Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Selam canım peki şimdi nasılsın daha iyi misin? Çok geçmiş olsun
Cok sukur canim iyiyim sagolasin, kanamali idrar yolu enfeksiyonu gecirdim cok korktum. 6 sene acilde çalıştım boyle bir sey gormemistim simdi gecti allah kimsenin basina vermesin

Cok sukur canim iyiyim sagolasin, kanamali idrar yolu enfeksiyonu gecirdim cok korktum. 6 sene acilde çalıştım boyle bir sey gormemistim simdi gecti allah kimsenin basina vermesin
Geçmiş olsun canım

bazen on saati bile buluyo çalıştığım
Hey masallah ben ortalama 6 saat calisiyorum 7 saati buldugum gün kalbimde çarpıntı oluyo
Nasil peki teknigin canim? Mesela 2 saatlik etütler mi atiyorum..
Ben 1.5 2 saatlik yapiyorum 45 dk yapinca yeniden masaya oturmak zor geliyo
haha aynen öyle ben nasıl girerim bu sene hiç bilmiyorum belki de hamile olarak girerim diyomuşum 2 gün gecikmem var da
Hayirlisi olsun hakkinda.
Allahim isteyenlere versin.
Bende gecikme olunce ben de kalp krizi geciriyorum simdi degil simdi olmasin diye kendimde o gücü bulamiyorum henuz sinavla ikisi beraber..
Selam kizlar bayadir yoktum saglik sorunlarım vardi, nasilsiniz bakalim
Cok gecmis olsun canim

Canım herhangi bir tekniğim yok yorulduğum yerde bırakıp mola veriyorum sonra tekrar oturuyorum
Amin canım ben çok istiyorum 3 buçuk yıllık evliyim olmadı daha

Geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun canım zormuş
Sagolun canlar allah razi olsun

Yaa çok geçmiş olsun baya sancı çekmişsindir canım ya idrar yolu zaten başlı başına bir bela birde kanamalısını geçirmişsin . Amin canım inşallah seninde başına gelmesin tekrardan geçmiş gitmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…