KK43: gk de de çok arada kaldm 2 sık arasında ya. Off çok canım sıkılıyor artık o kadar emek:KK43:

Bu stresten kurtuluyosun inşallah canim güzel geçecek 🤗

Aynen öyle evvela nasip bazı şeyler. Hayırlısı olacaksa nasip etsin Allah.
Deneneye bende kendimi veremiyorum niyeyse kuzu,anlamadım 🤷‍♀️ evdeyim diye düşünmüştüm 🙈

amin inşallah canım.
denemeden çıkmışsın.
denemelerin öyle olmasına takılma hiç.
asıl güzel sorular osym de .
yayınevleri bazen çok zorluyor soruları.
ama yine de girmeden de olmuyor
iyi yapmışsın.
gerçek sınav daha güzel geçiyor.
Ya inşallah canim gerçekten şu dönem çok stresli.. elimden geldigi kadar eksiklerimi telafi etcem..
Pazartesi son sınavımız var. Sonra dershane denemelerim bitiyor. Evde devam.

Dün kendime 1 haftalik kamp hazırladım bol tekrarli sorulu. İnşallah daha iyi olur hakim olurum konulara bütün olarak bakinca🙏
Deneneye bende kendimi veremiyorum niyeyse kuzu,anlamadım 🤷‍♀️ evdeyim diye düşünmüştüm 🙈
Yok balım ya farketmiyo evde dershanede gerçekten zor.. 2022 pegemler adeta geçmiş yılların intikamını alıyor gibi😅 geçen yıllar kolay kolay dedik.
Türkçeyi batırdım ya o nasıl bi Türkçeydi kendimden gectim😑 Allahim nolur sinav buna paralel olmasn biraz daha basit olsun ya yoksa işimiz is😔

Bu sefer turlamayi yapmaya çalıştım tam olarak yapamasam da ona rağmen süre artırıp matematiğe dönebilidim.

Ya inşallah canim gerçekten şu dönem çok stresli.. elimden geldigi kadar eksiklerimi telafi etcem..

Dün kendime 1 haftalik kamp hazırladım bol tekrarli sorulu. İnşallah daha iyi olur hakim olurum konulara bütün olarak bakinca🙏

Yok balım ya farketmiyo evde dershanede gerçekten zor.. 2022 pegemler adeta geçmiş yılların intikamını alıyor gibi😅 geçen yıllar kolay kolay dedik.
Türkçeyi batırdım ya o nasıl bi Türkçeydi kendimden gectim😑 Allahim nolur sinav buna paralel olmasn biraz daha basit olsun ya yoksa işimiz is😔

Bu sefer turlamayi yapmaya çalıştım tam olarak yapamasam da ona rağmen süre artırıp matematiğe dönebilidim.
turlama ile bak nasıl da zaman arttırmışsın.
inşallah ben de sınavda turlama yapabilirim. soruya takılı kalmam.

Offf turlamayi ben yapamıyorum, sanki bir daha soruya dönemezmisim gibi geliyo🤷‍♀️🙈 tüm sorulari mi hızlı okuyup geçiyorsun bildiklerini hrnen isaretliyorsun dobra başa dönüyorsun canim🤔

tyt Türkçe sorularını görmedim, bakmakta istemiyorum vslla korkmayayim dite🥺 çift yıl o yüzden kpssyi tahmin etmek istemiyorum hiç 🥺 umarım çok zor olmaz kuzu 🙈

Offf turlamayi ben yapamıyorum, sanki bir daha soruya dönemezmisim gibi geliyo🤷‍♀️🙈 tüm sorulari mi hızlı okuyup geçiyorsun bildiklerini hrnen isaretliyorsun dobra başa dönüyorsun canim🤔

tyt Türkçe sorularını görmedim, bakmakta istemiyorum vslla korkmayayim dite🥺 çift yıl o yüzden kpssyi tahmin etmek istemiyorum hiç 🥺 umarım çok zor olmaz kuzu 🙈
gk ve türkçe kısmında turlama yapmaya gerek kalmaz diye düşünüyorum. bir kaç soruyu atlarsın o kadar. . çok atlayacağın soru olmayacaktır diye düşünüyorum.
turlamaya gerek kalıyor mu .

Safransari Safransari canım naptin geldi mi misafirlerin?

ASSOSyal ASSOSyal sen nasıl oldun canım iyisin inşallah💚
Sosyal dün enes hocanin canlı yayınını izledim bi hoca var gy gk den 88 almış matematik fazla yapmamış. Bana moral oldu size de moral olsun diye soyluyum dedim😊 bir de dershanede girdiği denemelerde çok çok yüksek yapmiyomus ama sinavda en yüksek netini görmüş 😊
Allahim cooook amiin 🤲

Bugün denemeden ciktm ben de vatandaslikta unuttuğum yerler var. Misafir varken bakamadım tabi. Bayrama kadar bi kamp yapcam özellikle genel kültür tekrarı bol soru.
Canim bugün gitti misafirlerim şükür.
Bende bugün ancaak ev toparlar yatak yorgan yikar hallederim, yarından sonra ders çalışmaya başlarim inşallah.

Üstümden bir kamyon geçti sanki 😔

gk ve türkçe kısmında turlama yapmaya gerek kalmaz diye düşünüyorum. bir kaç soruyu atlarsın o kadar. . çok atlayacağın soru olmayacaktır diye düşünüyorum.
turlamaya gerek kalıyor mu .
Ben genel kültür kısmında cok dusunmuyorum, ilk aklına geleni işaretleyip geçiyorum. Sanki atlı kovalıyor peşimden 🥺 hiç fırsat vermiyorum kendime🤷‍♀️

Ben genel kültür kısmında cok dusunmuyorum, ilk aklına geleni işaretleyip geçiyorum. Sanki atlı kovalıyor peşimden 🥺 hiç fırsat vermiyorum kendime🤷‍♀️
Canim iki sık arasinda kalırsan soru işareti köy o sorulara
Sonra işaretleme yapmak için soruya döndüğünde kendine yakın geleni isaretle

İnşallah canım
Sen nasılsın ?
Kanaman kesildi demi ?
Ne zaman doktora gideceksin kontrole ?
Çok şükür iyiyim canim, kanamam kesildi. Reglinin beşinci günü çağırdı rahim içini kontrol edecekmiş. İnş kendiliğinden geçer düşer patlar birsey olur.🙈 bugün 22. Günüm, benim regl de duzensiz. Bakalim ne zaman gelecek 🤷‍♀️🙈 inş sinav zamanı gelipte beni elden ayaktan düşürmez. O halde sinavada gidilmez 🥺

Bu bir ayda yapmak istediklerim:
Matematik tekrar videolarını izlemek
Cikmis Matematik soru videolarını izlemek
Deneme çözmek
Her gün her dersi tekrar etmek
Çıkmış sözel soruları tekrar etmek

Güncel kitabı sa daha almadim. Ali koç alicam en uygunu o 🤷‍♀️
Çıkmış matematik videolarını nereden izleyeceksin ?
Bende yeni bu planı yaptım 15 günlük
Deneme ve tarih tekrarı da ekleyecegim.

Eklentiler

• IMG_20220701_202631.jpg
    IMG_20220701_202631.jpg
    106,8 KB · Görüntüleme: 20
X