Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Aynen olmadı sozeli çözer geçerim napayım

İnşallah canım

Dur kız daha KPSS ye girceksin ondan sonra bayılırsın
Yok ona söz veremem çünkü sürünerek bayıla ayıla giriyorum sınavlara muhtemelen gene öyle olur . Birde 10 saat çalıştıktan sonra bile bana enerji vermeye çalışman gözümden kaçmadı

10 mu saat mi ben bazen 1 saat çalıştım diye seviniyorum
canım çocuğum falan yok bi de gurbetteyim kimse de yok gideyim geleyim o yüzden bütün gün boşum sabah 6 gibi kalkıyorum bütün gün rahat vaktim oluyo

Yok ona söz veremem çünkü sürünerek bayıla ayıla giriyorum sınavlara muhtemelen gene öyle olur . Birde 10 saat çalıştıktan sonra bile bana enerji vermeye çalışman gözümden kaçmadı
haha aynen öyle ben nasıl girerim bu sene hiç bilmiyorum belki de hamile olarak girerim diyomuşum 2 gün gecikmem var da

canım çocuğum falan yok bi de gurbetteyim kimse de yok gideyim geleyim o yüzden bütün gün boşum sabah 6 gibi kalkıyorum bütün gün rahat vaktim oluyo
Nazar is loading

Şaka şaka Allah emeklerinin karşılığını boş çıkarmasın inşallah atanırsın istediğin yere

Nazar is loading

Şaka şaka Allah emeklerinin karşılığını boş çıkarmasın inşallah atanırsın istediğin yere
İstediğim bi yer yok valla canım nere olursa giderim yeter ki atanayım amin inşallah hepimiz istediğimiz yerlere atanırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…