Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim 3 gündür kullanıyorum. Bende bir waoww etkisi yaratmadı. Ama vicdanım rahat etsin diye kullanacağım.
Uzun süreli kullanımda belki enerjiyi yükseltir.
zaten waw etkisi asla olmaz . öyle bir şey değil onlar . reklamlara inanmayın.
ama hasta olmadığınız bir gerçek .
kış dönemi 1 kutu mutlaka kullanıyorum. bu kış da covid olunca kullandım 1 kutu.
bunun yanında en önemli olanlardan biri sağlıklı beslenmek. karbonhidrattan uzak durabilmek . meyve ve sebzeyi her gün menüde bulundurmak.
poğaça yiyorum şu an . ama benim boy kurtarıyor. uzun değilim ama dengeli dağılım ondan

sınav dönemi kullanmak lazım . riske atmamak için . demiştim ya oğlan da lgs ye gireceği zaman 15 gün önceden bağışıklık güçlendirici almıştım. büyük oğlan benim çok fena. küçükken aşırı hasta olurdu. yemezdi çünkü. iştahsızzz. şimdi de çöp adam. fit diyelim ya da. kızar bana.

Ne demek kendime değil
Birbirimizin emeklerine kaç aydır şahidiz inşallah hepimiz güzel yerlere gelcez sosyalim❤ Allah hiçbir emeği zayi etmez
sadece deneme yaptım dün canım. yazdım yukarıda. 24 doğru 4 yanlış
tasarıı nın denemesiydi. zordu sanıyorum. özellikle cebir kısmı beni zorluyor.
ilk 6 sorudan sonrası bende yok. makul zorları yapabilirken, biraz zor soruları yapamıyorum.

Canim beni biliyorsun 1 senedir sağlıklı besleniyorum çok şükür

Sen normal beslenme düzeninin dışına çok çıktın bu sene, yaz tatiline bir git gel, kısa yeniden sağlıklı mamalara başlayalım inşallah.

İpekcik harici siz gayet fit bir ailesiniz, ipek anneye de babaya da benzemiyor, kime benziyor

Dgs çıkmış sorulara bak canım inan daha çok çıkar

maşallah diyeyim . sen iyice kaptın bu işi.
ben cozuttum.
malesef 1 senedir .
aburcubur . karbonhidrat . bağımlılık yaptığı bi gerçek .

ipek aynı babaanne. tıptı. hık demiş burnundan düşmüş.

Ayyy kuzuuu dopyez takım topuklu ayakkabı yokmu süpersin
hahah.
yok kuzu yok .
onlar arada giyiliyor.
gün be gün değişik giyiniyorum.
bazen topuklu aşırı resmi. bazen aşarı spor . bazen bohem.
üni. olduğundan çok sıkıntı yok .
ama belli olmaz . bi yazı gelir . giyimler ile ilgili . o zaman mecbur her gün dopyez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…