Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kolay gelsin canım bu arada rüştü hoca dgs tahminlerim videosu çekmiş mutlaka izle bence.. tytde falan da dediği yerlerden bayağı bi soru gelmiş. Gerçi konular belli herkes soru tutturduk diyo da. Olsun tekrar etmiş olursun
Ben de cozmustum onu güzel soruları bence yüksek yaparsin
Şimdi bıraktım geldim.
Kahve yapıyorum denemenin başına otiracagum hemen
Bugün burada hava kapalı, kar kış yağmur en sevdiğim havalar
Ayy burda da dünden beri 3 ilçede yangın çıktı keşke yağsa ya sabaha kadar uğraştılar söndürmeye hala sönmedi eşim de gitti gece hala orda
Geçen yaz gibi hep yangın çıkmaz inşallah ya çok üzüldüm gerçekten kim yapıyorsa Allahindan bulsun.

nerede oturduğunu anladım

Yaz geldi yine yangın haberleri başladı

Neden şok oldum
1 saatten fazla süreli bir video çekip anlatmis.
Bu meslek lisesinde çalıştığı için sanırım hayattan soğumuş yönetimle ilgili felan anlaşmazlık varmış. 2 sene önce istifayı kafasına koymuş, ondan dolayı kendine iş kolu yaratmak için Enes hoca akedemiyi kurmuş, işler de iyi gidince sanırım tamamen oraya yönelmiş.

Hayırlısı canım demek ki, biz girmeye çalışıyoruz. Kimi insanlar sorun yaşıyor. Daha dün gibi hatırlıyorum atandığı zamanı

nerede oturduğunu anladım
Haha anla canım zaten söylemiştim daha önce de
Yaz geldi yine yangın haberleri başladı
Hiç sorma. Şimdi bi yerde daha çıkmış.. Allah gerçekten belalarını versin çok üzgünüm
Kızlar Enes hoca MEB den istifa etmiş.
Evet canim izledim onu. Hayırlısı olsun atanmak her şey değil diyolar galiba haklılar. Kimi insan kendi işini kurmayı daha çok seviyo. Hepimizin hakkında hayırlısı.
Ama enes hocanın azmini seviyorum gerçekten yokluktan gelmiş çalışarak cabalayarak gelmis. İnsan mutlu oluyo demek ki bu dünyada çalışıp çabalayıp karşılığını alan insanlar var. Bana da umut oluyo

netlerin nasıl canım.
matematik netlerini özellikle merak ettim.
30 da kaç yapabiliyorsun . ortalama.
bizim artık son düzlük.
n"olcaksa olacak

Canim gelismemis ülkelerde memuriyet daha garantici görünüyor.
Ülkenin ekonomik durumu sallantılı olduğu için memuriyette yarını daha net görüyorsun özele göre.
Ama Avrupa'da yaşayanlar inan böyle cirpinmiyor memuriyet için. Hatta çokta istenen birşey değil. Çünkü özel sektörde daha iyi para var.

netlerin nasıl canım.
matematik netlerini özellikle merak ettim.
30 da kaç yapabiliyorsun . ortalama.
bizim artık son düzlük.
n"olcaksa olacak
Netlerimi aleste mi kpssde mi sordun bilmiyorm ama son yapılan alesler kolay gibi geldi (geçmişte de alese defalarca girdiğim için onlarla karsilastirinca) ama süresiz öyle alıştırma olarak çözdüm alesleri net hesabı yapmadım yani.

Kpssde de gerçekten çok değişiyor. Ama harika diyemem. Bazen 20 küsur bazen 15.. sınav anı gerçekten çok önemli bazen mesela bi sorunun gidiş yolunu göremiyorum. Sınavdan sonra bakınca kendime kızıyorum. Aslında turlama yaparak cözsem daha iyi olcak da bi soruya taktım mı takıyorum gecemiyorum aklım kaliyo o da zaman kaybettiriyor.
Bu aralar onu kırmaya çalışıyorum..

Bugün bi türlü oturamadim masaya ya çok yorgun hissediyorum bi yılın yorgunluğu. Şu an en çok çalışmamız gereken zaman biliyorum ama

Aynen öyle canım. Böyle düşünmek zorundayız yani..

ASSOSyal canim nasilsin daha iyi misin bugün?
Safransari annen nasıl oldu senin de bu arada?
İyiyim çok şükür canım civcikim, şu sonuçta temiz gelirse benden mutlusu olmayacak, rahat rahat ders çalışacağım inş sen iyi misin kuzum, şuan böyle hissetmen cok normal. Herkes aynı durumda diye düşünüyorum sagligimda sıkıntı olmasa bende ne haldeydim kimbilir

Canim turlama taktiği cok önemli.
Başka bir soruya geçince aslında beyin arka planda onu duzenliyor. Bir daha bakıldığında yüzde 80 cozebilecegin bir soruysa cozebiliyorsun. Denemelerde benim çok işime yarıyor matematikte.
Buna sende alıştır kendini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…