Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

günaydınlar
bugün napıyorsunuz kızlar.
ufaktan bir çalışma başlatacağım.
tüm çalışma isteğim kaybolduydu geçen hafta. bu hafta da aynı gidiyor.
bir deneme çıkardım . onu çözmeyi deneyeceğim .
istek geri gelsin inşallah.
Ben de ayni devam soru tekrar deneme üçgeninde gidiyorum canim.
Senin nasıl geçti günün naptin
Sağol canım.
Tavsiyenle Pharmaton başladım. 60 kabsulluk olandan aldım. Sınava kadar takviye olur.
Ya memnun musun pharmatondan? O tarz bir şey arıyorum ama faydası olur mu acaba

Kizlar haftaya yeni bir plan yaptım 15 günlük.
Deneme + pegem ders denemelerinde 1 er tane.
Yani toplayinca 2 deneme oluyor.
30 günüm böyle geçecek inşallah.

Sizde yazın son ay planlarınızı, doğruyu yanlışı aramızda değerlendirelim.
Canim ben 2020 kpssde her gün deneme çözdüm bazen günde 2 3 çözdüm ama sonuç ortada. Bana çok çok kendimi denemelere vermek iyi gelmedi.
Şimdi şöyle yapıyorum mesela haftada 4 deneme (değişiyor sayısı önemli degil) eksik konuları tespit ediyorum.. diğer günler o konuları tekrar edp bol soru çözüyorum.. Bir de branş denemesi yapıyorum eksik kapatmam bitince. Yeniden yanlış yaptıklarımdan soru falan öyle bi döngüde giidyorm😬

Böyle yapınca kendimi daha iyi hissettiğimi farkettim öbür türlü eksiğim çok benim safran denemelere ayircagim vakti eksiğimi kapatmaya ayırmak daha mantıklı geliyo sence?

Mesela sen bu süreçte tekrar yapmicak misin branş denemeleriyle yapmış olurum diye mi ayarladın?

Kızlar bu coğrafyada son günlerde çok yanlışım çıkmaya başladı ya. Şu yorum soruları oluyoya 1 2 3 4 lü öncüllü sorular.. çok arada kalıyorum.

Soru çözüm videosu mu izlesem? Hakan bileyen turgay hoca mehmet eğit? Şu an bordo denemeyi çözüyorum bazısı iyi bazisi bayağı zor geliyo.

Kızlar bu coğrafyada son günlerde çok yanlışım çıkmaya başladı ya. Şu yorum soruları oluyoya 1 2 3 4 lü öncüllü sorular.. çok arada kalıyorum.

Soru çözüm videosu mu izlesem? Hakan bileyen turgay hoca mehmet eğit? Şu an bordo denemeyi çözüyorum bazısı iyi bazisi bayağı zor geliyo.
Canım coğrafyada tekrarı boşlayinca benimde yanlışım çıkıyor. Hakan bileyen videoları çok kısa ve ben o hocayı çok seviyorum 👍

Son düzenleme:
Canim ben 2020 kpssde her gün deneme çözdüm bazen günde 2 3 çözdüm ama sonuç ortada. Bana çok çok kendimi denemelere vermek iyi gelmedi.
Şimdi şöyle yapıyorum mesela haftada 4 deneme (değişiyor sayısı önemli degil) eksik konuları tespit ediyorum.. diğer günler o konuları tekrar edp bol soru çözüyorum.. Bir de branş denemesi yapıyorum eksik kapatmam bitince. Yeniden yanlış yaptıklarımdan soru falan öyle bi döngüde giidyorm😬

Böyle yapınca kendimi daha iyi hissettiğimi farkettim öbür türlü eksiğim çok benim safran denemelere ayircagim vakti eksiğimi kapatmaya ayırmak daha mantıklı geliyo sence?

