Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Yok canım 8 temmuzda belli olucak sanırım onuda mutlaka haber edicem inşallah 😘
Aaaaaaaayy ben onu tamamen unuttuuummmm yaa hay anasını kafa 90 yaşında yeminle 🙄 inşallah olur hayırlısıyla yaa innnnşallah Allah'ım amin 😍
Çok geçmiş olsun nesi var cızcızın?
Demiştim ya burnu tıkalı falan diye o azaldı ama hala geçemedi boğazı az enfeksiyon olmuş galiba öksürüyo az az sprey flan aldm bakalm iyileşse de pzt göndersem

Aaaaaaaayy ben onu tamamen unuttuuummmm yaa hay anasını kafa 90 yaşında yeminle 🙄 inşallah olur hayırlısıyla yaa innnnşallah Allah'ım amin 😍
Bende öyle nine gibiyim. Şu iki üç günde grubumuza yeni kızlar katıldı ya birinin söylediğini ötekinin söylediğiyle karıştırıyorum filan 😂😂😅. Yaa çok sağol canım inşallah inşallah hepimizinkide olur 😍❤️💃🏻
Demiştim ya burnu tıkalı falan diye o azaldı ama hala geçemedi boğazı az enfeksiyon olmuş galiba öksürüyo az az sprey flan aldm bakalm iyileşse de pzt göndersem
Evet doğru. Çok geçmiş olsun ya şu zamanda varya dikkat etmek lazım koronamı grip mi burun tıkanıklığımı insan kafayı fıttıracak valla. Önce iyileşsinde boşver varsın geç gitsin kız öyle deme. Zaten gönderincede son gaz dewamke 😄

Çok geçmiş olsun ya şu zamanda varya dikkat etmek lazım koronamı grip mi burun tıkanıklığımı insan kafayı fıttıracak valla. Önce iyileşsinde boşver varsın geç gitsin kız öyle deme. Zaten gönderincede son gaz dewamke
yine müko bir alıntılama ve yine ben 😂 o gitmiyo silinmiyo niyeyse 😂 yok ya hasta değil aslnda enerjisi flan iyi gün iiçinde de iyi arada az öksürdüğü oluyo yine de birilerine bulaşır ya da durduk yerde ilerler falan diye göndermiyorum ona dertliyim 😬

Zorbuisler Zorbuisler fizik içinde fizik yapmışsın alıntılarken 😂. Fizik içinde fizik de öğk 😅😂.

Anladım iyi yapıyorsun o zaman evet tedbir almak lazım. Benimkide seninki gibi olacak herhalde azıcık bi burnu tıkanmaya görsün burnunu ileri gere çekip çekip ağlıyo sümük çıkana kadar :işsiz:. Çoğu çocuk sümüğü sallana sallana oyun oynar bizimki burnunu fırıldatıp fırıldatıp ağlıyor sümük var diye 🤦‍♀️

Zorbuisler Zorbuisler fizik içinde fizik yapmışsın alıntılarken 😂. Fizik içinde fizik de öğk 😅😂.

Anladım iyi yapıyorsun o zaman evet tedbir almak lazım. Benimkide seninki gibi olacak herhalde azıcık bi burnu tıkanmaya görsün burnunu ileri gere çekip çekip ağlıyo sümük çıkana kadar :işsiz:. Çoğu çocuk sümüğü sallana sallana oyun oynar bizimki burnunu fırıldatıp fırıldatıp ağlıyor sümük var diye 🤦‍♀️
Ahhah fizikception 😬 ayyynı valla burnu aktı mı bağrış çağrış😂 halbuki köy gibi yerde yaşıyorum köy çocuğu gibi büyüse accık yanakları al al bööle

Ahhah fizikception 😬 ayyynı valla burnu aktı mı bağrış çağrış😂 halbuki köy gibi yerde yaşıyorum köy çocuğu gibi büyüse accık yanakları al al bööle
Yok canım şeherlinin çoccuuu şeherli olar 😂😂😂. Hatta soruyor musun bilmiyorum şehirli misin köylü müsün diye haaayııırrrrr şehirliyim der direk bu çocuklarda fix değişmez bir cevaptır 😂😂

Hayırlı sabahlar kızlar güncel kampimi bitirmedim ama coğrafya kampima geciyroum 6 gün sürmesi gerekiyor ... arada guncelde calisicam rutin vatandaşlik test cozucem tabiki ...( Sürekli güncel çalışmak sıkıcı o yüzden )

İnşallah coğrafyadan istediğim verimi alırım vatandaşlıktaki taktığını uygulucam bismillah

Kızlar öabt de güzel gidiyordum ki 2 gün ara vermiş gibi oldum. Dip köşe temizlik yapmak gerekti bende fazla vaktimi almasın deyip tüm gücümü harcadım 2 gün pert oldum 😂. Birde kitap işini halletmem lazımdı dünde onu hallettim dışarı çıktım. İnşallah bugün fazlaca kapatabilirim bu 2 günü. Sizlerin nasıl gidiyor?

