Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Maşallah 🥰 hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız umarım.
Benimde kizim 2 yaşında yaklaşık Ekim ayından beri çalışıyorum bakalım inşallah sonucunda güzel olur🥰 gün içinde kızım uyanık olunca çalışamıyorum malesef ya çok erkenci olmam gerekiyor yada geç yatmam😬
İnşallah evet.
Erkenden başlamışsın ne güzel. Ayy evet benimde öyle oluyor bizimkinin gözü açıkken mümkünatı yok. Karnını doyuruyorum örümceğe koyuyorum örümcekle gideyim dolaşayım evin altını üstünü getireyim demiyor da geliyor elimdeki kalemi kitabımı istiyor :işsiz:. Uyku konusundada bende ya erken kalkıcam veya geç ama ikisinide yapamıyorum bünyem dayanmıyor. O yüzden gündüz uyuduğunda bakıyorum.

İnşallah evet.
Erkenden başlamışsın ne güzel. Ayy evet benimde öyle oluyor bizimkinin gözü açıkken mümkünatı yok. Karnını doyuruyorum örümceğe koyuyorum örümcekle gideyim dolaşayım evin altını üstünü getireyim demiyor da geliyor elimdeki kalemi kitabımı istiyor :işsiz:. Uyku konusundada bende ya erken kalkıcam veya geç ama ikisinide yapamıyorum bünyem dayanmıyor. O yüzden gündüz uyuduğunda bakıyorum.
Ne kadarlık bebeğin? 😅 sen asıl yürüyünce gör yanında olsa rahat yok, başka odaya gitse ne haltlar karıştırıyor bu düşüncesi 😂😂

Matematik ve paragraf kitabım geldi. Şenol hocadan izlemeye başladım ama o da sözel mantık konusundan başladı. İki saat yaz yaz bitmedi, videoda acayip soru çözdürüyor. Eee sorular da çok uzun. Yazmak istedim çünkü videoyu durdurup kendim çözüyorum.Sanırım onun da video ders notunu alacağım. Benim kitabım temel kavramlardan başlıyor tabi ondan dolayı soru çözümüne geçemedim hala. Akşam sözel mantığın 2. Videosunu izler bitiririm, yarın da temel kavramlara geçerim artık.
Diğer kitaplarım henüz gelmedi ama onlar da dağıtımda. Gelince islamiyet öncesi türk tarihini tekrar edip onunla ilgili testleri çözerim diye düşünüyorum. Tabi bu kızımın uyku saatine de bağlı. 😅

Ne kadarlık bebeğin? 😅 sen asıl yürüyünce gör yanında olsa rahat yok, başka odaya gitse ne haltlar karıştırıyor bu düşüncesi 😂😂
Doğrudur haklısın ya ama büyüsünler sağlıklı olsunlarda gerisi hallolur inşallah 😊. 8 aylık olmasına 10 gün filan var. Yani sen Ekim ayında ders çalışmaya başladığında ben doğum yapıcam diye uğraşıyordum 😅😂

Matematik ve paragraf kitabım geldi. Şenol hocadan izlemeye başladım ama o da sözel mantık konusundan başladı. İki saat yaz yaz bitmedi, videoda acayip soru çözdürüyor. Eee sorular da çok uzun. Yazmak istedim çünkü videoyu durdurup kendim çözüyorum.Sanırım onun da video ders notunu alacağım. Benim kitabım temel kavramlardan başlıyor tabi ondan dolayı soru çözümüne geçemedim hala. Akşam sözel mantığın 2. Videosunu izler bitiririm, yarın da temel kavramlara geçerim artık.
Diğer kitaplarım henüz gelmedi ama onlar da dağıtımda. Gelince islamiyet öncesi türk tarihini tekrar edip onunla ilgili testleri çözerim diye düşünüyorum. Tabi bu kızımın uyku saatine de bağlı. 😅
Olsun normal bende eksik ve zorlandığım derslerde böyle detaylı not alarak ve yavaş çalışırım. Kitapların gelincede hepsine bakmaya başlarsın. Evet anca bebişler uyuyunca 😂, bebişler uykuya biz derse 😅

