Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

safran bilir .
benim de biri 1 yaşındaydı çalışmaya başladığımda. diğeri 6 yaşında.
o şekilde ders çalışmıştım.
zorluğunu bilirim.
çok çalışmaktan kafayı kırdım o dönem.
Allah nasip etti oldu benim.
çok zor yoksa.
İyi bilirim 😊
O dönem nsil çalıştığını yazdığın uzun bir yazı vardı. O zaman o yazıyı kopyalayıp masa üstünde word dosyasına yapıştırmıştim, okuyordum ara ara.
Seni örnekle o sene ben de 87 almıştım. Ama atanmak kısmet olmadı. Bu sene olur inşallah.

İyi bilirim 😊
O dönem nsil çalıştığını yazdığın uzun bir yazı vardı. O zaman o yazıyı kopyalayıp masa üstünde word dosyasına yapıştırmıştim, okuyordum ara ara.
Seni örnekle o sene ben de 87 almıştım. Ama atanmak kısmet olmadı. Bu sene olur inşallah.
inşallah safran cım . inşallah. çok da güzel puan almıştın. nasıl olmadı şaşırdıydım.

1647257434754.png
1647257489030.png
1647257454372.png

Eklentiler

• 1647257230929.png
    1647257230929.png
    601 KB · Görüntüleme: 14
  • 1647257470955.png
    1647257470955.png
    614,1 KB · Görüntüleme: 18
bunları buldum ama emin değilim . ne dersiniz.
tavsiye edeceğiniz başka bir yayın varsa yazarsanız. Safran sence nasıldır.
bunlardan 1 ini mi alayım . 2 mi. ne bileyim 3 mü. hepsini bitiremem muhtemelen değil mi.
Apotemi yi bende çözmeyi plnliyorum ama zor seviye.

Öncelikle sana karakutu matematik ve Türkçesini cozmeni tavsiye ederim, resmini ekledim. İçinde ÖSYM nin sınav soruları var. En iyi kaynak çıkmış sinav sorulari.

Eklentiler

• IMG_20220314_133534.jpg
    IMG_20220314_133534.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 18
Apotemi yi bende çözmeyi plnliyorum ama zor seviye.

Öncelikle sana karakutu matematik ve Türkçesini cozmeni tavsiye ederim, resmini ekledim. İçinde ÖSYM nin sınav soruları var. En iyi kaynak çıkmış sinav sorulari.
sağ ol safran. bunu mu alayım öncelikle.

türkçe ile vakit kaybetmeyeyim diyorum. türkceden 1 net yapmak yeterli sınavda. puan hesaplanması için.
diğerleri için ne diyorsun.
sınavdaki sorulara baktığımda aslında kolay değil hepsi zor seviye .
o yüzden zor seviye de çözmek gerekiyor demi.
geçen sene afalladım kaldım . çalışmadığımdan kaplumbağa kadar yavaştım.
zaman yetmedi zaten. sorularla boğuşurken . süre bitti dediler. :duduk:

sağ ol safran. bunu mu alayım öncelikle.

türkçe ile vakit kaybetmeyeyim diyorum. türkceden 1 net yapmak yeterli sınavda. puan hesaplanması için.
diğerleri için ne diyorsun.
sınavdaki sorulara baktığımda aslında kolay değil hepsi zor seviye .
o yüzden zor seviye de çözmek gerekiyor demi.
geçen sene afalladım kaldım . çalışmadığımdan kaplumbağa kadar yavaştım.
zaman yetmedi zaten. sorularla boğuşurken . süre bitti dediler. :duduk:
Canim DGS puan hesaplamasını bilmiyorum am ben Türkçe'den 1 net yapmak mantiksiz geldi. Kpss de bütün netler eşit.

Bunun matematiğini de alabilirsin. Bunlardan basla bence

Canim DGS puan hesaplamasını bilmiyorum am ben Türkçe'den 1 net yapmak mantiksiz geldi. Kpss de bütün netler eşit.

Bunun matematiğini de alabilirsin. Bunlardan basla bence
haklısın. kpss öyle.
dgs 4 yıllığa tamamlama olduğundan geçiş yapacağın bölüm sayısal puan ile alıyorsa mecburen matematik çözüyoruz.
sadece 1 net türkçe isteniyor. o da puanın hesaplanmıyor , o nedenle.
eşit ağırlık ile geçiş yapabildiğin bir yer ise o zaman dediğin gibi türkce matematik . aynı değerde oluyor.
bazi yerler tamamen türkçe ağırlıklı sözel puan hesaplanması ile alıyor. ilahiyat vs .

benimki malesef sayısal . 2 yıllık okurken de sayısal puanla girmiştim. biyosistem mühendisliği sayısal puan ile alıyor.
çok zorlanıyorum tabi.
keşke eşitağırlıkla alsaymış. bi şekilde haledebilirdim o zaman.

Kızlar hiçbir şey yapamadım zar zor tarih bakar gibi oldum çünkü çocuk yine yeni yeniden hasta oldu 😑. Gene ateşler ve ardından musluktan su akar gibi burun akıntısı ve tabiki saatlerce süren mızıklamalar 😢. O yüzden kızlar sizlere kolaylıklar diliyorum banada bi az müsaade :anne:
Canım nasıl oldunuz daha iyi misiniz

haklısın. kpss öyle.
dgs 4 yıllığa tamamlama olduğundan geçiş yapacağın bölüm sayısal puan ile alıyorsa mecburen matematik çözüyoruz.
sadece 1 net türkçe isteniyor. o da puanın hesaplanmıyor , o nedenle.
eşit ağırlık ile geçiş yapabildiğin bir yer ise o zaman dediğin gibi türkce matematik . aynı değerde oluyor.
bazi yerler tamamen türkçe ağırlıklı sözel puan hesaplanması ile alıyor. ilahiyat vs .

benimki malesef sayısal . 2 yıllık okurken de sayısal puanla girmiştim. biyosistem mühendisliği sayısal puan ile alıyor.
çok zorlanıyorum tabi.
keşke eşitağırlıkla alsaymış. bi şekilde haledebilirdim o zaman.
Şimdi puan hesaplaması yaptim. Matematik puan getiriyor sayisala ama Türkçe de az da olspuan getiriyor. Bence Türkçe daha yapılabilinir. 30 tane de olsa Türkçe yap.