Kızlar merhaba, umarım herkes iyidir. En son coğrafya yer şekilleri çalıştığımı söylemiştim. O günden sonra testini çözüp bitirdim. Araya bazı temizlik vs. gibi olumsuz durumlar girdi çalışamadım. Dün noktalama işaretleri ve sözcükte yapı adında 2 üniteyi dinledim. Bugün video defterden notlarımı çıkarıyorum, yarısına kadar geldim. Akşama yediiklimden 10 test var onu çözüp bitirmeyi planlıyorum. İyi çalışmalar canlar :KK200::KK55:

Kızlar öabt de güzel gidiyordum ki 2 gün ara vermiş gibi oldum. Dip köşe temizlik yapmak gerekti bende fazla vaktimi almasın deyip tüm gücümü harcadım 2 gün pert oldum 😂. Birde kitap işini halletmem lazımdı dünde onu hallettim dışarı çıktım. İnşallah bugün fazlaca kapatabilirim bu 2 günü. Sizlerin nasıl gidiyor?
Coğrafyada sırf okuyunca notları anlamadım ben video izlemeye karar verdim hem notları okucam hem video izleyeceğim o şekilde hızlandırıp bakalım ...ben temizliği bıraktım sadece oturduğumuz yeri supuruyorum bulaşıklari hallediyorum , banyo yaparken hızlıca banyoyu uyduruk temizleyip Domestos döküyorum çamaşırları yıkayıp kurutuyorum ama daha durulmedi kendileri dağ gibi olmadan durmek lazim..kpss sonrası eşimle beraber girisecez eve zaten fazla eşyamiz yok hallederiz inslalah

Coğrafyada sırf okuyunca notları anlamadım ben video izlemeye karar verdim hem notları okucam hem video izleyeceğim o şekilde hızlandırıp bakalım ...ben temizliği bıraktım sadece oturduğumuz yeri supuruyorum bulaşıklari hallediyorum , banyo yaparken hızlıca banyoyu uyduruk temizleyip Domestos döküyorum çamaşırları yıkayıp kurutuyorum ama daha durulmedi kendileri dağ gibi olmadan durmek lazim..kpss sonrası eşimle beraber girisecez eve zaten fazla eşyamiz yok hallederiz inslalah
Evet evet bende dediğin gibi yapıyorum öyle oturacak odayı temizliyorum tuvalet banyoda aynı dediğin gibi yapıyorum. Yemekleri annemle ortak yapıyoruz bi işte. Kıyafetleri as kaldır dür onlarıda yapıyorum. Ama hani baya bi temizlemezsin de üstünkörü temizlemek artık yetmez ya o durumda 2-3 ayda bir tam temizlik yapıyorum o da dünle ondan önceki günü buldu. Ben normalde ellemem de çocuk vızırdıyorkende ders çalışılmıyor bende işleri aradan çıkarıyorum sonra çocuk ve ben bitkin düşünce onu uyutuyorum ve bende ders çalışabiliyorum işte. Valla ne diyim ya salla gitsin böyle benimde işte bence sınavdan da daha önemli değil. Sınavdan sonrada şöyle temizlik yaptık böyle süpürdük diye paylaşım yaparız buraya artık 😂😂😂

Geceye not 😁

Eklentiler

• IMG-20210618-WA0003.jpg
    IMG-20210618-WA0003.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 23
Çalışmaya devam ediyorum kızlar canım sıkılıyor ama video izlemem lazım başka türlü anlamıyorum coğrafyayı 6. Videomu izliyorum şu anda ama daha hızlanmam lazım yoksa hedeflerimi bitiremicem

Çalışmaya devam ediyorum kızlar canım sıkılıyor ama video izlemem lazım başka türlü anlamıyorum coğrafyayı 6. Videomu izliyorum şu anda ama daha hızlanmam lazım yoksa hedeflerimi bitiremicem
Bende devam ediyorum evet. Çok şükür genel olarak verimli geçti bugün. Soru sayısı ve bitirdiğim konuları yazacağım geceye doğru. Kolay gelsin canım 🌸

X