Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ayyy bu arada aşı oldunuz mu kızlar ya da olcak mısınız ben accccayip tırsıyorum 😂😂😂
Benimde sıram gelmiş mesaj geldi randevu alabilirsiniz diye. Ben olucam ya çünkü alerjim var her yıl 3-4 kere nefesim daralıyo, burnum şarıl şarıl, heryerim kaşınıyor 🤷🏻‍♀️🤦‍♀️
6 aylıktı galiba asi yaptırdım eve geldim bir baktım kızım sanki duş almış gibi sırılsıklam olmus şok oldum
Yaa benimde kaç aylıktı bilmiyorum ama bir yerden sonra öyle olmaya başladı aşıları oldukça. Ama bizde kardeşimde çok terler o yüzden annem kardeşine çekmiş olabilir veya eşinin tarafından birine çekmiş olabilir bu durum dedi. O yüzden çok düşünmemiştim bunun üzerinde doğru olabilir hepsi olabilir hiç bilmiyorum.

Bu soruyu severim. Sizce nedir 😊
IMG_20210623_175635.jpg

Notların güzelliği 😍❤️. Bende renkli kalemlerle seviyorum yoksa kafama girmeyecek gibi hissediyorum 😂. Ayy bide kimyadan nefret ederdim biyolojiden de ama sayısalcıydım süper dimi 😂😂
Hiç yalnız değilsin kimyadan nefret ederdim ama yapmak zorunda olunca sevmeye epey uğraştım şimdi de fiziği sevmeye uğraşıyorum 😁

Bu sorunun cevabı C. Yani ne 1 e kadar çıkabilir nede 2 ye. Anca 3 seviyesine çıkabilir. Sürtünmeler önemsenmediğinden ve serbest bırakıldığından mekanik enerji korunur. Bu yüzden ilk başta sadece potansiyel enerjisi vardır. Bu potansiyel enerjinin bir kısmını kinetiğe bir kısmını potansiyele dönüştüreceği için tekrar aynı seviyeye bile çıkması mümkün olmaz. Bu yüzden diyoruz ki ancak ve ancak 3 e kadar çıkabilir.
IMG_20210623_175635.jpg

Hiç yalnız değilsin kimyadan nefret ederdim ama yapmak zorunda olunca sevmeye epey uğraştım şimdi de fiziği sevmeye uğraşıyorum 😁
Fiziği sevmek mi hmmm bilemedim valla 😅. Fizikte yapmak ve sevmek birlikte olur mu bilmem amma yaparsın o da 100 de 100 değil 😂😅. Ben bunu kabullendim artık mecbur 😅

Kızlar gene dün bebem çığrınırken son durumu yazamadım. Dün de dediğim gibi son kalan 6 konuyu daha tekrar ettim 130 soru çözdüm ve öabt bitti 😌. Bugün öabt notlarımı düzenleyeceğim, öteki günlerde ne yapacağım onu planlarım, soru çözerim filan inşallah 😊

Bu sorunun cevabı C. Yani ne 1 e kadar çıkabilir nede 2 ye. Anca 3 seviyesine çıkabilir. Sürtünmeler önemsenmediğinden ve serbest bırakıldığından mekanik enerji korunur. Bu yüzden ilk başta sadece potansiyel enerjisi vardır. Bu potansiyel enerjinin bir kısmını kinetiğe bir kısmını potansiyele dönüştüreceği için tekrar aynı seviyeye bile çıkması mümkün olmaz. Bu yüzden diyoruz ki ancak ve ancak 3 e kadar çıkabilir.
Eki Görüntüle 2876723
Hee sonradan hareket ettiği için okeeeey anladım hocam 😁 inşallah sınavda bunu sorarlar ikimize de o zaman sana dua ederim bak sınavı bırakıp 😂

Bugün hızlandırılmış kimya tekrarı yaptım 😁akşam da inşallah cücük müsade ederse organik kimya tekrarı yapıcam. Yarın da biyoloji olabilir biyoloji biraz uzun sürüyo hep sözel olduğundan ezber ezber ezber böööeeğghhh🙄 sonrasına bakçass gari.

