Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Anladım canım olsun çalış da yeter ki. Bende yazamadım işte oluyor böyle arada . 250 sayfa iyi gelmişsinde hani sonraki sayfalarda eksik olduğunu bildiğin böyle kesin yapamam dediğin yerler varsa oralarada bakıver hızlıca. Eğer ileriki sayfalara geçemezsen diye öyle dedim genede en iyisini sen bileceksin benimki sadece öneri. Kolay gelsin canım

Yaaaaaaa mülakat sonucu herkese mi şehir tercihi yaptiriluyo canım
Mülakatta belli bir taban puanını geçen herkes şehir tercihi yapabilir. Taban puanı kaç bilmiyorum ama mesela mülakatta 60 puanı geçen herkes yapabiliyor. Ancak eylülde şehir tercihi yapacağız sonrasında tekrar eleme olacak işte keyfi tercih yapmayanlar, veya ayıklananlar olabiliyor derken gene tam bilemiyorum.

Yaaa innnşallah olur be fizikçimm Allah gönlüne göresini emeğinin kat kat karşılığını ve en hayırlısını versin inşallah

Bıktırmak istemiyorum sizi de ama kızım yine hasta oldu 3.5 yıldır toplasan 2 kez hasta olmayan çocuk kreşe gittiği 3 haftanın 3 ünü de hasta geçirdi artık aldık biz de. Şimdi orta kulak iltihabıyla uğraşıyoruz çabuk geçer inşallah tabi bu dönem yine çalıştırmadı hevesim kursağımda kalıyo amaaa

-PES ETMEK VAR MI GENNŞŞŞLEEER?
-YOOOOOK

O YIIIIL BU YIIIIIILLLLL! (Vuuuhuuuu alkışş party dansss)

Çok geçmiş olsun kuzucuga

Çok geçmiş olsun ya . Bir anda ortak alana girince böyle oldu heralde. Önce sağlık. İnşallah minnoş hemen iyileşir.

Birde azmine hayranım ya ve aynen sana katılıyorum pes etmek yoook
Minnoş iyileşsin alkış party olur

Bugün gkgy bakıcam demiştim ancak sınava az bir zaman kaldığını unutuveriyorum bazen . Bu yüzden hemencik bir eğitim bilimleri denemesi yaptım. 15 boş 2 yanlış 63 doğru ile başladım . Ardından yanlışlara boşlara bakıp öyt tekrarı yaptım. Veledim her zaman ki gibi delirik o yüzden fazla bir şey yapamıyorum aslında hedefim bütün eğitimi tekrar etmekti ama bu kadar oldu hayırlısı sürünerek de olsa devam

Bu ara coğrafya dinliyorum ben de, pek sağlam gitmiyo temelim olmadığından ama artık olduğu kadar napalm siz neler yapıyosunuz
Alan denemesi yapmaya yeltenip duruyorum 11. Sorudayım. Bence akşama biter .

Bende coğrafyadan bayram meral miydi neydi ona bakıyordum x2 hızla iyiydi . Madem anlamıyorum birde x2 hızla anlamayayım dedim be zorbu . Hani bi değişiklik olsun dedim fenamı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…