Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

canım yaaa.
ne talihsiz bi durum olmuş.
hoca da sana denk gelmiş .
çok üzüldüm.
atanınca daha kolay olur inşallah doktora vs istersen yaparsın tabi

alandan atamalar nasıl sizde.
alım oluyor mu sayı olarak nedir alımlar.
Canim değişiyor bu sene 135 kisi aldilar 2018 puanıyla 460 kişi almışlardı (360 miydi emin olamadım şu an öyle bisey). İşte geçen sene 84le kapattı bu sene de 86 kusurle kapatmış.
Canım sınav giriş yerleri açıklanmış 💜 adilemir adilemir
Ayy bi an ben de panik oldum bizimki sandim😬

Canım inşallah atanirsin,
Ya bu akademi olayı onkadar karışık ki, karıştıran tamamen hocaların egolori, adam kayormalari, beşik ulemaligina döndü sistem 😑
Aynen öyle canım saçma sapan bi sisteme bağlamışlar. Hoş kişiye göre değişiyor arkadasimin hocası gayet yardımcı olan bi hocaydi mesela. Bilmiyorum ki bunda da vardır bi hayır. Sabretmeyi öğretti sağ olsun sayesinde 2 yılda cennetten küçük bi köşem olmuştur diye düşünüyorum 😂

Ya biz ücreti ödedik başvuru yaptık, başvuru çıktısını aldık ama sınav yeri açıklanana kadar içimde bir şüphe oluyor, yanlış birşey olmuş müdür diye 🥺
Ben başvuru çıktısını almıyorum canım 🤷‍♀️ merak etme yanlış bir şey olmaz 🥰

Son düzenleme:
Canim değişiyor bu sene 135 kisi aldilar 2018 puanıyla 460 kişi almışlardı (360 miydi emin olamadım şu an öyle bisey). İşte geçen sene 84le kapattı bu sene de 86 kusurle kapatmış.

Ayy bi an ben de panik oldum bizimki sandim😬
Bakalım adilemirde panik oldu mu🤭

Bu arada bizm pegemin deneme kampı haftasonu basliyomus. 1 gün arayla olacakmış aradaki 1 günde öabt eğitim var bana yok😬
O kadar yorgunum ki artık her şey gözümde büyüyor cidden son bi gayret edebilsem😑
Biz de 13. Yediiklim denemesini olduk geçen hafta. Benim 3. Deneme tabiki.
2 tane Yediiklim kalmış, diğerleri pegem yada uzman kariyer olacakmış.
Yarınki deneme de akedemi vip diye duymadığım bir yayın. Saçma birşey çıkmaz inşallah.

Biz de 13. Yediiklim denemesini olduk geçen hafta. Benim 3. Deneme tabiki.
2 tane Yediiklim kalmış, diğerleri pegem yada uzman kariyer olacakmış.
Yarınki deneme de akedemi vip diye duymadığım bir yayın. Saçma birşey çıkmaz inşallah.
Akademi vip bilmiyorum da akademi denizi diye bi yayın biliyorum. İnşallah güzeldir canim.

gece uyandığımda dudağım seyiriyordu

bu olay çok stres olduğumda olur. kasılıyor gevşiyor. gözlerimde de oluyor.
stres zamanımda elimin bir bölgesi deli gibi kaşınır .
sabah beri kaşınıyor.
çok stresli bir sınav olacağını düşünmesem de bilinçaltım streste.

X