Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar ne haldesiniz bebelereen fırsat buldukça bakıyorum ben bir günde bütün derslere azda olsa bakmaya çalışıyorum gk ve gy ye bugün eğitimede giriş yapmaya baslicam olduğu kadar

Kızlar ne haldesiniz bebelereen fırsat buldukça bakıyorum ben bir günde bütün derslere azda olsa bakmaya çalışıyorum gk ve gy ye bugün eğitimede giriş yapmaya baslicam olduğu kadar
Ben bugün öabt ye tamam artık diyorum ve yarın gk gy başlıyorum inşallah. Aslında bir kaç gün önce bitmesi lazımdı ancak minnoş kızım minnoşluktan çıktı çıldırıktı . Birde öabt notlarını toparlamak zor oldu, tam bişey yazıyorum ağlıyo yazıyorum ağlıyo kalemi tutuyorum ağlıyo kitabı tutuyorum ağlıyo . Ama şükür ya genede toparladım.

Dediğim gibi bugün gkgy ye giriş yapabildim. Matematik den başlamayı tercih ettim en sıkıntılı konularıma bakıp geçeceğim gkgy de genel olarak ve hemen deneme yapacağım inşallah. Bugün matematikten en sevmediğim ebob-ekok kısmına bakabildim sadece çünkü gene bebem modundaydı sağolsun .

Yarında eşimle ilgili mevzuyu doktora danışacağım sonunda . Buraya konu açmıştım bilenler bilir o konuyu yarın güncelleyebilirim moralim yerinde olursa. Bir adım atmak gerekiyordu onuda ben atacağım inşallah hayırlısı olsun dua edin .

Evet ve ama genede ne yapmıyoruz ders çalışmayı ihmal etmiyoruz litfeeen . Umarım salmamışızdır değil mi

Bende vaktim olduğunca çalışmaya devam ediyorum kuzum ... Rabbim yardımcımız olsun ..sıkıntılarımızı gidersin inşallah

Ben konuyu bilmiyorum eşinle ilgili psikiyatristle mi görüşeceksin canısı bana özet var mı

Ben konuyu bilmiyorum eşinle ilgili psikiyatristle mi görüşeceksin canısı bana özet var mı
Tabiki canişkom sen yeterki özet iste . Evet eşimle en son işte şartlarımız vardı çocuğa para gönder ve doktora git yoksa boşanırım demiştim. Ancak eşimle iletişim kurmak imkansız bu yüzden doktordan bilgi almak istedim durum böyle size nasıl getiricem diye. Doktorda bir kaç tane ihtimal söyledi ama oluru yok o ihtimallerin.Şöyle ki okuldaki müdürüne söyle eğer dalga geçmeyip herkese yaymayacaksa gözünü korkutsun doktora yönlendirsin dedi ki bu olmaz burdan orası 1000 km ve uçak yok küçük bebişim olduğunu söylemiyorum bile. Belkide adam herkese yayar dalga geçer okul hayatı tehlikeye girer ki bunuda istemem. Bir diğer ihtimal ilaç vereyim davranışlarını kontrol etsin böylece bana gelmeyi kabul etsin dedi. Bu ilacı ben yemeklerine karıştıracakmışım ki bunuda yapamam kusura bakmayın o kadar kontrol edemem dedim. En son ihtimal ise doktora gitmezsen boşanırım diyeceksin dedi ki bende öyle yapmıştım. Bu yüzden artık geleceği için hadi doktora gidiyoruz diyeceğim gitmiyorum derse o zaman her şey bitti diyeceğim. Bu kadar keskin net olmalıyım yoksa kıvırtmaya çalışıyor. Şimdilik böyle bakalım gelişme oldukça aktarırım sizede kızçeler

Bidenesin kııız iyi yapmışsın kararlısın zaten önemli olan da bu inşallah güzel ve hayırlı gelişmelerle gelirsin beybisi bekliyoruz

313 den küçük pozitif tamsayılardan kaç tanesi 6 ya bölünüp 4 e bölünemez? Cevap 26.

Kızlar bunu nasıl çözersiniz siz olsanız? . Ben yapamadım.

313 den küçük pozitif tamsayılardan kaç tanesi 6 ya bölünüp 4 e bölünemez? Cevap 26.

Kızlar bunu nasıl çözersiniz siz olsanız? . Ben yapamadım.
6 ya bölünüp 4 e bölünemez dediği için sayılar 12 şer artmalı. Bu aradaki sayıları sıralayacaksınız. Bu sıralama şu şekilde olacak 6,18,30,...306
Sonra terim sayısını bulacaksınız.
[(306-6)÷12]+1=26

Gk gy denmesinin sonuçlarını sizlerlen paylaşacak olursam

1)Türkçe 26 doğru 2 yanlış
2)Matematik 18 doğru 3 yanlış
3)Tarih 5 doğru 1 yanlış
4)Coğrafya 11 doğru 1 yanlış
5)Anayasa 3 doğru 1 yanlış (nasıl 3 doğru çıktı hala şaşkınım genelde eksilerde olurdu )

Yapıyoz bişeyler yiiaa

Çıldırık çocukla gene iyi yapmışsın odaklanamıyos ki anasını satiim fizik dinliyorum 5 dk videoyu 1 saatte dinliyorum peki ne anlıyorum? Bekarken hayatın ne ka kolay olduğunu

Çıldırık çocukla gene iyi yapmışsın odaklanamıyos ki anasını satiim fizik dinliyorum 5 dk videoyu 1 saatte dinliyorum peki ne anlıyorum? Bekarken hayatın ne ka kolay olduğunu
Evet hiç sorma ya . Sabahtan akşama kadar süründüm denemeyle ya sayfalarını koparmaya çalışıyor kalemler ağzında elinden alırsam çığrına çığrına bir hal oluyor. Birde bir kaç gündür çığlık atmayı öğrendi . Sen şimdi diyeceksin daha dur bakalım ya bunlar güzel günlerin

Yok yok büyüdükçe derdini anlatabilecek, kendi işini kendi görmeye başlayabilecek filan diyelim öyle düşünelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…