Bak birinde 30 Türkçe birinde 2 Türkçe puan hesapladım, Arada nerseyde 25 puan var. 25 puan da az değil. Türkçe yapmamaya koşullara kendini.

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-14-14-24-54-812_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-03-14-14-24-54-812_com.android.chrome.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_2022-03-14-14-24-34-065_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-03-14-14-24-34-065_com.android.chrome.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 33
Şimdi puan hesaplaması yaptim. Matematik puan getiriyor sayisala ama Türkçe de az da olspuan getiriyor. Bence Türkçe daha yapılabilinir. 30 tane de olsa Türkçe yap.

Bak birinde 30 Türkçe birinde 2 Türkçe puan hesapladım, Arada nerseyde 25 puan var. 25 puan da az değil. Türkçe yapmamaya koşullara kendini.
sağ ol safranım.
üşenmemiş hesaplatmışsın .

dgs de 60 türkçe . 60 matematik oluyor.
ne yazikki senin hesapladığın kadar hızlı değilim .
mesela 2019 dgs de türkçe çözdüm daha çok . çünkü hiç hazırlanmadan girdim sınava . normalde bulunduğum ilde dgs kontenjanı vermiyordu istediğim program. aniden dgs kontenjanını görünce hazırlanmadan sınava girdim . sınava 1 ay kala mı ne kontenjanlar ilan ediliyor. belki daha az . o nedenle türkçe yaptım . türkçeden yürür giderim diyip. :KK45:

geçen yıl ise 4 türkce çözdüm . 1 neti kesin olsun diye. 19 matematik çözdüm. 4 tane yanlış mı ne çıktı. o kadar yavaşım . gerisini sen düşün. ama geçen yıl da son 13 gün kala çalışmaya başladım. imkansızdı zaten. matematik çözebilmem.
puanlarımı yazayım birazdan osym den bakıp

çok çok yavaşım inanmazsın.
yetiştiremiyoruz zamanı.
ama görüyorum ki 50 türkçe net . 50 matematik net çıkaranlar var. yapan yapıyor.

Tablo vahim
sorular yeni nesil. uzun . ben kağnı hızında. soruyu anlayana kadar sınav bitti:KK45:
he bir de çalışmamıştım . o da var.

bu yıl bir şeyler yapabilirim belki. olmayacak bile olsa . bir ümit deyip . bakalım.

bir de 2020 ve 2021 de girmişim sınavlara.

Eklentiler

• 20220314_145502.jpg
    20220314_145502.jpg
    145,1 KB · Görüntüleme: 20
  • 20220314_145524.jpg
    20220314_145524.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar hiçbir şey yapamadım zar zor tarih bakar gibi oldum çünkü çocuk yine yeni yeniden hasta oldu 😑. Gene ateşler ve ardından musluktan su akar gibi burun akıntısı ve tabiki saatlerce süren mızıklamalar 😢. O yüzden kızlar sizlere kolaylıklar diliyorum banada bi az müsaade :anne:
Çok geçmiş olsun canim.
Daha iyi misiniz ?
Ben de bir süredir giremiyordum rahatsizdim.

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik nerelerdesin canım iyi misin görünmüyorsun
Canım 1 haftadir hastayım soguk alginligi diye dusunuyorum ama covid de olabilir.. sürekli yattim dinlendim..
Ders calisamadim dogru düzgün arada bi paragraf problem cozmeye calistim ama masada oturamadim halsizlkten..

Sukur daha iyiyim. 2 hafta sonra dershanede tg sinavim var. Ona kadar saglam bi kendimi kapatmak istiyorum. İnşallah su hastalik tamamen geçerse 🙏🏻

Tesekkur ederim etiketledigin icin💚

Canım 1 haftadir hastayım soguk alginligi diye dusunuyorum ama covid de olabilir.. sürekli yattim dinlendim..
Ders calisamadim dogru düzgün arada bi paragraf problem cozmeye calistim ama masada oturamadim halsizlkten..

Sukur daha iyiyim. 2 hafta sonra dershanede tg sinavim var. Ona kadar saglam bi kendimi kapatmak istiyorum. İnşallah su hastalik tamamen geçerse 🙏🏻

Canım benim ınş en kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun 🤲 çok çok geçmiş olsun 💜🍒😘

En son hastayım demiştin zaten o yüzden merak ettim. Hiç canını sıkma sağlık daha önemli. Toparlanınca arayı kapatırsın zaten sen

Cok sağ ol sosyalim💚 hasta olmak zor ama sınav döneminde hasta olmak daha zormus gerçekten ekstra stres.

Siz nasilsiniz gorusmeyeli kizlar nasil gidiyo 😊
Iyi kuzu çok şükür idare ediyoruz diyelim, bıraktığından hallice🙈 valla buradaki paylaşımlarını özledim 😍 dershane denemesi her hafta mi iki hafta da bir mi canim😍

X