Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İnşallah temiz gelecek canım inaniyorum çok şükür canım ben de yangınlara falan biraz içim daraldı ama çok şükür yine de napalim. Dediğin gibi sağlık olsun.
Aynen canım alışmam lazım.
Ya turkcede de yapiyo musun turlama yani denemenin genelinde mi ? Ben hele Türkçede hiç yapamıyorum o kadar okuduğum boşa gitcek gibi geliyo

Yok canım yapmiyorum.
Zaten zaman da olmuyor.

Ya bu gerçek matematikte problemiks kampı var ya 13 gün.
Sen ona bakmıştım diye hatırlıyorum bir ara.
Hoca kitaptaki soruları mi çözüyor ?
Faydalı olur mu acaba ?

Ins canım bende inanıyorum herşey çok güzel olsun hepimiz için

Canim bundan sonra deneme deneme deneme....
Deneme analizi, deneme analizi, deneme analizi...

Artık yeni konu öğrenmek, bunu sindirmek çok zor. Şimdiye kadar ogrenebildiklerimizi doğru yapalım bize yeter.
Her şey öylece kaldi zaten canım ,denemelerde kaldı. Onlara devam edip sözelleri unutmamaya bakicam o zaman

Her şey öylece kaldi zaten canım ,denemelerde kaldı. Onlara devam edip sözelleri unutmamaya bakicam o zaman
Matematikten cozebildigin kadar çöz, Türkçe pratik yapmış olursun, gk den tekrar etmiş olursun deneme önemli.

Elinde kaç tane deneme var ?
Dışarıdan denemeye girecek misin ?

Yok
Matematikten cozebildigin kadar çöz, Türkçe pratik yapmış olursun, gk den tekrar etmiş olursun deneme önemli.

Elinde kaç tane deneme var ?
Dışarıdan denemeye girecek misin ?
Canım dışarıdan girmem, 20 denemem var. Matematik için soru çözüm videosu izlerim birde

O kitap açmama bende oldu hatırlarsın belki 2 haftaya yakın sürdü aslında.
Sonra atlattım şükür

Aslında genel anlamda sordum.ales kpss vs
İyi olacak insalah
Baya çalıştın sen de
Ales e girdiysem yüksek lisans veya doktora yapıyorsun. Ya da yaptın.
Alanın neydi

Haklisin Türkçede aynı his olur.
Matematikte takıldığınız soru daha çok sanırım.ondan turlama onemli

Ya bu gerçek matematikte problemiks kampı var ya 13 gün.
Sen ona bakmıştım diye hatırlıyorum bir ara.
Hoca kitaptaki soruları mi çözüyor ?
Faydalı olur mu acaba ?
Canim hani iki tane var o kamptan biri problematik biri problematiks( ekstra zor problem kampi) ben problematik izledim. Senin dediğini izlemedim.
Faydalı olur mu bilmiyorum ama ben öbür kamptan da fayda gördüm mü emin degilim. Ben sanki kendim uğraşıp sadece cozemedigim soruların videosunu izleyerek daha çok verim aldim
Canlar peki sonuçtan sonra ben nasıl toparlarım bu bir aylık süreci
Canım artık kamp gibi çalışmaya çalışıyorum ben. Yani artık son zamanlar çalışma saatimi yapabildiğim kadar arttiriyorum. Genel tekrar, soru çözümü branş denemeler genel denemeler. Bu şekilde dongüdeyim.
Bir de bence olmazsa olmaz çıkmış sorular. Mesela tarihin karakutusunu bitirmiştim şimdi işaretledigim yanlış sorulara dönüyorum. Matematiğin karakutusu da aynı şekilde. Vatandaşlık bitti coğrafyanın karakutusu da bitecek yakında. Ben bence 2020de çıkmışlari cozmeyerek de hata etmişim. (Deneme olarak çözdüm ama)
Bir de tarihten Birol hocanın 2020 için aldığım soru bankası var o bitmek üzere. Birsuru soru var içinde biliyo musun 2020de çıkmış keşke cozseymisim sınavdan önce dedim.

Yani genel olarak böyle canim ben soru bankalarını bırakmadım çünkü çok güzel tekrar yaptiriyo bana birakmicam da sonuna kadar muhtemelen. Ama sana ne iyi geliyorsa o. 2020de yaptığım hataları yapmamaya çalışıyorum ben herkesin çalışma tarzı çok farklı gerçekten
O kitap açmama bende oldu hatırlarsın belki 2 haftaya yakın sürdü aslında.
Sonra atlattım şükür
Evet insan cok yoruluyo bazen zihnen
Evet canm gıda mühendisiyim ben yüksek lisans yaptım hayalim akademisyen olmaktı en başından beri. Ama yüksek lisansta millet memleketinden oturarak sınavları geçerken benim hocam beni gece 2lerde laboratuvara getirdi eşek gibi çalıştırdı ve asla yardım etmedi. Çalışmak sorun değildi benim için ama mesela bi sunum hazırlayıp bi hafta öncesinden atıyorum hocaya Hoca bana sunumdan bi gece önce dönüş yapiyo olmamış diye.. sabaha kadar ağlaya ağlaya baştan yaptığımı bilirim.. daha bu bi kısmı. Anlatsam roman olur. Yani sonuç olarak beni nefret ettirdi sağ olsun. Doktora yine isterim ama önce memur olup maddi özgürlüğümü kazanmam lazım. Yine böyle bi hocaya düşersem güven olmaz bu karaktersizlere.

İnşallah iyi olur hepimiz için canım çok emek verdik

canım yaaa.
ne talihsiz bi durum olmuş.
hoca da sana denk gelmiş .
çok üzüldüm.
atanınca daha kolay olur inşallah doktora vs istersen yaparsın tabi

alandan atamalar nasıl sizde.
alım oluyor mu sayı olarak nedir alımlar.

bugun ne yapacağımı bilmiyorum . çıkmış soruların bir çoğu bitti.
çözmeye çalıştım bir şekilde
yapamadıklarım da çok oldu
bilemedim.
tasarının son kalan soru bankasından çözerim belki.
burda hazırlanan diğer arkadaşa bir bakayım o ne yapacak. bazen bana çıktı alıyor. bunu çöz mutlaka diye. bir uğrayayım ona.

Canım inşallah atanirsin,
Ya bu akademi olayı onkadar karışık ki, karıştıran tamamen hocaların egolori, adam kayormalari, beşik ulemaligina döndü sistem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…