Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bende öyle canim. Hep hızlandırıyorum.

Bu matematik kanalı güzel, ben bir konu anlatım videosu, 3 tane de kitap videosu izledim. Artık yazarlar çıkarttıkları kitapların soru çözüm videosunu da koyuyorlar cozemediklerine bakıyorsun iyi oluyor.

Adilemir hatırlıyor musun, sen kpss çalışırken bir tarih hocanın videoları vardı, Hakan dede miydi ? Onun videolarına ulaşmak için baya çapa sarfetmistin, şimdi herşeye ulaşmak ne kadar kolay
Ya sorma. O zaman Trabzon'a sabin du sanırım. Hala görüşüyoruz. Belgin .Bana CD ye bastırıp videolarını tek CD ile kargolamisti. Kpss yi hallettim şükür. Darısı başınıza. Emek istiyor. İnşallah olsun bu kez safrancim. Hakan dede idi evet .hafizan çok iyi.
Şimdi videolara .özel ders gibi ulasiyorsun.cok şanslıyız. Dershaneye falan gerek yok.

Bende öyle canim. Hep hızlandırıyorum.

Bu matematik kanalı güzel, ben bir konu anlatım videosu, 3 tane de kitap videosu izledim. Artık yazarlar çıkarttıkları kitapların soru çözüm videosunu da koyuyorlar cozemediklerine bakıyorsun iyi oluyor.

Adilemir hatırlıyor musun, sen kpss çalışırken bir tarih hocanın videoları vardı, Hakan dede miydi ? Onun videolarına ulaşmak için baya çapa sarfetmistin, şimdi herşeye ulaşmak ne kadar kolay
Gercel matematik beğeniyorum.zor sorulara odaklanıyor. Şimdi kolay değil hiç bir sey gerçekten.

Ev çöp ev olmuş. 2 gün kar tatili. Ben işte . Evi halletmisler. Küçük her şeyi takmış bir yerlere. Kıyafet çorap vs. Yastık arkası yapmış resmen
Anca biraz toparladım. Bir deneme indirmiştim.onfan bari ilk sorulardan çözeyim.. devamını getirebilirim sonra u.arim.

Atanalı 9 yıl dolacak. Hepten unuttum ders calismayi

Eklentiler

• 20220312_133020.jpg
    20220312_133020.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 29
  • 20220312_132937.jpg
    20220312_132937.jpg
    125 KB · Görüntüleme: 18
Canım ya. Çok sağ ol. Çok düşüncelisin.
Temel yok. Aslından temel vardi unutuldu. O yüzden zorlaniyorum..yine de anlamaya çalışıyorum.
Anlamasam da video izleyerek belki bir umut diyerek zorluyorum kendimi. Video ile çözerken adam çok basitmiş gibi geliyor ama kendim çözemiyorum. zorluyorum kendimi. Pes etmeyeceğim insalah.
Dediğim gibi evet aradan zaman geçtiyse şu an bakmak, hatırlamaya çalışmak çok zor oluyor biliyorum o yüzden ne yaparsam kardır diyerek çalışmalısın yoksa zaten hiç hiç olmaz maalesef :KK43:Keşke daha iyi öneriler verebilseydim ancak çalışmaktan başka çare yok :KK43:

Bugünde pek bir şey yapamadım kızlar benim velet daha iyi çok şükür ama bana geçirdi hastalığı :hasta::KK1:Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar öpüldünüz 😚
Bende bişey yapmadım bugün içimden gelmedi nedense

X