Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

nasılsınız kızlar .
neler yapıyorsunuz
bugün hava yağmurlu yine. kapalı serin baya. hırkamı giydim vallahi
Burası güneşli.
Kız evdeyken hiç verimli ders çalışamıyorum. Yaz kursuna başlayacaktı bugün, o da kayıtlar tamamlanmamış yarın başlayacak. Bir baslasaydi düzenli derse başlardım bende

Canlar cumartesi rahimden biyopsi yapıldı, dersi falan bıraktım. Sonucu düşünüyorum 🥺 benim için dua edin lütfen 🤲💜🥺 ah sağlık gibisi yokmuş . Ders aklıma Bile gelmiyor şuan, sonucu kötü gelecek diye ödüm kopuyor🥺
Çok geçmiş olsun biliyorum stresli bir süreç ancak lütfen sakin olsun. İnşallah hayırlısı ile temiz çıkar sonucunuz . Rabbim sizin de bizlerin de maddi , manevi hastalıklarımıza şifa versin. 🍀

Çok geçmiş olsun biliyorum stresli bir süreç ancak lütfen sakin olsun. İnşallah hayırlısı ile temiz çıkar sonucunuz . Rabbim sizin de bizlerin de maddi , manevi hastalıklarımıza şifa versin. 🍀
Allah razı olsun canım benim, sakin olmaya çalışıyorum. Dua etmekten başka birsey kalmadı şuan, ins sonucuda güzel olur.rabbim hepimize önce sağlık sıhhat versin canım. Aklıma gelmeyecek şeyler yaşadım bir kaç günde. Allah sınavımızi kolaylaştırın.cok teşekkür ederim 🤲💜🍒🥰😘

Allah yardımcımız olsun .
inşallah nasip olacak istediğimiz yerler :dua:
İnşallah inşallah canim benim🙏
nasılsınız kızlar .
neler yapıyorsunuz
bugün hava yağmurlu yine. kapalı serin baya. hırkamı giydim vallahi
Napiyim canım çıkmış soruları çözüyorum bol bol tekrarla.. burda da bi rüzgar var yağacak mi bilemedim.
Canlar cumartesi rahimden biyopsi yapıldı, dersi falan bıraktım. Sonucu düşünüyorum 🥺 benim için dua edin lütfen 🤲💜🥺 ah sağlık gibisi yokmuş . Ders aklıma Bile gelmiyor şuan, sonucu kötü gelecek diye ödüm kopuyor🥺
Ben de seni etiketlicektim tam girdim yazmissin💚
Canım çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin bozma moralini bence iyi çıkcak sonuclarin🤲 haber ver bize de ne zaman çıkarmış sonuç bisey dediler mi?

Napiyim canım çıkmış soruları çözüyorum bol bol tekrarla.. burda da bi rüzgar var yağacak mi bilemedim.

Canım çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin bozma moralini bence iyi çıkcak sonuclarin🤲 haber ver bize de ne zaman çıkarmış sonuç bisey dediler mi?
Allah razı olsun canım benim, bir hafta on gün dedi bakalım bekliyoruz. İnş canım benim🤲💜🍒🍒🍒😘

Çok geçmiş olsun canim.
Ne şikayetin vardı ? Neden alındı biyopsi ?
Hocawebde güncel kitabi 53 lira olmuş, yazıklar olsun ya🥺
Ya 35 lira değil miydi ?
Bende dün 53 gördüm şaşırdım

22 gün sürdü canım, şuan leke yaşıyorum ana biyopsiden kaynaklı herhalde. Sonuç çıkmadan hicbirsey yapılmadı bekliyorum öyle 🥺 nolur temiz çıksın 🥺🤲 şuan iyiymiş şükür canım
Canimm dualarım seninle, inşallah temiz çıkar.
Gönlünü ferah tut sen bu süreçte.
Duygu durumlarimiz tamanman horminlarimiza yansiyor. Mevsim geçişi, sınav stresi derken etkilenmiş olabilirsin.
Hem sadece kanama Allah korusun ama kötüye yorumlamamak gerek.

Rabbim korktuguna ugratmasin inşallah

Canimm dualarım seninle, inşallah temiz çıkar.
Gönlünü ferah tut sen bu süreçte.
Duygu durumlarimiz tamanman horminlarimiza yansiyor. Mevsim geçişi, sınav stresi derken etkilenmiş olabilirsin.
Hem sadece kanama Allah korusun ama kötüye yorumlamamak gerek.

Rabbim korktuguna ugratmasin inşallah
Allah razı olsun canım benim, rabbim güzel günler göstersin hepimize 💜🤲🥰🍒🍒😘

canım geçmiş olsun
inşallah temiz gelecek .
canını hiç sıkma
bu günleri de yine çalışarak değerlendir .
temiz sonuç olduğuna şartlan canım.

Burası güneşli.
Kız evdeyken hiç verimli ders çalışamıyorum. Yaz kursuna başlayacaktı bugün, o da kayıtlar tamamlanmamış yarın başlayacak. Bir baslasaydi düzenli derse başlardım bende
yaa
tahmin edebiliyorum.
çocuk evdeyken gider gelir . soru sorar. bi şey için izin ister.
vs vs . acıkır .
ne bileyim . hiç git geli bitmez .
bizim öyle
ya da mutlaka abi ile kavga çıkar. bağrışıp birbirlerine girerler.
anlık olarak kavga çıkıyor evde.
3 dk da bi illa bi ses yükselir.
itiraz mercii ben olunca

iyi yapıyorsun canım.
ben de ales 2020 dün çözdüm
bugün arkadaş 2021 ve 2019 u çıktı aldı bana
onları çözceğim.
soru sayısı da aynı . 50 soru türçke , 50 soru matematik.
tam dgs formatında oldu

çıkmış sorular önemli. ösym kadar güzel soru hazırlayan yok.

yaa
tahmin edebiliyorum.
çocuk evdeyken gider gelir . soru sorar. bi şey için izin ister.
vs vs . acıkır .
ne bileyim . hiç git geli bitmez .
bizim öyle
ya da mutlaka abi ile kavga çıkar. bağrışıp birbirlerine girerler.
anlık olarak kavga çıkıyor evde.
3 dk da bi illa bi ses yükselir.
itiraz mercii ben olunca
Şimdi bıraktım geldim.
Kahve yapıyorum denemenin başına otiracagum hemen
Bugün burada hava kapalı, kar kış yağmur en sevdiğim havalar 🥰

X