Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ben de yaptıklarımı yazayım.

Dün yaptiklarim;
32 paragraf
40 sayisal mantik+işci havuz problemi
Genel deneme tg ( ayrıntılı analizini yapamadim bugun yaparim)
Cember soru cozum videosu
Basit esitsizlik soru cozum videosu
Kurtulus savasi tekrar+50 soru
Yumusama ve Küresel tekrar+ 80 soru
Vatandaslik 20 dk tekrar
Yanlis soru defteri tekrar

Dün bu kadar calistiktan sonra denemede yine ayni netleri yanlislari yaptim söyleyeceklerim bu kadar neyse devam inat ettim sen mi buyuksun ben mi kpss görcez

maşallah . çok güzel ve verimli olmuş. programlı gidiyor

bugün bir şey yapamadım.
kulak mahvetti beni.
2 ağrı kesici yuttum. doloreeekks olandan
ama olmadı.
hastanelerde sıra yok.
araştırmayı aradım. müdürü ile bir süre çalışmıştık . 6 ay
ayarlamaya çalışıyor.
beyin sinir cerrahisi doktoru akraba ile de görüştüm akşam. mr istemişti.
zaten ağrı kesilmiyor.
mr ağrı varken daha iyi olur galiba. inşallah yanı.

tahmin ettiğim hastalık bu .
3-4 yıl arayla oluyor daa bekarlıkta olduydu.
doktor olarak yanlış seçim yapmışım . hep kulak burun boğaz a gittim.
ağrı kesicilerle bu zamana kadar geldik. çok sık olmadığından ve tedavisi de bulunmadığından idare ettim de. tedavisi ya yeni bulundu ya vardı . doktorlar bilemedi.kkb za gidersen adam bilemeyebilir tabi.

Canım çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah Bi çare bulunur ya kulak ağrısı beter olur
Eki Görüntüle 3036376
Canlar bu sorunun çözümünü bana tane tane ve detaylı bir şekilde yapacak var mı çözüm kitabindan birşey anlamadım
Yapıyım dicektim geçmişten gelirken gördüm safran yapmış

ASSOSyal canım normalde özel kök kuralına 2. ifadenin başında 2 olması gerekiyo. Senin soruda olmadığı için kök içlerini 2 ile çarpıp 2 ile bölmüş.

Onu nerden anlamış diceksin baktın soru çözülmüyor nasıl başlıcagini bilemedin bu kuralı kontrol et var mı diye..

Kök içlerindekiler 3*5=15 ve 3+5=8 i sağladığı için bu kuralın olduğunu anlamış o şekilde ilerlemiş. Çok basittir bak soru gelir denemelerde .anlamadıysan sor bak

Bu kural görünce hatiarsin belki. Buna benzetmek için köklü ifadenin içini 2 ile çarpmış, 2 ye bölmüş.
Canlar diğer çözüm daha kolay değil mi bu kurala göre gıcık kural bencede ben bi anlamaya çalışayım, malûm basmiyo

Safranın çözümü daha kolay geldi sanki civcikim, üs almak ama bu başa iki koymayı da anlamak için detaylı inceleyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…