Doğrudur haklısın ya ama büyüsünler sağlıklı olsunlarda gerisi hallolur inşallah 😊. 8 aylık olmasına 10 gün filan var. Yani sen Ekim ayında ders çalışmaya başladığında ben doğum yapıcam diye uğraşıyordum 😅😂
Ekim de başlayan ben değilim 😅 keşke başlasaydım 😂
Olsun normal bende eksik ve zorlandığım derslerde böyle detaylı not alarak ve yavaş çalışırım. Kitapların gelincede hepsine bakmaya başlarsın. Evet anca bebişler uyuyunca 😂, bebişler uykuya biz derse 😅
Aynen öyle 🖖

Günaydın herkese 🌞
Dün sözel mantığı bitirdim ama elimde soru bankası olmadığı için çözemedim. Ay başında onu da alırım.
Matematiğe ilk adım kitabının toplama çıkarma kısmını bitirdim bir de alıştırma ve testini. Toplam 100 soru olması lazım.
Bir de paragraf kitabı almıştım onunda ilk konusunun testlerini bitirdim. ✌️ Bugün çarpma ve bölmeyi bitiricem. Bir de tarihten islamiyet öncesi türk tarihini bitirip aldığım soru bankasından soru çözmeyi düşünüyorum. 😇 siz de durumlar ne bakalım?

Ben vatandaşlık kampimi dün sonlandirdim çıkmış soruları çözdüm son 10 yılın ...en fazla 3 yanlış çıktı 2020 yılında felan 1 yanlış çıktı ama işte emin değilim yinede çünkü genel tekrarlarda hocalar çıkmış soruları söylüyorlar oradan aklımda kalmış olabilir cevaplar bilemiyorum ....ama sonuç buysa harika benim için çünkü hedefim 5 net ti

Bugün güncel bilgiler çalışmaya başladım güncel kampimin 1. Gunundeyim ...2 günlük kamp yapmak istiyorum ama 3 güne sarkabilir bakalım

Bu arada her gün vatandaşlık notlarimdan bir sayfa okuyarak 3 test çözerek unutmamaya calsiicam bunu yaptım bugün :)

siz de durumlar ne bakalım?
Bende dün öabt de ilk 3 günü tamamladım.
1)Elektik tekrar ve soru çözüm
2)Dalgalar tekrar ve soru çözüm
3)Optik tekrar ve soru çözüm
Yaptım bu 3 günde. Bugünde inşallah mekanik tekrar edip soru çözüm yapacağım. Ayrıca kitap sipariş etmem lazım elimde eğitim öabt gkgy deneme, soru bankası vs. kalmadı.

İnşallah evet.
Erken başlamak avantaj oldu çünkü bazı günler bakamıyorum bugün misal kızım rahatsiz fırsat olmuyor
Ben Türkçe matematiği bitirdim tarihten inkilaba geldim şimdi baştan tekrar yapıyorum coğrafya ve vatandaşlık tarihten sonra bakacağım inşallah
Bende yazarım buraya yaptıklarımı destek olmak güzel ☺️

Erken başlamak avantaj oldu çünkü bazı günler bakamıyorum bugün misal kızım rahatsiz fırsat olmuyor
Ben Türkçe matematiği bitirdim tarihten inkilaba geldim şimdi baştan tekrar yapıyorum coğrafya ve vatandaşlık tarihten sonra bakacağım inşallah
Bende yazarım buraya yaptıklarımı destek olmak güzel ☺️
Evet çok haklısın çoluk çocuk, iş güç bir gün diğer günü tutmuyor. Evet iyi oluyor böyle yazmak hep beraber çalışıyor oluyoruz sanki hissiyat olarak 😊. Kolay gelsin 🌸

Evet çok haklısın çoluk çocuk, iş güç bir gün diğer günü tutmuyor. Evet iyi oluyor böyle yazmak hep beraber çalışıyor oluyoruz sanki hissiyat olarak 😊. Kolay gelsin 🌸
Çok teşekkürler sizlerde kolay gelsin🌺 böyle çalışkan anneleri görünce çok mutlu oluyorum ❤️

X