Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Merhaba canım ne zamandır girip yazmak istiyordum etiketini gördüm teşekkür ederim. Ben de birakmaidm ama çok verimli değilim olamıyorum. Elimde olan olmayan sebepler var ama inşallah bu yıl bizim yılımız olacak

İyi yapiyosun canım bırakma aynen dedigin gibi 4 ay calismak var. 2 sene+4 ay calismak var...

Son aylari güzel degerlendirmeliyiz elimizde puan olsun da nolcagi belli olmaz bakarsin alimlar patlar

İnşallah canim hepimizin temennisi ilk atamada yerlesmek❤❤

Canım benim kod ihtiyacım yok suan çok teşekkür ederim. Düşünmen yeter başaracağız

Saricivcivcikcik deneme sınavı nasıl geçti ?

Bende bende çok merak ediyorum Saricivcivcikcik
Kizlar yeni geldim sinavdan..
Ya sinavim bu sefer daha iyi gecti saniyodum ama gecen sinavdan 1 net fazla yapmisim gercekten cildircam neden artmiyo bu netler ya bu sefer de cografyayla tarihi batirmisim..

Sınavda ben ilk 40 dkyi matematige ayiriyorum. Bi baktim bi saat gecmis hemen türkceyi 30 dkda bitircem diye not aldim ve sonuc 30 dakikadan az sürede bitirdim. Saate bi baktim daha coook sürem var meger yanlis hesaplamışım ufak capli bi kalp krizinden sonra cok sevindim matematige bol zaman kaldi diye ama.. bi ise yaramadi toplam net yine ayni yine ayni...
Kendimi atasim geliyo böyle olunca gercekten nasil sabit bi net gelebilir aylardir ya

Canım kampın nasıl başladı, memnun musun Safransari
Güzel başladı canim.
Zaten ben kendimi zorlayacak bir program yapmıyorum. Günlük programımı yetistirirsem 2. Günden yapmaya başlıyorum.

Bol netler

Canim geriye düşme de,
Her deneme bir değil, deneme de yerini görebilmek için en az 10 deneme çözüp ortalamasını almasın. Ondan toplam nete çok takılma.
Yediiklim 4 muydu bu ?

Hayirli olsun canım bol netlere inşallah.
Hangi fotokopiciden almistin bu arada canim

Canim geriye düşme de,
Her deneme bir değil, deneme de yerini görebilmek için en az 10 deneme çözüp ortalamasını almasın. Ondan toplam nete çok takılma.
Yediiklim 4 muydu bu ?
Yok canım pegem 4.
Cografya berbat yani napsam nasil yapsam bilemedim. Son bi haftadir iyi calisamadim verimim cok dusuktu belki onun da etkisi vardir..
Neyse bu yapamadigim konulari en ince ayrintisina kadar calisip ezberlicem. Bildigim seyi nasil yanlis yapabilirim bir de ya. Daha sinava girmeden bu yargitay uyusmazlik mahkemesi baskanlari falan ezberledim.. yanlis yaptim. Cevabina bakinca aaa dogru bu buydu dedim. Sinavda demek ki kal geliyo bana bunun baska bi açıklamasi yok yani

Evet kızım için çok iyi oldu. Ben de öyle böyle çalışoyorum işte. Hiç çalışmamaktan iyidir diye.

Vallahi geliyor canımın içi, benimde öyle waaaaoww superdi diye ic gecir sonra şok

Güzel başladı canim.
Zaten ben kendimi zorlayacak bir program yapmıyorum. Günlük programımı yetistirirsem 2. Günden yapmaya başlıyorum.

Bol netler
Çok iyi yapıyorsun canım, zorlamak demek aslında yarar değil zarar getiriyor. Daha da aksatiyor geriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…