Mesela sen bu süreçte tekrar yapmicak misin branş denemeleriyle yapmış olurum diye mi ayarladın?
Canim brans denemesi yanında tekrar da yapacağım.
Mesela tarihten 18 konu var. Bunu 15 güne yayacagim, tarih ders denemesi cozmedim o konuyu okuyacağım.
Coğrafya 10 konu. 15 günlük programda 2 kez tekrar edebiliyorum.
Anayasa özet 70 sayfalık notum var. Onu günde 10 ar sayfa okuyacağım
Güncel de 10-15 sayfa okuyacağım.

Yani tekrar da yapacağım canim genel kültür derslerini.
Türkçe matte zaten bu saatten sonra ancak soru çözümü olur.

Ben de ayni devam soru tekrar deneme üçgeninde gidiyorum canim.
Senin nasıl geçti günün naptin

Ya memnun musun pharmatondan? O tarz bir şey arıyorum ama faydası olur mu acaba
Canim 3 gündür kullanıyorum. Bende bir waoww etkisi yaratmadı. Ama vicdanım rahat etsin diye kullanacağım.
Uzun süreli kullanımda belki enerjiyi yükseltir.

Ya ben onay cephe izledim, çok beğendim. Yeni bitti. 40 video, günde 4 video bile izlersin çok uzun değil süreleri.

Ya bazı denemeler de çok kasıyor. Şu an aydın hicanin denemesini çözüyorum, baya zor ayrıntı sorular var mesela gereksiz.

Canım coğrafyada tekrarı boşlayinca benimde yanlışım çıkıyor. Hakan bileyen videoları çok kısa ve ben o hocayı çok seviyorum 👍
Tamam canim bi bakiyim duruma göre o hocaya.
Bende tekrarı bırakmamaya karar verdım 🙈 unutuyorum. Çıkmış soruları sona bırakmayıp deneme gibi onları çözmeye karar verdim. Denemeler elimde dursun
Kesinlikle bırakma sosyal bu son zamanlar ne kadar edersek o kadar kar.
Bence de çıkmışlar önemli öne al
Canim brans denemesi yanında tekrar da yapacağım.
Mesela tarihten 18 konu var. Bunu 15 güne yayacagim, tarih ders denemesi cozmedim o konuyu okuyacağım.
Coğrafya 10 konu. 15 günlük programda 2 kez tekrar edebiliyorum.
Anayasa özet 70 sayfalık notum var. Onu günde 10 ar sayfa okuyacağım
Güncel de 10-15 sayfa okuyacağım.

Yani tekrar da yapacağım canim genel kültür derslerini.
Türkçe matte zaten bu saatten sonra ancak soru çözümü olur.
Hmm anladım canım mantıklı.
Ya bu vatandaslikta o notu bi yerden mi aldın? Aslinda ben semra dilekcinin notlarni indirmiştim ama video ders notuyla başladım diye artik degistirmiyim demiştim. Az zaman kaldı ben yine kendi video ders notumdan devam ediyim macera aramiyim 😅
Maşallah ne güzel düzenli gidiyorsun ya ben bi haftalık program yapıyorum sonrası olmuyo uyamıyorum keşke uyabilsem😑
Ya ben onay cephe izledim, çok beğendim. Yeni bitti. 40 video, günde 4 video bile izlersin çok uzun değil süreleri.
Tamam canim ona da bi bakiyim.. sorun video izlemek mi soru pratik eksiği mi bilmiyorum ama bulcaz inşallah😐

Ya bu vatandaslikta o notu bi yerden mi aldın? Aslinda ben semra dilekcinin notlarni indirmiştim ama video ders notuyla başladım diye artik degistirmiyim demiştim. Az zaman kaldı ben yine kendi video ders notumdan devam ediyim macera aramiyim 😅
Maşallah ne güzel düzenli gidiyorsun ya ben bi haftalık program yapıyorum sonrası olmuyo uyamıyorum keşke uyabilsem😑

Tamam canim ona da bi bakiyim.. sorun video izlemek mi soru pratik eksiği mi bilmiyorum ama bulcaz inşallah😐
Safranin disiplinine bende hayranım👍👏🥰

Canim instigramda bir çocuktan su Türkiye 38. Olandan satın aldım. Göz ucuyla baktım daha, tam bakmadım da, iyi mi kötü mü bilmiyorum.

X