Ayyy bu arada aşı oldunuz mu kızlar ya da olcak mısınız ben accccayip tırsıyorum 😂😂😂
Ben aşı oldum, hiç bir sıkıntı yaşamadım. Uzun vadede tabi ki ne getiriceğini bilemeyiz ama bütün aşılara böyle bakılsaydı şu an hala bir sürü hastalıkla uğraşıyor olurduk. Ben biontech oldum mesela ama bunu tercih etmeyenler en güvenli yol olan sinovac olabilir diye düşünüyorum. Aşının bulunma tarihinden itibaren kullanılan bir yöntem çünkü 😅 umarım bu hastalıktan tez zamanda kurtuluruz 🙏

Kızlar selam kaç gündür bakamıyorum. Kızımın azı dişleri çıkıyor mahvetti beni kaç gündür 😢 çalışabildiğim kadar çalışıyorum ama çok verimli geçtiği söylenemez 😕 çok güzel ilerleyenler olmuş. 🥰 siz gidin ben gelicem arkanızdan 😂

Kızlar selam kaç gündür bakamıyorum. Kızımın azı dişleri çıkıyor mahvetti beni kaç gündür 😢 çalışabildiğim kadar çalışıyorum ama çok verimli geçtiği söylenemez 😕 çok güzel ilerleyenler olmuş. 🥰 siz gidin ben gelicem arkanızdan 😂
Kolaylıkla çıksın dişler inşallah. Ben de tosladım gece boyu ateş hiç uyumadık nerden çıktıysa bu da kreşten midir nedir hiç hasta olmayan çocuğum durulamadı kreşe göndermicem bugün o yüzden yine zor çalışırım iiiiiiiissyeeaaaaannnnnnnn 🙄

Kolaylıkla çıksın dişler inşallah. Ben de tosladım gece boyu ateş hiç uyumadık nerden çıktıysa bu da kreşten midir nedir hiç hasta olmayan çocuğum durulamadı kreşe göndermicem bugün o yüzden yine zor çalışırım iiiiiiiissyeeaaaaannnnnnnn 🙄
Gecmis olsun kuzum ...çocuklarımız sağlıklı olsunlar inşallah

Bende Türkçe deneme cozeyim dedim kaç gündür genel kültür çalışıyorum Türkçeyi birakmistim sonuç o kadar berbat ki dil bilgisini unutmuşum bir kere zaten ilk defa anlamıştım oda bir kuş misali uçup gitmiş aklımdan en az 25 net yapan benim 19 doğrusu 9 yanlısı çıktı Türkçe bu halde olursa bu sene olması imkansiz olur tabi ...bu yUzden gebel kültürü bırakmadan Türkçe deneme çözmeye devam edeceğim yanlislarimla ilgili videolar izleyeceğim :'(

Ayy benimkide böyle ya 😔. Bizimkinin de daha ilk dişleri çıkıyor hergün birlikte diş çıkarıyoruz 🥺. İnşallah bebişlerimizin dişleri çabucak çıkar yoksa bende mahvoldum gerçekten 😬.

Çok geçmiş olsun zorbu ya şimdi nasıl iyi mi?

Gecmis olsun kuzum ...çocuklarımız sağlıklı olsunlar inşallah

Bende Türkçe deneme cozeyim dedim kaç gündür genel kültür çalışıyorum Türkçeyi birakmistim sonuç o kadar berbat ki dil bilgisini unutmuşum bir kere zaten ilk defa anlamıştım oda bir kuş misali uçup gitmiş aklımdan en az 25 net yapan benim 19 doğrusu 9 yanlısı çıktı Türkçe bu halde olursa bu sene olması imkansiz olur tabi ...bu yUzden gebel kültürü bırakmadan Türkçe deneme çözmeye devam edeceğim yanlislarimla ilgili videolar izleyeceğim :'(
Evet öyle çabucak unutuluyor gerçekten. Elimizden geleni yapalım inşallah gerisi olur olmaz bunu sonra düşünelim moral bozmayalım canım. Kolay gelsin.

Bu sabaha yine Türkçe deneme yaptım çok şükür netim eskisi gibi geldi 3 yanlış ....diğerini çok uykum vardı öyle çözmüştüm ondan galiba inşallah ondandır yani..genel kültür ve genel yetenek çalışmalarına devam olduğu kadar ayın 1 inde egitim bilimlerinide programına ekleyeceğim inslalah

X