Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hocam ben alan derslerine biri bitirip diğerine geçmiyorum biliyorsun. Şu an yte halk eski dil o güb hangisini canım isterse onu çalışıyorum. Eski dil çalışacağım gün haber ederim :)
Yok ya aksine panik yaptı beni ya halledemezsem coğrafyayı diye korkuyorum. Çünkü beni gk kısmında batıran coğrafya olmuştu 82 aldığım sene

Tamam hocam p121 li puanınız mi ?

Hocam çok iyi puan. Ben hiç öyle yuksek alamadigim için senin adına çok sevindim Bizim bölümle beraber böyle 83 86 bandında 3 bölüm falan var. Çok yüksek kapatıyor
Çok emek vermiştim o zaman ama talihsiz bir seneye denk geldi darbe oldu falan. Nasip değilmiş demekki. İnşallah yine aynı puanı alabilirim bu son atamada 81de kaldı galiba bizim bölüm yanlış mı biliyorum

Çok emek vermiştim o zaman ama talihsiz bir seneye denk geldi darbe oldu falan. Nasip değilmiş demekki. İnşallah yine aynı puanı alabilirim bu son atamada 81de kaldı galiba bizim bölüm yanlış mı biliyorum
İnşallah Hocam. Yüksekova'ya 83.34 le atanmis görünüyor en son kişi. Belki ben yaniliyorumdur

Kızlar kırtasiyeye gittim bugün. TG denemeleri varmış 2021 ve 2022karisik çıkarttım 20 tane.

Mart 1 de deneme kampımız başlıyor, katılmak isteyenlere duyurulur.

Kizlar bu deneme kampı hepimizin yararına olacak inşallah. 20 günde 20 deneme yapıp, net listemizi olstiracagiz. Eksik konularımızi görüp, ona göre çalışma planı yapacağız daha sonra. Normalde böyle seri deneme sınava yakın yapılıyor, ama şimdi yapılıp zaman varken eksikleri gidermek çok daha faydalı olacak.

Katılmak isteyenler ayın 28 ine kadar eksikleri tamamlayıp kampa katılabilir.
Yakın zamanda planlamayı da atarım.

Eklentiler

• IMG_20220210_193318.jpg
    113,3 KB · Görüntüleme: 27
Ayy 20 denemem yok

Ayy cok iyi
Ben de dersleri bi toparlamak icin genel tekrar dusunuyodum. Martta seri deneme öncesi güzel bi sekilde toplarsam denemelerde de eksik analizi. Harika olur.

Marta 18 gün var degerlendirelim o zaman saglam bi sekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…