Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Sanada kolay gelsin canım 😊. Evet Emrah hocayı bende tavsiye ederim güzel anlatıyor. Amin inşallah 🌸.

Bende öabt ile uğraşıyorum bir kaç gündür. Sonra gkgy geçeceğim inşallah 😊
Sağol canım benim sana da kolay gelsin Allah zihin açıklığı versin 😊

Canım sen zaten motoru sene başında takmışsın sen şimdi bir ay için turbo taktır ışık hızına ulaşmak için 😄. Şaka bir yana maşallah güzel gidiyorsun. Gy hedefine ulaşman muhteşem bir durum. Evet eğitim için mutlaka en kısa sürede deneme sipariş et ve yap yoksa soru çözmek bir yere kadar oluyor. Olur olur güzel gidiyor kolay gelsin 😊
Esimin megersem bir sürü denemesi varmış geçmiş yıllardan kalan tertemiz eğitimden .. bir baktimda onlar olur mu sizce ..yeni kaynak sipariş edeyim mi gerçi bu saatten sonra yetişir mi bilmem ama diğer seneye olur ancak

Esimin megersem bir sürü denemesi varmış geçmiş yıllardan kalan tertemiz eğitimden .. bir baktimda onlar olur mu sizce ..yeni kaynak sipariş edeyim mi gerçi bu saatten sonra yetişir mi bilmem ama diğer seneye olur ancak
Olabilir aslında eğitim değişmiyor gibi bişey yani. Şey yapabilirsin onları çöz birde hani 7 li 5 li deneme diye az sayıda deneme alabilirsin yanında illa alacaksan aklım kalmasın dersen. Bende 2020 kpss ye girerken 2017 den 2018 den kalan eğitim denemelerimi çözmüştüm gayetde değişen bir şey olmadığını gördüm iyide olmuştu.

Kızlar dün yazamadım. Ders çalışmam hep bu saatlerde bittiği için çocuk da çığrınırsa kalıveriyo. Dünden 6 tane konu tekrar ettim soru çözdüm 100 soru. Bugün de 6 tane konu tekrar ettim 120 soru çözdüm. Yarın da 6 adet konu tekrarı yaptım mı öabt nin hepsi tekrar edilip soruları çözülmüş olacak inşallah. Sonra gelsin gk gy ve seri denemeler Allah ın izniyle 😍

Ben daha coğrafyadayim ama bugün bitiricem video karı inşallah 23. Video izledim 9 videom kaldı..bu arada hedefim 12 net idi coğrafyadan ....13 doğru 5 yanlış çıkartabiliyor um ....bugün 3 deneme çözdüm ..videolar bitsin netim artar umarım .. çok şey var yapılacak kafam karma karışık ama önce şu videoları bitireyim sırasıyla yapar program hazırlarim zaten az çok biliyorum kafamda planı çizdim

Arkadaşlar beni de gruba ekler misiniz ben daha hic baslamadim sizinle istikrarli Bir şekilde baslamak istiyorum
Hoşgeldin grubumuza :*
Bu yılki sınavdan sonra yine tam gaz devam edeceğiz atananana kadar bende 3 ay önce başladım ciddi bir şekilde ... Kaç puan gerekiyor sana nereden mezunsun

Bugün hızlandırılmış kimya tekrarı yaptım 😁akşam da inşallah cücük müsade ederse organik kimya tekrarı yapıcam. Yarın da biyoloji olabilir biyoloji biraz uzun sürüyo hep sözel olduğundan ezber ezber ezber böööeeğghhh🙄 sonrasına bakçass gari.

Ayyy bu arada aşı oldunuz mu kızlar ya da olcak mısınız ben accccayip tırsıyorum 😂😂😂

Bugün hızlandırılmış kimya tekrarı yaptım 😁akşam da inşallah cücük müsade ederse organik kimya tekrarı yapıcam. Yarın da biyoloji olabilir biyoloji biraz uzun sürüyo hep sözel olduğundan ezber ezber ezber böööeeğghhh🙄 sonrasına bakçass gari.

Ayyy bu arada aşı oldunuz mu kızlar ya da olcak mısınız ben accccayip tırsıyorum 😂😂😂
Ben olabildihinc erteleyecegim zorunlu yaparlarsa olurum aksi halde olmayı düşünmüyorum çünkü güvenemiyorum ne gibi yan etkileri var bilemiyorum yıllardir kullanilar çocuk aşıların bile çocuktan çocuğa değişen yan etkileri olabiliyor bizzat benim minik kızım asla terlemezdi bende seviniyordum terlemiyor yani hasta olmaz terlemez sogumaz gibi düşündüm ...ama 6 aylıktı galiba asi yaptırdım eve geldim bir baktım kızım sanki duş almış gibi sırılsıklam olmus şok oldum o günden sonra o kadar fazla terlemeye başladıki ve bu durum asla değişmedi aradan 6 ay geçmesine rağmen ...

20210623_144810.jpg
Hep unuttuğum yerleri de yazdım önüme asıcam

Ben olabildihinc erteleyecegim zorunlu yaparlarsa olurum aksi halde olmayı düşünmüyorum çünkü güvenemiyorum ne gibi yan etkileri var bilemiyorum yıllardir kullanilar çocuk aşıların bile çocuktan çocuğa değişen yan etkileri olabiliyor bizzat benim minik kızım asla terlemezdi bende seviniyordum terlemiyor yani hasta olmaz terlemez sogumaz gibi düşündüm ...ama 6 aylıktı galiba asi yaptırdım eve geldim bir baktım kızım sanki duş almış gibi sırılsıklam olmus şok oldum o günden sonra o kadar fazla terlemeye başladıki ve bu durum asla değişmedi aradan 6 ay geçmesine rağmen ...

Değişikmiş canım ilk defa duydum. Bebeklik aşıları gerekli BENCE ama covid i pek de gerekli göremiyorum niyeyse hep bi kaçış 😂

X