Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Selam canım peki şimdi nasılsın daha iyi misin? Çok geçmiş olsun
Cok sukur canim iyiyim sagolasin, kanamali idrar yolu enfeksiyonu gecirdim cok korktum. 6 sene acilde çalıştım boyle bir sey gormemistim🙃🙃 simdi gecti allah kimsenin basina vermesin🤲

Cok sukur canim iyiyim sagolasin, kanamali idrar yolu enfeksiyonu gecirdim cok korktum. 6 sene acilde çalıştım boyle bir sey gormemistim🙃🙃 simdi gecti allah kimsenin basina vermesin🤲
Geçmiş olsun canım

😂 bazen on saati bile buluyo çalıştığım 🤫
Hey masallah 😬 ben ortalama 6 saat calisiyorum 7 saati buldugum gün kalbimde çarpıntı oluyo :KK53:
Nasil peki teknigin canim? Mesela 2 saatlik etütler mi atiyorum..
Ben 1.5 2 saatlik yapiyorum 45 dk yapinca yeniden masaya oturmak zor geliyo🤣
haha aynen öyle 😂 ben nasıl girerim bu sene hiç bilmiyorum belki de hamile olarak girerim diyomuşum 🤣 2 gün gecikmem var da 🙈 🤣
Hayirlisi olsun hakkinda.
Allahim isteyenlere versin.
Bende gecikme olunce ben de kalp krizi geciriyorum simdi degil simdi olmasin diye:KK70: kendimde o gücü bulamiyorum henuz sinavla ikisi beraber..
Selam kizlar bayadir yoktum saglik sorunlarım vardi, nasilsiniz bakalim
Cok gecmis olsun canim💐

Hey masallah 😬 ben ortalama 6 saat calisiyorum 7 saati buldugum gün kalbimde çarpıntı oluyo :KK53:

Bende gecikme olunce ben de kalp krizi geciriyorum simdi degil simdi olmasin diye:KK70: kendimde o gücü bulamiyorum henuz sinavla ikisi beraber..

Cok gecmis olsun canim💐
Canım herhangi bir tekniğim yok yorulduğum yerde bırakıp mola veriyorum sonra tekrar oturuyorum ☺️
Amin canım ben çok istiyorum 3 buçuk yıllık evliyim olmadı daha 😣

Geçmiş olsun canım

Cok gecmis olsun canim💐

Geçmiş olsun canım zormuş 😣
Sagolun canlar allah razi olsun🌸🌸🤍

Yaa çok geçmiş olsun baya sancı çekmişsindir canım ya idrar yolu zaten başlı başına bir bela birde kanamalısını geçirmişsin 😔. Amin canım inşallah seninde başına gelmesin tekrardan geçmiş gitmiş olsun

X